Wdowa po Ciechowskim oskarża Potocką: "UPRZYKRZAŁA NAM ŻYCIE"

630
Podziel się

"Wiedział, że czeka go piekło. Praktycznie dom został zrównany z ziemią, wszystko, co szklane poszło w pył" - wspomina.

Wdowa po Ciechowskim oskarża Potocką: "UPRZYKRZAŁA NAM ŻYCIE"

Dotąd znana była jedynie wersja Małgorzaty Potockiej, która z okazji 11. rocznicy śmierci Grzegorza Ciechowskiego oskarżyła jego ostatnią żonę o to, że... odurzyła go lekami w szpitalu i skłoniła do zmiany testamentu na swoją korzyść. Zobacz: Córka Ciechowskiego: "Tata nic mi nie zostawił!"

Anna Wędrowska (obecnie Skrobiszewska) postanowiła opowiedzieć w Gali, co jej zdaniem naprawdę zaszło.

Grzegorz bezgranicznie kochał córkę. Spędzałam z nią całe dnie, w wieczory spędzaliśmy we dwoje - wspomina w wywiadzie. Grzegorz wiedział, że mieszka z kobietą, od której nie da się łatwo odejść. Mieliśmy romans. Nie jestem z tego dumna, ale tak się stało.

Wędrowska miała wówczas 19 lat i była opiekunką córki Ciechowskiego, Weroniki. Kiedy uznała, że Małgorzata Potocka nie da mężowi odejść, wyjechała do USA. Tam ponownie spotkała muzyka.

Bał się rozstania z żoną, bo wiedział, że czeka go piekło - wspomina w rozmowie z Galą. Praktycznie dom został zrównany z ziemią, wszystko, co szklane poszło w pył. Małgorzata zamknęła dom na klucz i nie pozwalała zbliżać się do niego.

Kiedy nowa żona Ciechowskiego zaszła w ciążę, Potocka ponoć zasugerowała jej aborcję. W końcu para musiała uciekać z miasta. Zamieszkali w Kazimierzu Dolnym. Mieli troje dzieci.

Tam byliśmy szczęśliwi, mimo że Małgorzata próbowała nam uprzykrzać życie na wszelkie sposoby - mówi wdowa po Ciechowskim, podkreślając przy okazji, że Weronika, wbrew plotkom rozsiewanym przez Potocką, nie została wydziedziczona.

Muzyk zmarł na zawał serca 22 grudnia 2001 roku. W wywiadzie udzielonym w 1997 roku, czyli w czasie gdy był już mężem swojej ostatniej żony, podsumował małżeństwo z Potocką następująco: _**Przeszedłem gehennę, ale dziś jestem szczęśliwy.**_

KOMENTARZE
(630)
gość
7 lat temu
A prawda zawsze leży gdzieś po środku!!!
gość
7 lat temu
Jak wiadomo miłośc i nienawiść to dwie strony tego samego medalu, a zdradzona kobieta nigdy nie zapomina
gość
7 lat temu
Po co prać brudy publicznie? Tylko winny się tłumaczy...
gość
7 lat temu
Potocka jest wściekła i pluje nadal. Córka może nie została wydziedziczona ale nawet zachowku nie dostała. Więc ta gosposia prawdy nie mówi.
gość
7 lat temu
Nie zatrzymasz nikogo na siłę i tylko sie wygłupiasz robiac sceny. Sama sie poniżasz.
Najnowsze komentarze (630)
Gość
2 lata temu
Żenada że poszedł z 19 letnią nianią swojego dziecka. Kurde A tak go blubilam, mylslalam że był jakiś inny powód rozstania z żoną. A tu typowy kryzys wieku średniego. Duma że jakaś gówniara nie "odmówi...".Przerabialam wiem jak to smakuje, tez kiedyś byłam pierwszą żoną.
wanish
3 lata temu
na zdjeciach z Potocka jakos nie widac, zeby przechodził gehenne.... ktos tu próbuje nieudolnie sie wybielac...;)
gość
5 lata temu
przeciez z Potocka nie miał ślubu
lol
5 lata temu
Jakoś Potocka nie ma pretensji do pierwsze żony Ciechowskiego- Jolanty Muchlińskiej...Przecież nie była tą "pierwsza i jedyną"...
gość
5 lata temu
No tak, od dawna wiadomo, że jak się chce stracić męża, to trzeba przyjąć pod swój dach młodą chętną dziewoję. W domu do wszelkiej pomocy najmuje się starsze kobiety.
ŻONA
5 lata temu
Zdradzana kobieta jest nieobliczalna! Gdyby mnie mąż zdradził, a potem związał z niańką to by miał przesr... do końca życia! No panowie , NIESTETY tak by było.
dzwonki polif...
6 lat temu
no właśnie ja też napisałam kilka kawałków ,ale nie? mam do nich podkładu , może też bym Ci wysłała teksty i byś mi zrobił jakieś podkłady do tych kawałków :) Z góry Dzięki !!! dzwonki polifoniczne
gość
6 lat temu
"Podsumowal malzenstwo z Potocka"?Przeciez nigdy nie byli malzenstwem!
gość
6 lat temu
naprawdę odczuwam że kochał tę młodszą,bo z Potocką na pewno jej nie było
gość
6 lat temu
Gospocha - cicha woda brzegi rwie !!!!!!! Wkręciła się do domu, udawała niewinną, ale chetnie faceta zgarnęła Potockiej. Brzydko,tak się nie robi.
gość
6 lat temu
Jakie małżeństwo z Potocką? Przecież on z Potocką żył na kocią łapę!!! Teraz stara, chciwa kobieta na trupie kochanka kasiorę trzepie.
kama
7 lat temu
Szkoda,żę Grzegorz sie nie może wypowiedzieć na ten temat....
gość
7 lat temu
BARDZO DOBRZE, ŻE POTOCKA O TYM MÓWI GŁOŚNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To nie pierwszy przypadek, że nianie odbijają swoich pracodawców, najpierw zaskarbiają sobie łaski u dzieci, potem u mamusi a potem u tatusia w łóżku. Mamy są naiwne a niańki cwane........
gość
7 lat temu
Takie jesteście Panie mądre? a jak by Wam 19-letnia niańka szła do łóżka z mężem podczas waszej nieobecności, nic nie usprawiedliwia tej niańki, zachowała się jak k...a. To co, że ma 3 dzieci, cwana ,zabezpieczyła się, łatwiej porzucić 1 niż 3 NIE ZBUDUJE SIĘ SZCZĘŚCIA NA CUDZYM NIESZCZĘŚCIU. Niańka już się pocieszyła, ciekawe komu teraz odbiła?
...
Następna strona