Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kwaśniewska: "NIE JESTEM PRÓŻNIAKIEM i panienką z pałacu!"

740
Podziel się:

"Ilość artykułów po każdym moim wyjściu jest przytłaczająca" - żali się celebrytka. "Muszę uważać na to, jak wyglądam".

Kwaśniewska: "NIE JESTEM PRÓŻNIAKIEM i panienką z pałacu!"

W nowym (trudno policzyć, którym już z kolei) wywiadzie z Vivą Ola Kwaśniewska pożaliła się, że "media zepsuły jej suknię ślubną". Jakie jeszcze problemy ma jedyna córka byłego prezydenta? Wygląda na to, że rzeczywiście nie ma lekko. Już na początku rozmowy Ola narzeka, że "do rangi wydarzenia urasta dziś kolor paznokci".

- Bo jest to kolor paznokci tej Oli Kwaśniewskiej - dopowiada jej grzecznie dziennikarka.

- Nieustannie zderzam się z wyobrażeniami ludzi na swój temat - odpowiada Ola. Muszę uważać na to, jak wyglądam, co mówię, choć nie jest to dla mnie naturalne, bo język mam wyrywny.

Dalej narzeka na "przytłaczającą ilość artykułów" po każdym jej wyjściu na imprezę. Żali się, że nikt nie docenia tego, że od lat... przeprowadza wywiady w Vivie. Na zmianę - jako gwiazda i jako "dziennikarka":

- Bardzo lubię się z naszym środowiskiem modowym i chętnie je wspieram, ale ilość artykułów po każdym wyjściu jest przytłaczająca. Ludziom potem wydaje się, że to jest moje główne zajęcie, ba!, moje być albo nie być, a to nieprawda. Zwróć uwagę, że słowo "celebryta" wypowiadane jest już z takim obrzydzeniem, jakby był to najgorszy gatunek ludzi. Klasa próżniacza. A przecież są to przede wszystkim aktorzy, muzycy, dziennikarze, osobowości telewizyjne... Próżno by szukać jakiejkolwiek informacji o tym, co robię zawodowo. Najwyraźniej nie pasuje to do kreowanego przez brukowce wizerunku próżniaka, nihilistki i panienki z pałacu, utrzymywanej przez tatusia, która wydaje równowartość małego samochodu na torebkę. Jest jakieś oburzenie na to, że śmiem się nazywać dziennikarką, a ja od sześciu lat współpracuję z "Vivą", od czterech prowadzę "Małą czarną" w telewizji...

Ola chwali się też, że nie czuje się typową 30-latką, bo "nie wpisuje się w kapitalistyczny wyścig szczurów". Przypomnijmy, że dostała na start w dorosłe życie apartament i dom w Wilanowie, a jej rodzice są multimilionerami. Ola nie myśli jednak za dużo o pieniądzach. Woli podróżować po świecie i nie przejmuje się robieniem kariery tak bardzo, jak jej rówieśnicy.

- Czujesz się typową 30-latką?

- I tak, i nie. W wielu kwestiach jestem niedzisiejsza. Nie wpisuję się w kapitalistyczny wyścig szczurów. Nie zakładam, że trzeba sobie najpierw nabić kabzę, a dopiero potem żyć. Bardzo ważny jest dla mnie czas, który poświęcam rodzinie, przyjaciołom, czas na czytanie książek albo pielęgnowanie roślin na balkonie. Trzeba umieć wyhamować.

KOMENTARZE
(740)
gość
9 lat temu
Ty sie juz urodzilas jako prozniak.
9 lat temu
... słowo "pokora" jest obce tej pani ;-/
gość
9 lat temu
Nie widzialam jeszcze kobiety po 30-ce,ktora nie splamila sie praca.Tyle!
gość
9 lat temu
TO PO DCO SIĘ PCHASZ NA BANKIETY?!!!
gość
9 lat temu
A gdzie Panienka pracuje????????????????????????
Najnowsze komentarze (740)
Gość
7 lat temu
A po co ona ma sie wysilac? To na co ludzie pracuja latami i biora kredyty we frankach dostala w prezencie od rodzicow. Ma szczescie kobieta 😄
gość
8 lat temu
Brak słów........
SS
8 lat temu
Parcie na karierę i szkło tak duże że pipkę da sobie ogolić żeby tylko czytali to tacy i****i jak my i jeszcze to komentowali .Ordynarne pchanie się na salony,księżna cholerna .Fuj .Jestem tu przypadkiem na tej stronie .LUDZIE OPAMIĘTAJCIE SIĘ OLEJCIE TO, NAJWIĘKSZYM ZWYCIĘSTWEM TEJ FAŁSZYWEJ BABY JEST TO ŻE O NIEJ SIĘ MÓWI I TRAKTUJE JAK CELEBRYTKĘ,GWIAZDĘ. Uciekam stąd a WY frajerzy jak chcecie to se tu siedźcie i czytajcie.powodzonka,pa
ada
8 lat temu
ah..k@urwa...ide kupe zrobic..
aga
8 lat temu
k@urwa..kwasnieska s@p*****laj z tad i nie wracaj...w@k****asz tylko ludzi tym j@ebaniem..pusta jest ze brak slow..
gość
8 lat temu
ja pi@rdole..co ona wogole gada??? jak sie ma kase to mozna sobie jezdzic po swiecie ..tylko w*****a ludzi tym *****iem..po@ebana do bolu..
gość
8 lat temu
wielki łeb
Gość
8 lat temu
No pani ola nie uczestniczy e wyścigu szczurów w pędzie do kariery no i po co jak tatuś kasy ma jak eskimos lodu więc może sobie celebrować wolny czas gdy ją po******la w pracy a potem wracam do domy gdzie czeka 3 dzieci szykuje im obiad piórem sprzedam gotuje lekcje z dziećmi to jest czas poświęcony rodzinie a panienka to chyba nawet dziecka jeszcze niema więc niech nie wp******i o obowiązkach rodzinnych bo to śmiechu warte rozpyszvzona panienka szlak mnie trafia jak czytam dylematy życiowe olki kwaśniewski
zydowka Ingeb...
9 lat temu
Prozniak nie prozniak, tlusty wieprzek na pewno.
gość
9 lat temu
P********ie o Szopenie.Starzy maja kasy od H..A to corka moze sie do Emerytury OP.......C!!! Taka Prawda!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
9 lat temu
oj ty leniu, gdybyś nie miała co do garnka włożyć nie pisała byś takich głupot.co ty masz do roboty? podlać kwiaty?tato kasę da a ty czytasz książkę. nawet na dziecko nie masz czasu.
gość
9 lat temu
Ona nie musi pracowac bo zawsze moze liczyc na bogatych rodzicow niektorzy cale zycie ciezko pracuja oszczedzaja i tak malo z tego maja po za garbem niech sobie pidlewa te kwiatuszki a nie pisze i mowi brednie
gość
9 lat temu
dobre sobie
gość
9 lat temu
''pielęgnowanie roślin na balkonie'' - jakie to urocze:)
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie