Trwa ładowanie...
Przejdź na

Ola Kwaśniewska broni taty. Łzy i emocje!

776
Podziel się

Ola popłakała się w Dzień Dobry TVN. Przekonywała widzów, że jej ojciec nie jest alkoholikiem...

Ola Kwaśniewska broni taty. Łzy i emocje!
bCxAuSth

Ola popłakała się w Dzień Dobry TVN. Przekonywała widzów, że jej ojciec nie jest alkoholikiem...

W czasie tego krótkiego wystapienia pożegnała się z trudem wywalczonym statusem osoby nie interesującej się polityką, niezależnej od umocowań i przeszłości swojego ojca. Aby pogłębić ten efekt, nawiązała nawet do debaty jej taty z Jarosławem Kaczyńskim, mówiąc, że to, co powie, nie jest "oczywistą oczywistością". Ola nerwowo się śmiejąc zapewniała, że choroba byłego prezydenta nie jest kiepskim żartem jego sztabu wyborczego i że jej tata umarłby, gdyby pił w obecnym stanie alkohol:

W lipcu, kiedy mój tatuś wrócił z Filipin, trafił do szpitala z bardzo poważnym schorzeniem jelit i prawie pożegnał się z tym światem. Chciałabym, żeby wiedzieli państwo, że od tamtej pory jest na bardzo ścisłej diecie i jedyne, co mu nie szkodzi to owsianka, i żeby państwo wiedzieli, że w tym stanie zdrowia, gdyby był alkoholikiem, to już by nie żył.

bCxAuStj

Pachnie nam to kłamstwem. Jak inaczej wytłumaczyć fakt, że Ola twierdzi, że alkohol zabiłby jej ojca, kiedy kilka tygodni temu, po incydencie na Ukrainie, przyznał się do wypicia kilku kieliszków?

Ola zapewniła, że nie konsultowała tej wypowiedzi z tatą. Jesteśmy nawet w stanie w to uwierzyć, mimo że z trudem przychodzi nam ufać słowom polityków i ich rodzin, również żyjących za publiczne pieniądze.

bCxAuStK
KOMENTARZE
(776)
glowonuk
13 lat temu
też płakałem gdy to oglądałem.
gość
13 lat temu
KWACH to k****h, oszust i pijak. Córunia dzielnie go broni, ale coś kiepski z niej prawnik. Pscyholog lepszy - wie, że opłaca się zagrać na uczuciach tłumu. Po aferze z całowaniem ziemi przedstawienie dała Jola. Teraz Ola, dobre... Oby tylki ludzie okazali się mądrzejsci od tej trójki.
gość
13 lat temu
niezła cwaniara i tupeciara. swoje tanie chwyty psychologiczne stosuje na ciemnym narodzie. założę się, że wiele osób to łyknęło. JA NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bCxAuStL
gość
13 lat temu
lubie ja bo jest wesola i smieszna ale czasami przesadza..
oo
13 lat temu
Uzależnienie od ojca alkoholika. Broni go takimi marnymi, wyssanymi z palca argumentami, ze aż wstyd że to pani psycholog. Po pierwsze- ma syndrom DDA-dorosłe dziecko alkoholika, po drugie- Olek przyznal sie i do Charkowa i do Ukrainy.O ile Charków był przed "chorobą z Filipin:)"to Ukraina była cAŁKIEM NIEDAWNO.żENADA ŻE TAKĄ PROPAGANDĘ UPRAWIA CÓRECZKA OLA, A TYM SAMYM TVN.
Najnowsze komentarze (776)
gość
8 lat temu
To proste że córeczka nic nie powie o swoim tatusiu i alk........
gość
8 lat temu
Ola nie musi się bronić bo i nie ma przed czym!. To wypowiedzi tutejszych"gości "są żałosne aż mi wstyd gdy je czytam
gość
8 lat temu
ze smiechu oczywiscie!!!;p;p;p
gość
8 lat temu
alkoholikiem nie jest, tylko lubi sie urżnąc jak p*****k, i fajnie jest miec wiecznie helikopter,ale problemu z alkoholem nie ma, bo obok domu gdzie mieszka jest monopolowy calodobowy!
qhcykpj
8 lat temu
60WDs2 <a href=" [url= [link=
Anonimowy A
9 lat temu
Ja też mam tą tropikalną francę.Po pierwszej 0,5l. płaczę,ale po drugiej 0,5l.śmieję się i śpiewam.Gowa do góry Alek!!!
gość
9 lat temu
ostatnia!
gość Fornala ...
9 lat temu
Co to za elita? Kwaśniewscy zrobili kasę i mają się dobrze, a ci po-pegeerach wymarli, a ci co jeszcze żyją - kibluja. Ot i elita! Też wymrze z dosytu ....
bCxAuStD
gość
9 lat temu
Ola Kwasniewska jest bardzo ladna dziewczyna oraz bardzo bardzo wessola za to ja lubie
gość
9 lat temu
haha, jasne
gość
9 lat temu
jestem w szoku w 2011 roku :) pudelek byl wtedy fajnyyy bo artykuł po lewej a komentarze po prawej stronie i inaczej się czytało. hhahahha ta p**a to g****a krowaaaaaaaa
gość
10 lat temu
nie dosc , ze utrzymywalismy komucha to jescze te wywloke i jej stara , handlare , do roboty ty oblechu
gość
10 lat temu
te , czerwona coro , my chcemy zeby twoj ojcie k****h zniknal i ty i twoja stara
gość
10 lat temu
na to chlanie co chleje to juz dawno powinien zdechnac
...
Następna strona
bCxAuSuf