Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kłótnia na planie "Jak ONI śpiewają"

506
Podziel się

Wiemy już dlaczego Małgorzata Teodorska zemściła się na Joannie Trzepiecińskiej...

Kłótnia na planie "Jak ONI śpiewają"
bEqTidsl

Małgorzata Teodorska z całych sił starała się pogrążyć Joannę Trzepiecińską podczas sobotniego Jak ONI śpiewają. Wykorzystując to, że zgodnie z regulaminem jako uczestniczka, która odpadła z programu, mogła dołączyć do jury i jako czwarty sędzia oceniać koleżanki i kolegów po fachu, przyznała Trzepiecińskiej zaledwie 3 punkty, zaznaczając przy tym, że nie jest to ocena obiektywna.

Super Express ustalił, że powodem spięć między paniami był sobotni incydent z udziałem córeczki Teodorskiej. Trzepiecińska wyprosiła dziecko z pokoju, w którym gwiazdy czekają na swój występ, na co dziewczynka zareagowała wybuchem płaczu.

Prawdopodobnie niska ocena była rewanżem dla Trzepiecińskiej za łzy córki - powiedział anonimowo jeden z uczestników programu. Oliwy do ognia dolało zachowanie Trzepiecińskiej podczas pozowania fotoreporterom. Aktorka znacznie przekroczyła regulaminowe 3 minuty, każąc Teodorskiej czekać na swoją kolej.

bEqTidsn

Dla mnie najważniejsze są oceny zawodowców i SMS-y publiczności - skomentowała Trzepiecińska.

bEqTidsO
KOMENTARZE
(506)
gość
14 lat temu
Takie zachowanie Teodorskiej swiadczy wylacznie o tym jak NISKO czlowiek moze upasc i sie upodlic!!!!!!!!!!!!!! ZALOSNE
gość
14 lat temu
nie lubie TEodora :P:P
wiktoria
14 lat temu
a po co te córkę tam bierze - moim zdaniem, żeby się przypodobać publiczności - nie wiem ile mała ma lat, ale pani Joasia ma swoje dzieci i nie musi opekować się dziećmi teodorskiej - miernocie jednej
bEqTidsP
gość
14 lat temu
Też uważam że 9-latka nie powinna o tej porze przebywać z dorosłymi w dodatku w miejscu nie przeznaczonym dla dzieci. Ba! 9 latka nie powinna być umalowana jak dorosła osoba. Małgosia chyba nie daje jej dobrego przykładu wolając 'Twój występ był zajeeeee..isty'. Ale każdy wychowuje dzieci inaczej.
quan
14 lat temu
Teodorska ma 26 lat,dziecko 9 czyli mając 16 lat doszło do zapłodnienia! Takiego czegoś nie powinno się w telewizji promować!
Najnowsze komentarze (506)
gość
8 lat temu
a ta teodorska to kto????? a bachora nie miala z kim zostawic?????
gość
10 lat temu
Nie więżę w to , że Pani Joanna mogła się tak zachować !!!
gość
12 lat temu
Pani Joanna dobrze tak zrobiła
gość
12 lat temu
teodorka to s**a
gość
12 lat temu
mam podobne zdanie i nie rozumię dlaczego podziwiają Trzepiecińską, skoro się nie potrafiła zachować jak należy w stosunku do dziecka!
gość
12 lat temu
Trzepiecińska musi przechodzić stres ,skoro przeszkadzają jej dzieci, ale mogłaby trochę przyhamować - przecież to nie przystoi,skoro uważa się za " taką gwiazdę"!
gość
12 lat temu
phi! wikipedia - też mi wyrocznia
gość
13 lat temu
teodorska to zero
bEqTidsH
gość
13 lat temu
teodorska jest zalosna i ohydna, a pani joasia ma klase!!!!!!!!
GOŚŚŚĆĆĆ
13 lat temu
GOŚŚŚĆĆĆ
13 lat temu
A TY JESTEŚ KRETYNKĄ I DEBILKĄ !!!
GOŚŚŚĆĆĆ
13 lat temu
W PORÓWNANIU Z TRZEPIECIŃSKĄ TEODORSKA TO DAMA 100 % - PROCENTOWA !!! A TY JESTEŚ TAK SAMO G****A JAK TA TRZEPIECIŃSKA !!!
GOŚŚŚĆĆĆ
13 lat temu
NIE!!! NIE PRZEGIĘŁA !!! ZACHOWAŁA SIĘ Z HONOREM I ELEGANCKO !!! MA RACJĘ !!! POWINNA DAĆ JESZCZE TRZEPIECIŃSKIEJ W TWARZ !!!
GOŚŚŚĆĆĆ
13 lat temu
Ja się Zgadzam z opinią , że Joasia jest świetną aktorką !!!! Ja bym jej dał za aktorstwo 9/10 , śpiewanie 8/10 , charakter 10/10 , matka 10/10 !!!
...
Następna strona
bEqTidtj