Sobota 21.12.2013

Hardkorowy Koksu ROZWODZI SIĘ! Żona: "JEST BEZPŁODNY!"

Robert Burneika Hardkorowy Koksu Katherine Burneika

Hardkorowy Koksu ROZWODZI SIĘ! Żona: "JEST BEZPŁODNY!"

Robert Burneika, znany pod pseudonimem "Hardkorowy Koksu", zdobył w Polsce popularność za sprawą filmów na YouTubie i znajomości naszego języka. Z pochodzenia Litwin, w wieku 21 lat wyemigrował do Stanów Zjednoczonych, gdzie poznał swoją żonę, Polkę urodzoną w USA, Katarzynę. Często przylatywał do Polski, walczył nawet z "uciekającym" Marcinem Najmanem, a jego program Nie ma lipy w TVN Turbo doczekał się dwóch edycji. Zobacz: "Koksu" LEJE Najmana! (ZDJĘCIA)

Niestety, małżeństwo Roberta i Katarzyny to już przeszłość. Para nie rozstała się chyba w najlepszych nastrojach, bo toczy właśnie internetową wojnę i pierze publicznie brudy. Katarzyna zamieściła na swoim profilu skan badań, z których wynika, że Burneika jest bezpłodny. To zresztą miało być główną przyczyną rozwodu, a była małżonka sportowca ostrzega już jego nową dziewczynę.

Bądź ostrożny. Po suplementy Bruneika Sport i steroidy Roberts nasienie bardzo niska - napisała pod zdjęciem. Zobaczymy, czy Robert nowa dziewczyna to lubi.

 

W odpowiedzi, na oficjalnym profilu Hardkorowego Koksa pojawił się dokument potwierdzający wszczęcie procedury rozwodowej - umowa z polskim prawnikiem. Robert oskarża żonę o to, że "ukradłą mu kasę" i "miała aferę z kolesiem":

Na pewno ktoś już słyszał o rozwodzie, to Wam powiem! Po 10 latach Kasia i Ja rozwodzimy się! Tylko Kasia próbuje teraz odwrócić karty że to Ja ją zostawiam. Prawda jest taka że miała aferę z kolesiem w Stanach, ukradła mi kasę i zostawiła mnie, później wysłała wiadomość że chce rozwód. Ale minęło parę tygodni i zachciało się więcej kasy, to teraz publikuje na facebooku moje prywatne badania gdzie w Stanach może przez to odrazu stracić swoją Nursing License za takie rzeczy!!! Dostaje maile od niej tylko o szantaż ,kasa, kasa, kasa albo mnie zniszczy na oczach fanów! Na dole zdjęcia co ona napisała i umowa rozwodu z datą, żeby nikt nie mówił że jest to ściema. Kochanek mieszka w Stanach, CT, New Britain, ona to bardzo kryje żeby nikt nie wiedział, jak ktoś ma jakieś info to proszę mi wysłać, dziękuje! PozdrowieniaPudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (481)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 481
Odpowiedz
40 32
zgłoś
gość 21.12.2013 18:09
no i kogo to obchodzi
Odpowiedz
21 16
zgłoś
gość 21.12.2013 18:10
ojej.. ale afera :P
Odpowiedz
1620 130
zgłoś
gość 21.12.2013 18:10
i to niby te koksy to prawdziwi faceci ? a dzidzia z próbówki.
Odpowiedz
72 19
zgłoś
gość 21.12.2013 18:10
niech ćpa więcej anabolicznych syfów...
Odpowiedz
50 15
zgłoś
gość 21.12.2013 18:10
Oboje siebie warci...
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 481