Trwa ładowanie...
Przejdź na

Piasek PRZEPRASZAŁ PIROGA piosenką?

393
Podziel się:

"Bo kiedy nie przebaczysz, czy życie ma sens..."

Piasek PRZEPRASZAŁ PIROGA piosenką?
bEIMNJvp

Na dniach do księgarń ma trafić biografia Michała Piroga, którą choreograf podyktował Izie Bartosz, znanej autorce książki o Katarzynie Waśniewskiej Wybaczcie mi. W wywiadzie-rzece pod tytułem Chcę żyć Piróg wspomina m.in swój romans z niejakim "Z". Jak można się domyślać, kierując się wskazówkami samego autora, chodzi o Andrzeja Piasecznego, ukrywającego swój homoseksualizm. Od dawna nie jest tajemnicą, że coś ich łączyło, jednak dotąd żaden z nich oficjalnie nie potwierdził romansu.

Jak wynika ze wspomnień Michała, zapowiadało się coś naprawdę poważnego. Piróg twierdzi nawet, że "mieli się razem zestarzeć". Zobacz: Piróg potwierdza związek z Piaskiem: "MIELIŚMY SIĘ RAZEM ZESTARZEĆ!"

Choreograf sugeruje, że czasy, gdy przebijał się w show biznesie i przyjechał do Warszawy, by zamieszkać z Piaskiem, były najszczęśliwsze w jego życiu. Niestety, na ich drodze pojawił się niejaki Adam.

bEIMNJvr

Jak wspomina Piróg, był on zafascynowany Piaskiem do tego stopnia, że byłby gotów "zamieszkać na ich wycieraczce". Za jego sprawą Michał i Andrzej zaczęli się od siebie oddalać.

Początkowo Piasek nie sprawiał wrażenia przejętego takim obrotem sprawy. Jak przypomina Fakt, z tekstu jego piosenki z 2003 roku można wywnioskować, że dość łatwo pogodził się z utratą kochanka.

Wyjadę dzisiaj stąd i jak najdalej / żyć z Tobą nie chcę już, nie trochę, wcale - śpiewał w utworze Wyjadę stąd. Wyjadę dzisiaj stąd, nie będę zwlekał / Dziś poczuć chcę się tak, jakbym uciekał / A Ty czekaj / Znasz mnie lepiej niż ja sam / Niedaleko będę / A na razie masz”.

Jednak dwa lata później przemyślał sprawę, i jak się wydaje, zatęsknił za Michałem. W piosence z 2005 roku O przebaczeniu tak jakby namawiał go nawet do powrotu.

bEIMNJvx

Bo kiedy nie przebaczysz / Czy życie ma sens / Będziemy jak wędrowne ptaki / Uwięzione gdzieś / Bo kiedy nie przebaczysz / To jaki w tym cel / Będziemy jak bohater marny / Z kulą prosto w pierś / Bierz pod uwagę i taki fakt / Jest mnie ze dwóch pewnie już od lat / Pierwszy to grzeczny / Z tym drugim bezpieczniej już znacznie mniej / Przebaczenia chciej.

Piróg jednak nie dał się przekonać. Jego wspomnienia na temat dawnej miłości, mimo że, jak sam wyznał, obiecali sobie z Piaskiem, że nigdy o tym nie opowiedzą, chyba nie poprawią ich relacji.

bEIMNJvy
bEIMNJvS
KOMENTARZE
(393)
gość
8 lat temu
No patrzcie jakie słodkie romantyczne chłopaki :D
gość
8 lat temu
Ale pierogi z piaskiem to nie jest dobre połączenie. To nie mogło się udać.
gość
8 lat temu
Ale śmieszna, ta stara fota :)
bEIMNJvT
Gość
8 lat temu
Szkoda ładna z nich para :(
gość
8 lat temu
to się porobiło
Najnowsze komentarze (393)
Gość
6 lat temu
Andrzeju , napewno to kiedyś przeczytasz albo już przeczytałeś ale nie bój się przyznać do swojej orientacji , napewno nikogo to nie zaskoczy a Ty nie będziesz musiał tego dłużej ukrywać. Orientacja to rzecz której nie należy ukrywać, przed strachem że ktoś lub coś zacznie źle o tobie mówić bo tak napewno nie będzie . Masz wiele osób które lubią to co tworzysz, twoją muzyke myślę że mamy już 2016 rok co oznacza że ludzi raczej taka wiadomość by nie zaskoczyła. Pamiętam czasy piosenek w których naprawdę czules się jak ryba w wodzie : "Mocniej" "Niecierpliwi" "Budzikom śmierć" "To co dobre, to co lepsze " Kurde dużo by wymieniać ale to było coś , słuchało się tego non stop w szkole i w pracy , dziś jak mam już 30 lat zrozumiałam że nie należy oceniać "książki po okładce " i tego się trzymam do dziś. Moja mama zawsze mówiła żebym oceniała ludzi dopiero jak ich dobrze poznam , Ciebie jeszcze "dobrze" nie poznałam a byłam na 6 koncertach i nawet z tobą rozmawiałam i podczas tej rozmowy już wiedziałam że jesteś miłym, szalonym , czasami spokojnym i starasz się zrobić na każdym dobre wrażenie, a to są naprawdę idealne cechy charakteru . Powodzenia panie Andrzeju i tak jak śpiewała Dorota Rabczewska "NIe daj się, ludzie niech swoje myślą " Oraz serdeczne pozdrowienia dla Pana z Wrocławia :* :)
gość
7 lat temu
Gejowskie dramaty. Who cares ?
gość
7 lat temu
Gejów sprawa nie moja. Nie ma co wchodzić do łózka osobom skoro tego nie chcą
Gość
7 lat temu
Caly artykul bez sensu,bo Piasek chyba sam tekstow nie pisze. A pirog oblesny.
Passeraux
7 lat temu
> "(...) jednak dotąd żaden z nich oficjalnie nie potwierdził romansu." > ": Piróg potwierdza związek z Piaskiem: "MIELIŚMY SIĘ RAZEM ZESTARZEĆ!" M...hm. No, spoko. Cool.
kmn
8 lat temu
To jest ich indywidualna sprawa i nikogo nie powinno to obchodzić.
iwna
8 lat temu
Po diabła Piróg wyciąga takie sentymenty? Nie ma chłopaka? O mój Boże , niechaj zakręci się w boys klubie i na pewno będzie znowu szczęśliwy. A Piaska niech zostawi w spokoju!!!!
kinga
8 lat temu
Jeden i drugi przystojny!
bEIMNJvL
gość
8 lat temu
jak brakuje kasy i pomysłu na siebie to trzeba szambo wylać nie bacząc na uczucia innych (którzy potrafią z klasą milczeć)
gość
8 lat temu
Wiesz tylko to co zjesz!!!
gość
8 lat temu
Oczywiście, trala lala, świety Pieróg. Pieróg na du-ie dostał się do telewizji i olał Piaska. Tyle w temacie.
gość
8 lat temu
awwwwwwwwwww..jakie to strasznee....lol
gość
8 lat temu
pirug to d***l jakich malo
gość
8 lat temu
No i po co, to było kłamać tyle lat, że jest się w związku z kobietą!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEIMNJwE
bEIMNJwF
bEIMNJwG
bEIMNJwH
bEIMNJwI
bEIMNJwn