Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Diana była ZŁOŚLIWA i NIEMIŁA!"

592
Podziel się:

Przyjaciółki rodziny królewskiej atakują zmarłą przed 16 laty księżną. "Nie musiała się starać. Wiedziała, że jest gwiazdą".

"Diana była ZŁOŚLIWA i NIEMIŁA!"

Księżna Diana zginęła 16 lat temu w wypadku samochodowym w Paryżu, kiedy wraz z ówczesnym kochankiem, Doddym Al-Fayedem, uciekała przed paparazzi. Śmierć poniósł również kierowca auta, którym jechali. Niedawno pojawiły się jednak sensacyjne doniesienia brytyjskich mediów spekulujące, że nie był to wypadek, ale zamach. Zobacz: Dianę i Al-Fayeda ZABIŁ BRYTYJSKI ŻOŁNIERZ?!

W nowym numerze miesięcznika Vanity Fair ukazał się właśnie ciekawy wywiad z siostrami, hrabiną Patricią Mountbatten i Lady Pamelą Hicks. Mountbattenowie i brytyjska rodzina królewska znają się i przyjaźnią od kilkudziesięciu lat: ojciec sióstr, Louis Mountbatten, były wicekról Indii, był również przybranym ojcem księcia Filipa, męża królowej Elżbiety. Był również kimś w rodzaju mentora dla księcia Karola, który bardzo przeżył jego śmierć w zamachu dokonanym przez IRA w 1979 roku.

W wywiadzie siostry Mountbatten opowiadają dużo o brytyjskiej rodzinie królewskiej, wspominając również tragicznie zmarłą Dianę. Przyznają, że była niezwykle popularna "wśród ludu", który łatwo sobie zjednywała, jednocześnie będąc oziębłą dla swojego męża, Karola.

Miała ogromną charyzmę, była piękna, była bardzo dobra i miała wiele empatii dla ludzi. Mimo to nie czuła nic do swojego męża i jego rodziny - twierdzą przyjaźniące się z Windsorami siostry. Była naprawdę złośliwa, bardzo niemiła i nieprzyjemna dla Karola. Na litość boską, on potrzebował jej wsparcia! To małżeństwo kompletnie go zniszczyło. Wyglądał jak duch. Teraz na szczęście znów wygląda kwitnąco.

Przypomnijmy, że Diana nie była też lubiana przez teściową, królową Elżbietę. Miała poniżać ją przez cały czas trwania małżeństwa z jej synem, aż do rozwodu w 1996 roku, który poprzedziła 4-letnia, wymagana prawem separacja. Przez cały ten czas pojawiały się spekulacje dotyczące romansu Karola z zamężną Camilą Parker-Bowles. Siostry Mountbatten twierdzą jednak, że Diana była przez Elżbietę traktowana bardzo dobrze.

Wszyscy uwierzyli, że Diana została przez rodzinę królewską wystawiona na pożarcie - mówią. Co za bzdura! Elżbieta dała jej najlepszą damę dworu, Sue Hussey, żeby jej pomagała, żeby ją uczyła i wspierała. Ale Diana nie chciała się uczyć. Wolała słuchać muzyki i chodzić na koncerty. Nie chciała się starać, nie musiała nawet, bo szybko zorientowała się, że ludzie i tak ją podziwiają, podziwiają coraz bardziej. Wiedziała, że jest gwiazdą.

Niestety, sama Diana bronić się już nie może.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(592)
gość
11 lat temu
Kto wie, jaka była w życiu prywatnym..
gość
11 lat temu
zostawcie już tą kobietę w spokoju
gość
11 lat temu
Zmarli nie mogą obronić się sami.
gość
11 lat temu
jasne i dopiero teraz ktoś sobie o tym przypomniał
gość
11 lat temu
Byla wspaniala I wszyscy ja kochali! Zazdrosne stare pipy
Najnowsze komentarze (592)
gość
7 lat temu
Celowe opluwanie co należałoby sprawdzić kto i za czyje pieniądze tak szkaluje lady Di nawet po jej smierci
gość
7 lat temu
Celowe opluwanie co należałoby sprawdzić kto i za czyje pieniądze tak szkaluje lady Di nawet po jej smierci
fitflop in si...
9 lat temu
fitflop lulu sandals fitflop in singapore outlet
fitflop sale ...
9 lat temu
fitflop on sale fitflop sale in singapore
fitflop onlin...
9 lat temu
fitflop in singapore fitflop online sale singapore
fitflop onlin...
9 lat temu
suppliers of fitflops fitflop online sale australia
asics singapo...
9 lat temu
asics singapore website asics singapore website
asics shoes s...
9 lat temu
asics singapore website asics shoes singapore online
toms australi...
9 lat temu
toms shoes in australia toms australia store
new toms shoe...
9 lat temu
toms shoes sales new toms shoes
toms shoes ou...
9 lat temu
toms australia store toms shoes outlet
gość
10 lat temu
fakt że karol wygląda teraz na spokojnego i zadowolonego, może jednak camilla jest faktycznie miłością jego życia a człowiek raczej nie powinien się żenić z osobą o tak skrajnie odmiennym stosunku do życia i wychowaniu. nie ze względu na uprzedzenia czy dumę, ale po prostu za duże różnice dzielą.
10 lat temu
Safeguarding Video Security Cameras in the weather isn practically preventing them from becoming broken, there even the problem of picture top quality. If conditions are prone to turn out to be extreme, or lighting the weather is poor, Infra Yellows can deliver an answer. They demand hardly any light to capture photos. Several best finish Outdoors Cameras will auto adjust shutter speed, because of this of alterations in light situations.. Hence supplying a much more superior image quality. One more feature accessible is ay and evening?mode, applying these Cameras that you are able to by hand alter configurations, depending on light circumstances. Not as well practical since the uto modifying?models, but incredibly beneficial nonetheless. Normally, these styles include the Infra Red-colored function potential, and possess motion sensors. Lots of Outdoors Cameras are unsuccessful in relation to ight viewing? Pan / Tilt cameras will provide you with a great deal more coverage, eliminating lind spots? the primary drawback to fixed cameras. It is actually dependent within your demands, but you'll find certain capabilities which could be best to buy. If you'd like to make sure your house protected.
gość
10 lat temu
zazdrone sa....a diana nie lubila siedziec i uczyc sie nakazow ksiazkowych....wolala wyjsc do ludzi i ich uszczesliwiac.... szkoda bardzo ze tak skonczyla bo dopiero zaczynala prawdziwe zycie
...
Następna strona