Dzień Kobiet Dody i Grycanki! (ZDJĘCIA)

Rabczewska wypoczywa na wsi, Marta - w salonie kosmetycznym. "Mam słabość do dużych korzeni!"

Obraz

Dorota Rabczewska i Marta Grycan chwalą się w sieci, jak spędziły Dzień Kobiet. Piosenkarka spędziła czas na wsi, gdzie zabrał ją jej tajemniczy chłopak. Pokazała oczywiście zdjęcia, na których pozuje z kotkami i bukietem tulipanów.

Doda nie byłaby sobą, gdyby przy okazji nie dała próbki swojego "poczucia humoru". Pod zdjęciem, na którym pozuje na tle odsłoniętych korzeni napisała:

Best suprise ever. Wypad na wieś. Mam słabość do dużych korzeni!

Wiemy Dorota, już kiedyś wspominałaś, że w życiu interesują cię tylko grube portfele i penisy.

Na zupełnie inne atrakcje postawiła Marta Grycan. Celebrytka sfotografowała się na tle witryny salonu medycyny estetycznej. Autorka książek kulinarnych, która jakiś czas temu zafundowała sobie "wampirzy lifting", z okazji Dnia Kobiet poddała się kolejnej serii zabiegów.

Miejmy nadzieję, że pomogły.

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą