Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kukulski zdradzał matkę Natalii?

214
Podziel się

"Powiedziała, że jej matka była nieszczęśliwa i bardzo zagubiona. Nie wyobrażała sobie już dalszego wspólnego życia."

Kukulski zdradzał matkę Natalii?
bCHRGSnF

Do rąk Natalii Kukulskiej trafiły nieznane dotąd zapiski jej zmarłej 33 lata temu matki. Niestety, lektura pamiętników Anny Jantar nie była zbyt przyjemna dla córki. Natalia dowiedziała się z nich, że między jej rodzicami układało się znacznie gorzej, niż przypuszczała. Jak się okazuje, Jantar podejrzewała męża, Jarosława Kukulskiego o romanse z Ireną Jarocką i Urszulą Sipińską. Kukulski jako wzięty kompozytor znał dobrze wszystkie ówczesne piosenkarki, a branża w owym czasie aż huczała od plotek o jego romansach.

W jednym z wywiadów swoją ostatnią rozmowę z Jantar wspominał Andrzej Kosmala, obecny menedżer Krzysztofa Krawczyka. Wywnioskował z niej, że w małżeństwie 29-letniej piosenkarki nie dzieje się najlepiej.

Ostatni raz widziałem Annę dzień przed jej wylotem do Stanów - wspomina Kosmala. Jechaliśmy tym samym pociągiem z Poznania do Warszawy. Ona, jej córka Natalka i ja. Powiedziała mi wtedy, że z mężem źle się układa i myślą o rozstaniu.

bCHRGSnH

Większość zamieszanych w domniemane romanse osób już nie żyje. Anna Jantar zginęła w katastrofie lotniczej w 1980 roku. 3 lata temu po długiej chorobie zmarł Jarosław Kukulski. Został pochowany obok pierwszej żony. W styczniu zeszłego roku na raka zmarła Irena Jarocka.

Urszula Sipińska, również podejrzewana o romans z Kukulskim, od lat trzyma się z dala od show biznesu, pracując jako architekt.

Natalia powiedziała, że jej matka była nieszczęśliwa i bardzo zagubiona - zdradza Faktowi osoba z otoczenia piosenkarki. Oddaliła się od męża i nie wyobrażała sobie już dalszego wspólnego życia. Jednak zawsze najważniejsza była dla niej córka. Dlatego decyzja o rozwodzie była taka trudna. Przyznała także, że i ona nie była święta. W jej życiu pojawił się mężczyzna, bardzo dla niej ważny.

W wywiadzie dla Gali, którego Natalia udzieliła dwa lata temu, piosenkarka przyznała wprawdzie, że wie o zauroczeniu mamy innym mężczyzną, jednak nadal wierzy, że łączyło ją z Kukulskim silne uczucie.

bCHRGSnN

Mama przeżywała fascynację inną osobą, ale czy miało to doprowadzić do rozpadu małżeństwa? - powątpiewała Natalia. Po śmierci taty znalazłam dowody, bardzo dla mnie cenne, że rodzice chcieli być razem.

Całą prawdę zna zapewne babcia Natalii, matka zmarłej artystki, Halina Szmeterling. Prawdopodobnie będzie jednak chciała oszczędzić wnuczce dodatkowych przykrości.

bCHRGSoi
KOMENTARZE
(214)
gość
7 lat temu
skad wy mozecie towiedziec , no proszeee
gość
7 lat temu
Jak zwykle rozdrapujecie stare rany. Brawo!
gość
7 lat temu
Nie wiem, co te kobiety widziały w Kukulskim
bCHRGSoj
gość
7 lat temu
DZIWNA RODZINA. Natalio, trzymaj się !
gość
7 lat temu
Już chyba naprawdę nie macie o kim pisać, widać ile procesów przegraliście.
Najnowsze komentarze (214)
gość
4 lata temu
Zycie naprawdę różnie się układa. W ich zawodach zdrady są częste, zauroczenia tzw. skok w bok. Jarosław był bardzo przystojnym, utalentowanym mężczyzną. podobał się kobietom. Anna Jantar była cudowną kobietą. Myślę, ze im po prostu nie układało sie. Pewnie by się rozstali , jak wiele małżeństw.
gość
7 lat temu
Na pewno kilkuletnie dziecko było w stanie wywnioskować co czuje matka, że jest zagubiona... błagam...
gość
7 lat temu
Po co to roztrząsać? Rozdzieliła ich śmierć. Pan Jarek wychował Natalię. Każdy z nich żył jak chciał. Dajcie im spokój.
gość
7 lat temu
odwalcie sie
gość
7 lat temu
Oj ludzie, ludzie przecież Ania zginęła, bo nie wyjechała z całą naszą ekipą...musiała wylecieć wcześniejszym lotem, ponieważ spieszyła się na sprawę rozwodową z niby kochającym Kukulskim...a On przez tyle lat opowiadał o tej niby wielkiej miłości....cholerny despota
gość
7 lat temu
dajcie już im spokój, obywdoje nie żyja, po co rozdrapywać rany? no chyba ze Natalka chce zarobić kasę na rodzicach.
gość
7 lat temu
Pewnie tacy zawistni ludzie jak "krul " i jego mamuśka wynoszą tak dziwne niusy.Nie tyka się zmarłych którzy nie moga się obronić afe.Dajcie spokój natalii która ceni sobie życie rodzinne i nie lubi plot
gość
7 lat temu
O zmarłych mówi sie dobrze albo wcale...
bCHRGSob
gość
7 lat temu
Teraz sobie przypomnieli! ;cc
Gość
7 lat temu
co było a nie jest nie pisze się w rejestr
gość
7 lat temu
jaki cel pudla jest zeby o zmarlych źle pisac .
gość
7 lat temu
Jak w 90 % polskich małżeństw. O czym tu gadać. Ani ona piękna, ani on przystojny. A Natala, zamiast "śpiewu" podaje tanią sensacyjkę. Byle na topie !
gość
7 lat temu
nie zasne teraz
gość
7 lat temu
Na tamte czasy/ jak to twierdz młodzież złe/ było głośne to że między Jantar a Kulskim się psuje. Każdego nieżyjącego nie można gloryfikować.
...
Następna strona
bCHRGSoD