Trwa ładowanie...
Przejdź na

Szulim: "To była REGULARNA NAPAŚĆ! Doda czuje się BEZKARNA!"

1708
Podziel się:

Prezenterka potwierdza wniesienie prywatnego aktu oskarżenia przeciwko Rabczewskiej. "Zostałam złapana za głowę i przewrócona na podłogę!"

Szulim: "To była REGULARNA NAPAŚĆ! Doda czuje się BEZKARNA!"
bECURCVx

Wygląda na to, że toaletowa bójka z udziałem Dody i Agnieszki Szulim rzeczywiście znajdzie swój finał w sądzie. Jak do tej pory żadnej z ofiar "królowej" nie starczyło do tego determinacji, cierpliwości i pieniędzy. Szulim spotkała się już z prawnikami i zapowiada pozew z powództwa cywilnego. Zobacz: ZDJĘCIE POBITEJ Szulim! "To była zaplanowana, bandycka akcja!"

Dzisiaj prezenterka pojawiła się w Dzień Dobry TVN, żeby opowiedzieć o spotkaniu z Rabczewską w chorzowskiej łazience. Zdaniem Szulim cała sprawa ma związek z premierą nowego teledysku Dody, która chciała go w ten sposób "wypromować"... Stwierdziła również, że od tej pory będzie odnosić się do niej jedynie per "pani Dorota Rabczewska", bo "jedynym miejscem, w którym się spotkają, będzie sąd":

Jakimś cudownym zbiegiem okoliczności wczoraj była premiera nowego teledysku pani Doroty Rabczewskiej. Wyszłam na scenę i wtedy już się zaczęło, bo z ust pani Doroty Rabczewskiej poleciało kilka epitetów, ja mam na to świadków. Ja nie wierzę w to do dzisiaj, że to się stało. Nikt z nas nie przypuszczał, że może się stać coś takiego. Ja zostałam napadnięta, to była regularna napaść w toalecie, zablokowanej od zewnątrz przez dwie dziewczyny - wspomina Szulim i opisuje, jak doszło do konfrontacji:

bECURCVz

Poszłam do toalety, na szczęście z koleżanką, kiedy wychodziłyśmy, okazało się, że toaleta jest zablokowana, od zewnątrz, na co są świadkowie, od środka blokował drzwi albo pani Doroty brat, albo menedżer. Ona była w środku, była z nią koleżanka, która nagrywała wszystko na telefon. Najpierw zaatakowała mnie jakimś pistoletem na wodę, który miała przygotowany, wykrzykując tam różne rzeczy. Ponieważ ja byłam spokojna i nie reagowałam, prawdopodobnie chciała mnie sprowokować, bo kiedy skończyła, to powiedziałam: "Dobrze, skończyłaś, to ja teraz pójdę się wysuszyć" i wróciłam do tej toalety - bo to się działo w korytarzu - a ona poszła za mną i tam się na mnie rzuciła, brat nie pozwolił mi z niej wyjść. Zostałam złapana za głowę i przewrócona na podłogę. Na szczęście była ze mną koleżanka, która robiła raban, odciągała ją, krzyczała "co wy robicie, puścicie nas".

Szulim zapewnia, że wiele pobitych przez Dodę osób nie dochodziło swoich praw w obawie przed zemstą:

Pani Dorota czuje się tak bezkarna i tak uważa, że wszystko jej wolno, że ja jestem w szoku. To nie była pierwsza napaść Doroty Rabczewskiej i prawdopodobnie nie ostatnia, jeżeli nadal będziemy traktować ją tak, jak do tej pory. To jest promocja osoby, która naprawdę nie waha się używać przemocy wobec innych, ja nie jestem pierwszą osobą. Ja stanę na rzęsach, żeby ona została ukarana. Składam akt oskarżenia z powództwa prywatnego, mam świadków, mam dowody, mam też zdjęcia z obrażeniami. To jest tak potwornie dziwne, po raz pierwszy w życiu ktoś mnie napadł, podniósł na mnie rękę, ja co innego wyniosłam z domu!

Przypomnijmy, że Rabczewska też była gościem Dzień Dobry TVN, z okazji swoich 30. urodzin. Miejmy nadzieję, że tym się minęły.

bECURCVF
bECURCWa
KOMENTARZE
(1708)
gość
8 lat temu
Doda to RYNSZTOK!!
gość
8 lat temu
nic nie tłumaczy pobicia, to argumenty prostaków
gość
8 lat temu
w*******a to jednak dobre określenie..
bECURCWb
gość
8 lat temu
Zaraz się zlecą pieski Dody, a raczej ich resztki, bo już prawie fanów nie ma...
gość
8 lat temu
robaczewska to kryminalistka z przerośniętym ego
Najnowsze komentarze (1708)
gość
4 lata temu
Ale On jest brzydki...
48601104444
7 lat temu
frty justyna lop yrw sexxxx ola brzozow 73806
gość
7 lat temu
Jak ta cała Doda jest ładna, to kto jest brzydki, chyba nikt....
gość
7 lat temu
czasami malo jest sily argumetnow
gość
7 lat temu
a Ty szumowina jesteś świeta wyzywasz jej rodzine doczekałas sie tego co Ci sie nalezało
gość
7 lat temu
brawo Doda. w dobie rownouprawnienia w starciu wygrywa silniejszy a szulim to cienias , dostala po twarzy ,mysle ze nie za darmo, i robi z tego wielkie halo . albo stan w szranki z doda albo odpusc ale nie skomlij bo to wstyd fuj..
gość
7 lat temu
Szulim to w*****a
gość
7 lat temu
Stara Szulim nachlała się , wpłynęła łbem o umywalkę i szuka sprawcy.
bECURCVT
gość
7 lat temu
Bo doda to prostaczka pusta blondyna. Mysli ze wszystko uroda zalatwi lub tykiem. A teraz jeszcze rekoczyny. Jej juz nic nie pomoze p****k jeden. Nie ma dziwu ze kazdy facet ja zostawia. Do kamieniolomu z nia!
gość
8 lat temu
Trafił swój na swego. I jedna i druga nic sobą ciekawego nie reprezentuje
gość
8 lat temu
zit
gość
8 lat temu
Szulimw programie o majdanie "co mnie to obchodzi, ważne, że mnie to nie dodtyka" ŻAŁOSNA BABA!!!
gość
8 lat temu
Szulimowa badziewka cały czas robi rękoczyny słowne,i to jej nie przeszkadza, obraza sie,jak ktoś ją poleje wodą, pewne nigdy nikt nie szczelił z liścia tej idiotce,i teraz wielce obrażona będzie wszyskich uszczęsliwiala swoimi opowiastkami, pani Agniesio,błagam, niech pani juz skończy z tą reklamą samej siebie, lepiej niech pani sobie zapali jak to pani lubi i da innym żyć.
Wolwik
8 lat temu
...a ten pudelek to zwykly kundel...zero rasy
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECURCWM
bECURCWN
bECURCWO
bECURCWP
bECURCWQ
bECURCWv