Trwa ładowanie...
Przejdź na

Chciała uciec z perkusistą Perfectu?!

318
Podziel się

Z odnalezionych niedawno pamiętników Anny Jantar wynika, że czuła się niepewnie w małżeństwie z Jarosławem Kukulskim.

Chciała uciec z perkusistą Perfectu?!
bCGzBPdx

Odnalezione niedawno nieznane zapiski zmarłej w katastrofie lotniczej Anny Jantar rzuciły nieco światła na jej małżeństwo z Jarosławem Kukulskim. Okazało się, że kompozytor utrzymywał zbyt bliskie przyjaźnie z Ireną Jarocką i Urszulą Sipińską. Krążyły nawet plotki o romansie... Jantar bardzo się nimi przejęła. Sama zresztą czuła się tak zagubiona w małżeństwie, że szukała oparcia w innym mężczyźnie. Powiernika znalazła w osobie perkusisty zespołu Perfect, Wojciecha Morawskiego. Podobno połączyło ich uczucie.

Artystka planowała z nim wspólną przyszłość, ale zdawała sobie sprawę, że wówczas straci córkę, bo mąż nigdy nie pozwoli zabrać jej Natalii. Podobno wyjazd piosenkarki do USA był właśnie próbą ucieczki.

Z całych sił walczyłem o to, by nie jechała - wspominał po latach Kukulski. Uważałem, że powinna być w Polsce przy dziecku. Przeforsowała ten wyjazd na siłę, rozstaliśmy się w gniewie**.**

bCGzBPdz

13 marca 1980 roku piosenkarka wsiadła na nowojorskim na pokład samolotu powrotnego do Polski. Na lotnisku ucięła sobie pogawędkę z kolegą, muzykiem zespołu Tragap, Adamem Glinką.

Była zagubiona - wspomina Glinka. Przez szybę oglądaliśmy oblodzony samolot LOT-u "Kopernik". Zażartowałem, powiedziałem: zobacz, jak ten samolot wygląda, cały oblodzony, czy on w ogóle doleci? Ania odpowiedziała: przecież to ruska maszyna, tyle razy dolatywała to i teraz doleci**.**

Samolot rozbił się w pobliży Okęcia 14 marca 1980 roku. W katastrofie zginęło 77 pasażerów i 10 członków załogi.

bCGzBPdF
bCGzBPea
KOMENTARZE
(318)
gość
7 lat temu
teraz beda sensacje z przed lat wyciagac... i po co?
gość
7 lat temu
Zawsze najlepiej atakować kogoś, kto nie ma możliwości się bronić...
gość
7 lat temu
nie piszcie czegoś, przed czym ona się już nie może obronić
bCGzBPeb
gość
7 lat temu
Co jak co ale spiewac to ta kobieta umiala I taka ja za pamietam
gość
7 lat temu
Nic nie może przecież wiecznie trwać..
Najnowsze komentarze (318)
Marianna
2 lata temu
Anna Jantar miala prawo do szczescia.
Marianna
2 lata temu
Anna Jantar miala prawo do szczescia.
ela g
5 lata temu
no i sie udało uciekla do góry a morawski biedulek został
kuba
6 lat temu
Nikogo nie oszczędzacie, pismaki!! Nawet zmarłych i to po tylu latach od śmierci!! Zawsze znajdziecie sobie pożywkę, najlepiej kogoś zmarłego, kto nie może nic już powiedzieć na swoją obronę, tak?! Anna Jantar jechała do Ameryki na trasę koncertową, a nie na schadzki z kochankiem!!!! Wy hieny cmentarne, zostawcie Anię i Jarka w spokoju. Niech spoczywają w pokoju [*]
gość
7 lat temu
Kto jest bez grzechu,niech pierwszy rzuci kamieniem...
gość
7 lat temu
ladna kobieta
gość
7 lat temu
Mój znajomy znał dobrze kukulskich w tym czasie i niestety to jest prawda :(
gość
7 lat temu
NO I CO Z TEGO - ŚWIETOBLIWI SIE ZNALEZLI.
bCGzBPdT
gość
7 lat temu
dla mnie byla super!!!!!!!!!!!!!!!!!! a zycie prywatne jej mnie nie obchodzi. dobrze ze sie zakochala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.bardzo ja lubilam.
gość
7 lat temu
To jest podłe chociazby wgledem Natalii. Ci których sprawa dotyczy juz nie żyją...
gość
7 lat temu
piękna kobieta z niej była
gość
7 lat temu
dajcie spokój,ale tak jest jak kobieta urodzi dziecko to chłopom tylko inne baby w głowie,same hu.... z tych chłopów!!!!!wszyscy są tacy sami!!!!
RP
7 lat temu
Po co wyciągać brudy rodzinne,było ,minęło,ich już nie ma. Córce na pewno jest żal rodziców,nie oni pierwsi,nie ostatni mieli kryzys.
gość
7 lat temu
Anna Jantar zapisała się w mojej pamięci,jako osoba bardzo smutna.Przez miesiąc występowała w Katowickiej Restauracji Centrum,widziałam ją codziennie,Śpiewała a oczy miała smutne.Była piękną kobietą.
...
Następna strona
bCGzBPev