Kłótnia na planie "Jak ONI śpiewają"

506 reakcji
0
0
506
Podziel się

Wiemy już dlaczego Małgorzata Teodorska zemściła się na Joannie Trzepiecińskiej...

Kłótnia na planie "Jak ONI śpiewają"

Małgorzata Teodorska z całych sił starała się pogrążyć Joannę Trzepiecińską podczas sobotniego Jak ONI śpiewają. Wykorzystując to, że zgodnie z regulaminem jako uczestniczka, która odpadła z programu, mogła dołączyć do jury i jako czwarty sędzia oceniać koleżanki i kolegów po fachu, przyznała Trzepiecińskiej zaledwie 3 punkty, zaznaczając przy tym, że nie jest to ocena obiektywna.

Super Express ustalił, że powodem spięć między paniami był sobotni incydent z udziałem córeczki Teodorskiej. Trzepiecińska wyprosiła dziecko z pokoju, w którym gwiazdy czekają na swój występ, na co dziewczynka zareagowała wybuchem płaczu.

Prawdopodobnie niska ocena była rewanżem dla Trzepiecińskiej za łzy córki - powiedział anonimowo jeden z uczestników programu. Oliwy do ognia dolało zachowanie Trzepiecińskiej podczas pozowania fotoreporterom. Aktorka znacznie przekroczyła regulaminowe 3 minuty, każąc Teodorskiej czekać na swoją kolej.

Dla mnie najważniejsze są oceny zawodowców i SMS-y publiczności - skomentowała Trzepiecińska.

506
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(506)
gość
13 lat temu
Takie zachowanie Teodorskiej swiadczy wylacznie o tym jak NISKO czlowiek moze upasc i sie upodlic!!!!!!!!!!!!!! ZALOSNE
gość
13 lat temu
nie lubie TEodora :P:P
wiktoria
13 lat temu
a po co te córkę tam bierze - moim zdaniem, żeby się przypodobać publiczności - nie wiem ile mała ma lat, ale pani Joasia ma swoje dzieci i nie musi opekować się dziećmi teodorskiej - miernocie jednej
gość
13 lat temu
Też uważam że 9-latka nie powinna o tej porze przebywać z dorosłymi w dodatku w miejscu nie przeznaczonym dla dzieci. Ba! 9 latka nie powinna być umalowana jak dorosła osoba. Małgosia chyba nie daje jej dobrego przykładu wolając 'Twój występ był zajeeeee..isty'. Ale każdy wychowuje dzieci inaczej.
quan
13 lat temu
Teodorska ma 26 lat,dziecko 9 czyli mając 16 lat doszło do zapłodnienia! Takiego czegoś nie powinno się w telewizji promować!
Najnowsze komentarze (506)
gość
7 lat temu
a ta teodorska to kto????? a bachora nie miala z kim zostawic?????
gość
9 lat temu
Nie więżę w to , że Pani Joanna mogła się tak zachować !!!
gość
10 lat temu
Pani Joanna dobrze tak zrobiła
gość
11 lat temu
teodorka to s**a
gość
11 lat temu
mam podobne zdanie i nie rozumię dlaczego podziwiają Trzepiecińską, skoro się nie potrafiła zachować jak należy w stosunku do dziecka!
gość
11 lat temu
Trzepiecińska musi przechodzić stres ,skoro przeszkadzają jej dzieci, ale mogłaby trochę przyhamować - przecież to nie przystoi,skoro uważa się za " taką gwiazdę"!
gość
11 lat temu
phi! wikipedia - też mi wyrocznia
gość
11 lat temu
teodorska to zero
gość
12 lat temu
teodorska jest zalosna i ohydna, a pani joasia ma klase!!!!!!!!
GOŚŚŚĆĆĆ
12 lat temu
GOŚŚŚĆĆĆ
12 lat temu
A TY JESTEŚ KRETYNKĄ I DEBILKĄ !!!
GOŚŚŚĆĆĆ
12 lat temu
W PORÓWNANIU Z TRZEPIECIŃSKĄ TEODORSKA TO DAMA 100 % - PROCENTOWA !!! A TY JESTEŚ TAK SAMO G****A JAK TA TRZEPIECIŃSKA !!!
GOŚŚŚĆĆĆ
12 lat temu
NIE!!! NIE PRZEGIĘŁA !!! ZACHOWAŁA SIĘ Z HONOREM I ELEGANCKO !!! MA RACJĘ !!! POWINNA DAĆ JESZCZE TRZEPIECIŃSKIEJ W TWARZ !!!
GOŚŚŚĆĆĆ
12 lat temu
Ja się Zgadzam z opinią , że Joasia jest świetną aktorką !!!! Ja bym jej dał za aktorstwo 9/10 , śpiewanie 8/10 , charakter 10/10 , matka 10/10 !!!
GOŚŚŚĆĆĆ
12 lat temu
A NIE MÓWIŁEM ,ŻE TRZEPIECIŃSKA TO ZOŁZA ???!!! CO JEJ TA DZIEWCZYNKA PRZESZKADZAŁA ???!!! PRZECIEŻ W TYM POKOJU SĄ TAKŻE ZNJOMI , RODZINA GWIAZD !!! A NIECH JĄ SZLAK !!! AKTORECZKA !!! BEZTALENCIE I TYLE !!! MOGŁAŚ JOASIU DAĆ JEJ 2 !!! CO ??!!! JOASIA JEST FREDNA ??!!! JEST I TAK MIŁA ,ŻE DAŁA JEJ 3 . BO JA BYM ZA TAKI INCYDENT DAŁ JEJ 1 LUB 2 PUNKTY !!! I NIE OBCHODZIŁOBY MNIE TO JAK ON ŚPIEWA , BO ŚPIEWA TRZEPIECIŃSKA ŻENUJĄCO I OKROPNIE !!! FAŁSZUJE JAK CHOLERA !!!
gość
12 lat temu
ludzie,wątpię czy to prawda ;/ skąd ten cały Express mógł to wiedzieć ? cholera, już nie macie o kim plotkować ? Ja lubię Joasię, jest świetną aktorką
gość
12 lat temu
Trzepiecińską Joasie aż miło posłuchać, a Gosiu Ciebie - nie bardzo.
ariane84
12 lat temu
jeśli tak było to obie sa siebie warte, kobiety z klasą tak sie nie zachowują!
Dorape
12 lat temu
Ktos kto ma choc troszke szacunku tak sie nie zachowuje.Wstyd, kobiecie to nie przystoi
mp3-store
12 lat temu
<a href="http://mp3" target="_blank">http://mp3 </a>-store pl Legalna i darmowa muza filmy i erotyka. Zapraszam
gość
12 lat temu
asia ja wiem ze jest ci przykro ale mąż cię przytuli wszysko bę dzobrze ja agnieszka włodarczyk brzydze śię teodorską to zołza ach czy lubisz dodę ja tak a ty
gość
12 lat temu
aśka jesteś taka stara rze zmarszczki to ty musisz hyba godzinami maskowa żeby doczegoś dojś ha ha ha ha staruch haaaaaaaaaaaaa
gość
12 lat temu
aśka tak cię lubiłam ale przegiełaś
gość
12 lat temu
i na panne lale przyjdzie kryska
...
Następna strona