Doda chwali się autem za 300 tysięcy złotych! (FOTO)

Ulepszyła swoje Audi Q7. "Ile teraz mam koników?"

Obraz

_

Obraz

_

Dorota Rabczewska od kilku tygodni przygotowuje się do ważnego występu we Wrocławiu, który zamierza nagrać i wydać na płycie. Piosenkarka musi także upewnić się, że tym razem fani złapią ją w trakcie ewentualnego skoku ze sceny. Zobacz: Doda MIAŁA WYPADEK! Jest w szpitalu! Planuje także "spektakularny" przyjazd do Wrocławia swoim ulepszonym Audi Q7.

Na Instagramie zamieściła zdjęcie samochodu po przeróbkach. Rabczewska postawiła na czerń i zafundowała sobie matową karoserię, zmieniła felgi, a także podrasowała silnik. Pod zdjęciem samochodu, który w podstawowej wersji kosztuje 300 tysięcy złotych, napisała:

Mała zagadka: ile teraz mam koników?

_

Obraz
Obraz
Obraz

_

Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą