Trwa ładowanie...
Przejdź na

Małgorzata Tusk NAPISAŁA KSIĄŻKĘ!

648
Podziel się

Żona premiera chce być popularna tak jak Danuta Wałęsa? "Zbudowałam sobie własny świat" - reklamuje się.

Małgorzata Tusk NAPISAŁA KSIĄŻKĘ!
bDJnJxFh

Autobiograficzna książka Danuty Wałęsy, Marzenia i tajemnice, odbiła się szerokim echem - zarówno wśród czytelników, jak i w samej rodzinie byłego prezydenta. Lech Wałęsa nie przyjął publicznych wyznań żony zbyt dobrze. Zobacz: "Mąż nie liczy się z moim zdaniem! JEST ROZGORYCZONY"

Prezydentowa na długi czas znalazła się jednak w centrum zainteresowania mediów, udzielała wywiadów, pojawiała się na okładkach, na podstawie jej książki powstał nawet monodram, gdzie w rolę Wałęsy wciela się Krystyna Janda. Nic więc dziwnego, że chętnych do takiej sławy jest więcej - szczególnie wśród żon rządzących polityków.

Jak donosi Gazeta Wyborcza, na początku listopada ukaże się książka Małgorzaty Tusk, żony premiera i mamy znanej szafiarki. Będzie nosić tytuł Między nami.

bDJnJxFj

Nauczyłam się walczyć o swoje małżeństwo, rodzinę i przyjaźnie. Życie z moim mężem często przypomina ostry rajd z przeszkodami, ale ja zachowuję w tym wszystkim własną przestrzeń. Teraz mam swój świat i - tak między nami - nie zamierzam z niego rezygnować - reklamuje się Małgorzata Tusk. Kiedy pojawił się Michał, potem Kasia (...), a ja zorientowałam się, że całymi dniami siedzę w domu, postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce i żyć tak, jak chcę. Bez dopasowywania się, bez poświęcania, bez życia w cieniu. Zbudowałam sobie własny świat.

Jak sądzicie, czy książka żony premiera przysporzy jej tyle sympatii i popularności, co żonie Wałęsy? Przypomnijmy, że blog Kasi powołany został do życia na kilka miesięcy przed wyborami parlamentarnymi w 2011.

bDJnJxFp
bDJnJxFK
KOMENTARZE
(648)
gość
4 lata temu
покемон блядь ходячий
gość
7 lat temu
tak sie zastanawiam czy Pani Premierowa ma przynajmniej jedną komórke w głowie ? szczyt złego wychowania , głupoty , braku wstydu jednym słowem Kartofel !!!
myślicielka
7 lat temu
Ciekawe czy natchnęło ją do pisania, do uchylenia drzwi do swojego świata, po sukcesie Danuty Wałęsy. Dopóki nie przeczytam, to się nie dowiem, więc przeczytam choćby po to.
bDJnJxFL
kucharka
7 lat temu
Przepraszam bardzo co jest złego w tym, że wyda książkę, jak już jest żoną Tuska to jej nie wolno? Utożsamiacie ją z nim ! eh Polacy… przecież to jest osobna jednostka. Ja tam jestem ciekawa co ma do powiedzenia. Ba przeczytam nawet, bo coś mi się zdaje, że świetna komedia to może być w stylu, że może Tusk nawet herbaty nie potrafi sobie zrobić ;)
czekająca
7 lat temu
Jak czytam te wasze złośliwe komentarze to już nie wiem czy pisze je zazdrosna kobieta, czy facet podszywający się pod kobietę. Była matką na pełen etat - to się dla Was nie liczy jako praca? To, że tyle lat żyła w cieniu swojego męża - bardzo dobrze, że teraz zabiera głos, jak Wałęsowa. Siedzicie na Pudelku, więc jesteście ciekawi sensacji, a kiedy ktoś(w tym wypadku ona) podsuwa Wam pod nos swoją prawdę - książkę, to od razu zawiść- pewnie w końcu łatwiej się czyta plotki niż książkę - autobiografię, a ja przeczytam !
feministka
7 lat temu
Jeszcze trochę i to Tusk będzie żyć w cieniu swych kobiet (żony i córki), okaże się, że wiele im zawdzięcza nie mogę się tego doczekać, przeczytam !
Kama
7 lat temu
Piękna kobieta, mądra, wykształcona, kto ma pisać książki jeśli nie tacy ludzie.
Ut
7 lat temu
Ciekawe skąd wiecie, że Donald Tusk bił Małgosię, śmieszne szalenie te wasze komentarze. Wszystko wiedzą, wszystkich potrafią morderczo skrytykować. I wszyscy w dniu premiery kupią książkę, by móc pojechać po informacjach, które przeczytają z wypiekami na twarzach. Śmiało, dalej ! Nakręcajcie promocję. Im więcej się dzieje tym bardziej jest skuteczna : )
Otrea
7 lat temu
Wraz z nadejściem nowego trendu - pisania książek celebryci oszaleli i zaczęli pisać poradniki, opowiastki i inne szmiry. Ci jednak, jak Danuta Wałęsa, którzy wzięli się za autobiografię pokazali, że książka może wiele namieszać. Tak pewnie będzie i tym razem.
gość
7 lat temu
Ciekawe czy napisala w ksiazce jak ja mezulek tlukl po pijanemu a ona musiala z synkiem uciekac z tego hotelu asystenckiego, w ktorym wowczas mieszkali.
gość
7 lat temu
666 bestia
Oleńka
7 lat temu
Miałam okazję poznać Kasię, to bardzo sympatyczna, piękna i mądra dziewczyna. Przykro mi jest czytać te wszystkie obelżywe komentarze pod adresem rodziny Tusk, której nie możemy odebrać tego, że trzymają się razem i kochają ponad wszystko. Cenię to i podziwiam ich mocne nerwy. Czekam na książkę !
Uleńka
7 lat temu
Nie wiem jak Wy, ale ja nie książek po okładce, a ludzi po tym jakie rzady sprawują ich małżonkowie. Ani to nie sprawiedliwe, ani nawet satysfakcjonujące. Czekam na książkę i po przeczytaniu tu wrócę. Zobaczymy jakie wtedy będą nastroje.
bDJnJxFD
Elka
7 lat temu
Fajnie byłoby kiedyś zobaczyć tych wszystkich hejtujących na miejscu premiera i jego żony. Jakimi oni byliby mówcami, politykami i mędrcami. Jak znosiliby krytykę, w której nie ma nic z konstruktywizmu. Ech ludzie ! Przeczytamy, zobaczymy
...
Następna strona
bDJnJxGf