Piątek 09.08.2013

Górniak RZUCIŁA KOLEJNEGO FACETA?!

Edyta Górniak Piotr Schramm

Górniak RZUCIŁA KOLEJNEGO FACETA?!

Wygląda na to, że kolejny związek Edyty Górniak przeżywa poważny kryzys. Jak obliczył Super Express, piosenkarka i opiekujący się nią prawnik, Piotr Schramm, nie pokazują się razem od czerwca. Ostatni raz pojawili się na koncercie charytatywnym, ale nawet wtedy już nie zwracali na siebie specjalnej uwagi. Piosenkarka odmówiła pozowania ze Schrammem do wspólnych zdjęć. Kilka dni później prawnika zabrakło na zakończeniu roku szkolnego Alana. Do tej pory nie zdarzało się raczej, by ominął jakąś szkolną uroczystość.

Zdaniem znajomych gwiazdy, o tym, że postanowiła ona wprowadzić duże zmiany w swoim życiu świadczy fakt, że wybrała się do Londynu.

Zwykle jeździ tam gdy ma kłopoty i musi przemyśleć ważne sprawy - mówi jej znajoma w rozmowie z tabloidem. Ma tam przyjaciół, tam też mieszka jej były menedżer Wiktor Kubiak. Edyta wciąż lubi konsultować z nim ważne decyzje.

Sąsiedzi Edyty na warszawskim Wilanowie twierdzą, że nie przypominają sobie, by w okolicach jej mieszkania kręcił się Schramm. Podobno nie pomógł jej nawet w przeprowadzce z Konstancina. Wspólne wakacyjne plany też nie wypaliły. Zamiast podróżować z mamą i jej chłopakiem po świecie, Alan spędza wakacje z dziadkami na Mazurach.

Górniak umówiła się niedawno z jazzmanem Aaronem Spearsem.

Wybrali się na Starówkę, żeby powspominać dawne czasy i zrobić sobie kilka pamiątkowych zdjęć - zdradza w rozmowie z tabloidem znajomy Edzi. Co ciekawe, byli w miejscach, w których Górniak lubiła bywać z Piotrem.

Miejmy nadzieję, że partnera Edyty nie spotka to samo, co jej byłego męża. Przypomnijmy, jak go publicznie poniżała: Górniak: "Darek KOCHAŁ TYLKO MOJE PIENIĄDZE!"

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (912)

Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.08.2013 13:35
DrogUwka_pl jest serwisem w którym znajdziesz chwile relaksu przegladając smieszne zdjęcia oraz filmiki. Zdjęcia przedstawiaja absurdy drogowe jak i smieszne sytuacje uzytkownikow dróg na całym swiecie. Codziennie nowe zdjęcia !!! Zapraszam
Odpowiedz
2 0
zgłoś
ivss 09.08.2013 13:36
To raczej on ją rzucił, kto by z nią tyle wytrzymał?
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 09.08.2013 13:36
Przypuszczam,że to Edyta została porzucona !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
czytelniczka 09.08.2013 13:36
Najlepiej osądzić Panią Górniak.... Kiedy rozpada się związek czy małżeństwo, wina zawsze będzie po dwóch stronach. Nieraz jedna osoba płacze czy oskarża drugą o zdradę, ale czy ta zdradzana osoba zrobiła wszystko żeby nie być zdradzonym....?? Czy Odpowiednio zadbała o swojego partnera... ?? Ludzie plotkują i demontują ale prawda jest taka że wszyscy tak robimy. Nikt nie widzi swoich błędów a osądza innych. Każdy czyta plotki Sławnych ludzi a my zwyczajni przecież jesteśmy tacy sami.... Więc po co osądzać i oceniać kogoś po przeczytanej plotce w necie czy jakimś brukowcu. Jest powiedznie ,, niech pierwszy rzuci kamień ten kto jest bez jakiejkolwiek winy.... "" więc kto rzuca pierwszy....??
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 09.08.2013 13:38
oj,głupia ta Edyta,szkoda pana Schramma dla niej i szkoda syna bo matka z niej kiepska
Ładowanie komentarzy…