Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Polacy mają kompleksy wobec Zachodu! ZA GRANICĄ JESTEM CHWALONA!"

1127
Podziel się

"Nie wszyscy mogą pogodzić się z tym, że wyszłam z ram musicalowej diwy" - ogłasza Natasza.

"Polacy mają kompleksy wobec Zachodu! ZA GRANICĄ JESTEM CHWALONA!"
bCzeLwFx

Natasza Urbańska nadal nie przyjęła do wiadomości, że jej piosenka Rolowanie nie zrobi z niej gwiazdy polskiej piosenki. W mało którym przypadku niemal wszyscy oglądający są aż tak zgodni co do poziomu nagrania. W celu "obrony wizerunku" i dalszej promocji swojej osoby, Natasza udzieliła wywiadu Vivie. W zamian za wygodne pytania zaoferowała sesję zdjęciową z córką Kaliną, szykowaną już powoli na młodą celebrytkę. Na okładce dziewczynkę ubrano w czapkę za napisem "badass", na innych zdjęciach pozuje z seksowną mamą, bawiąc się lalkami.

W wywiadzie Natasza zaczyna od nazwania Polski "kłębowiskiem nienawiści" (dobrze, że nie "żmij") i wyjaśnienia, że Polacy krytykują ją, bo... mają kompleksy wobec Zachodu. Zachodu, który reprezentują Natasza Urbańska z Józefowiczem?

Natasza twierdzi, że jest "chwalona" za granicą i wymienia nazwisko zachwyconego nią "słynnego krytyka brytyjskiego". Być może on zrozumiał tekst "Rolowania", na co Polacy najwyraźniej nie są dość obyci w świecie.

bCzeLwFz

Viva pomaga Nataszy w ruganiu słuchaczy krytykujących Rolowanie, zaczynając rozmowę pytaniem:

- Sępy znowu nadleciały?

- To jest ciekawy materiał do badań socjologicznych - odpowiada Natasza. Skąd w ludziach tyle jadu? Skąd tyle emocji? Może jednak mamy za mało słońca? Albo jakieś kompleksy wobec Zachodu? Ciekawe, że kiedy w Polsce wieszają na mnie psy, to za granicą jestem chwalona, przez między innymi Philipa Bergsona, słynnego krytyka brytyjskiego. I tego się trzymam. Chcę być blisko ludzi, którzy mi dobrze życzą.

- Inni na Twoim miejscu już by się poddali - pomaga jej dziennikarka.

- Wiem. Gdybyś dostała taką dawkę nienawiści, to zaręczam ci, że nie wyszłabyś z domu na ulicę. (...) Czy ci ludzie chcą, żebym wreszcie zeszła na zawał? Zniknęła z powierzchni ziemi? Dostaję niemal palpitacji serca, jak mam przeczytać kolejne komentarze ludzi, którzy mnie nie znają, a na bazie kreacji tworzą sobie wyobrażenie na mój temat. Takie czasy. Nie chę tego nigdy więcej czytać. Nie wolno mi. Zamykam się na to.

bCzeLwFF

Czy zamykanie się na krytykę rozwiąże sprawę? Komentarze pod teledyskiem Nataszy na YouTubie zostały rzeczywiście zablokowane. Na Pudelku niestety nie, więc pewnie je przeczytała. Czy to na pewno źle?

Natasza wyjaśnia dalej, skąd bierze się krytyka jej osoby. Jej zdaniem powód jest prosty: Nie wszyscy mogą pogodzić się z tym, że wyszłam z ram musicalowej diwy.

Natasza, czy to naprawdę problem wszystkich Polaków, a nie twój, że od dziesięciu lat, mimo protekcji twórcy Metra i promocji we wszystkich telewizjach, nie chcą cię polubić i uznać za "artystkę"? Wszyscy wierzymy, że dużo trenujesz i ćwiczysz. Wiemy już, że umiesz tańczyć, skakać, robić szpagaty i przewroty w łazience. Ale muzyka to nie sport zawodowy. Może brakuje ci talentu albo gustu? Albo po prostu nagrałaś kolejną słabą piosenkę?

bCzeLwFG
bCzeLwFH
bCzeLwGa
KOMENTARZE
(1127)
gość
6 lat temu
Miłej podróży Nataszka
gość
6 lat temu
Zjedz rolmopsa bo zaczynasz gwiazdorzyć.
jaaaaaa
6 lat temu
Bo za granicą ludzie są bardziej zrolowani
bCzeLwGb
helenka
6 lat temu
no to Cię te P******i, Nataszo, wyrolowały :*
Gość
6 lat temu
Ciekawe, za którą granicą
Najnowsze komentarze (1127)
seo plugin
6 lat temu
Hello Web Admin, I noticed that your On-Page SEO is is missing a few factors, for one you do not use all three H tags in your post, also I notice that you are not using bold or italics properly in your SEO optimization. On-Page SEO means more now than ever since the new Google update: Panda. No longer are backlinks and simply pinging or sending out a RSS feed the key to getting Google PageRank or Alexa Rankings, You now NEED On-Page SEO. So what is good On-Page SEO?First your keyword must appear in the title.Then it must appear in the URL.You have to optimize your keyword and make sure that it has a nice keyword density of 3-5% in your article with relevant LSI (Latent Semantic Indexing). Then you should spread all H1,H2,H3 tags in your article.Your Keyword should appear in your first paragraph and in the last sentence of the page. You should have relevant usage of Bold and italics of your keyword.There should be one internal link to a page on your blog and you should have one image with an alt tag that has your keyword....wait there's even more Now what if i told you there was a simple Wordpress plugin that does all the On-Page SEO, and automatically for you? That's right AUTOMATICALLY, just watch this 4minute video for more information at. Seo Plugin seo plugin
mid
6 lat temu
Are there any good female karaoke songs on youtube? mid
audio accompa...
6 lat temu
What kind of a music scene does Downtown Detroit have at nighttime? audio accompaniment
Polish songs
6 lat temu
There is no such site. Only the pay per song type. Polish songs
dzwonki polif...
6 lat temu
The background score was composed by Hans Zimmer. You can play/purchase it online on Amazon. dzwonki polifoniczne
karaoke
6 lat temu
How much music theory knowledge is necessary to study medieval music? karaoke
dzwonki mp3
6 lat temu
"sekuntum mawar merah~" definitely one of my fav all time karaoke songs! dzwonki mp3
podkłady audi...
6 lat temu
Metronomy - A Thing For Me podkłady audio
bCzeLwFT
karaoke
6 lat temu
just websites that has a lot of songs. karaoke
podkłady midi
6 lat temu
Anyone have any Ideas for a karaoke Party? podkłady midi
dzwonki midi
6 lat temu
There is no such site. Only the pay per song type. dzwonki midi
Gość
6 lat temu
P***y pudel
rozsądny
6 lat temu
Kilka tygodni temu przyjechałemdo Anglii i wiem o czym śpiewa Natasza. Ma rację, istnieje "ponglish" i jest dość powszechny, a że w teledysku liże umywalkę... no cóż inni liżą młot albo jeszcze gorsze robią rzeczy i jest dobrze. Wszyscy przyzwyczaili się do krytykowania Nataszy i nie chcą widzieć w niej artystki. To smutne
gość
6 lat temu
A czemu udane piosenki zbieeraja pozytywne recenzje, pani Nataszo? Przecież kłębowisko nienawiści to samo.
...
Następna strona
bCzeLwGv