Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Kotulanka naraziła nas na straty! ZABRAŁA NAM MIESIĄC PRACY"

230
Podziel się:

"Nakręcone zdjęcia z nią są do wyrzucenia." Była nietrzeźwa na planie?

"Kotulanka naraziła nas na straty! ZABRAŁA NAM MIESIĄC PRACY"
bEEybVGZ

Ważą się dalsze losy Agnieszki Kotulanki w telenoweli Klan. Główny scenarzysta serialu, Paweł Karpiński, jest na nią tak cięty, że w nerwach nie wykluczył nawet uśmiercenia jej postaci lub zastąpienia jej inną aktorką. Sugerował też, że w jej przedłużającej się niedyspozycji może chodzić o chorobę alkoholową.

Źródłem problemów są "kłopoty zdrowotne" Kotulanki, które są podobno tej samej natury, co Izabeli Trojanowskiej czy Edyty Olszówki. Obecnie aktorka przebywa na leczeniu, którego szczegóły owiane są tajemnica. Ekipa Klanu zapewnia, że jest jej wszystko jedno, czy leczy się "z grypy czy z alkoholizmu".

bEEybVHb

Naprawdę nie ma to żadnego znaczenia?

Największym problemem jest to, że Kotulanka nie pracuje. Z tego powodu konieczne było wprowadzenia drastycznych zmian w scenariuszu. Jak wynika z wypowiedzi głównego scenarzysty serialu, Pawła Karpińskiego, łatwo jej tego nie daruje.

To są ogromne koszty - narzeka w Fakcie. Aktorka tak naprawdę zabrała nam miesiąc pracy. Nakręcone zdjęcia z nią i dotyczące jej wątku są do wyrzucenia. Te sceny poszły do kosza, a to oznacza duże straty finansowe. To nie są małe pieniądze. Opłacono ekipę, aktorów, światła, makijaż itp.

Czy to znaczy, że była nietrzeźwa na planie? Na to wygląda. Karpiński zapowiada jednak, że jeśli tylko naprawdę weźmie się w garść, będzie mogła wrócić.

bEEybVHh

Postać Krystyny Lubicz zostanie wywieziona do USA na operację - wyjaśnia scenarzysta.

bEEybVHC
KOMENTARZE
(230)
hę?
8 lat temu
zycie jest nowelom
gość
8 lat temu
Alkoholizm to ciezka choroba
gość
8 lat temu
Szkoda kobiety
bEEybVHD
gość
8 lat temu
Juz nie promuje sie wartosciowych wyksztalconych ludzi tylko prosytutki jak siv viec czy pietrsasinska
olgman
8 lat temu
Pudel, przestań może wreszcie stawiać znaki na końcu każdego nagłówka tylko dowiedz się czegoś! I nie usuwaj komentarzy do cholery! Bo z moim też tak się stało, a miał wuchtę głosów!
Najnowsze komentarze (230)
gość
4 lata temu
jaki ten paweł karpiński jest beznadziejny to az rece opadaja....
gość
8 lat temu
trzeba dać jej szansę!
gość
8 lat temu
Jakbym przyszła do swojej pracy pijana to na 200% zwolnili by mnie ,nawet z byle g******ego powodu zwalniają czekają jak hieny na jakiś błąd człowieka, więc nie wiem dlaczego tak się z nią cackają ,nie szanuje pracy za taką kasę w tych ciężkich czasach to niech posmakuje bezrobocia.To fakt alkoholizm to choroba ale ona sama ją sobie zafundowała bo za dobrze jej się powodziło nie szkoda mi jej.
Ela
8 lat temu
Moze ma depresje?Zawod milosny?Podobno ma.
gość
8 lat temu
Tyle lat współpracowali jak koleżanka ma problemy to koledzy kopią leżącego. Panie Karpiński kim pan jest??? Ile nienawiści podłości czy tak wygląda świat aktorów. Wieloletnia współpraca do czegoś zobowiązuje a może się mylę.
gość
8 lat temu
miała szanse a teraz wylac na zbity p..k, z innymi ludzmi sie nie patyczkuja,
gosc
8 lat temu
swieta prawda
gość
8 lat temu
W normalnej pracy, gdy pracownik przyjdzie wcięty, to albo dostaje ostatnią szansę tj, szef daje mu urlop na żądanie i każe zmykać, albo od razu wyrzuca z pracy w trybie dyscyplinarnym. Naprawdę nie rozumiem czemu przy produkcji seriali miałoby być inaczej? Szczególnie, że w USA, gdzie aktorzy zarabiają więcej takich problemów nie ma, ale tam wszystko jest spisane w kontraktach i taki pijany aktor mógłby się do końca życia nie wypłacić, gdyby utrudniał kręcenie. Z tym, że w USA to się nie liczą, mają tysiące dobrych aktorów, a nie to co u nas. Kółko m*****t, które są na poziomie teatrzyku parafialnego wszystko kontroluje.
bEEybVHv
gość
8 lat temu
Facebook.pl/HGWMusiOdejsc
gość
8 lat temu
czas już konczyć ten serial
gość
8 lat temu
babeczka z klasą szkoda że dopadł ją nałóg.
gość
8 lat temu
A Karpiński daje gwarancję na swoje zdrowie chociażby do końca roku ? A tak poza tym to jak długo jeszcze TVP będzie płacić za ten gówniany serial , który i tak nikt nie ogląda oprócz emerytów. Scenarzyści do kitu! Za co biorą pieniądze ?!!!!!!
gość
8 lat temu
Znaczy sie wszyscy w tym klanie to pijusy. A społeczeństwo wbrew swojej woli za pomocą "rządu" funduje im te libacje
gość
8 lat temu
przeciez puscili jeden odcinek jak byla zawiana to widac bylo od razu, dziwny wzrok i wolno mówiła. szkoda jej :/
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEEybVIo
bEEybVIp
bEEybVIq
bEEybVIr
bEEybVIs
bEEybVHX