Trwa ładowanie...
Przejdź na

Gwyneth Paltrow i Chris Martin ROZWODZĄ SIĘ!

183
Podziel się:

"Bardzo się kochamy, ale będziemy żyć osobno" - wyznaje aktorka w zaskakującym oświadczeniu.

Gwyneth Paltrow i Chris Martin ROZWODZĄ SIĘ!

42-letnia Gwyneth Paltrow i młodszy o 5 lat Chris Martin, lider brytyjskiego zespołu Coldplay, poznali się jesienią 2002 roku. Rok później byli już małżeństwem. Para ma dwoje dzieci: 10-letnią córkę Apple i 8-letniego syna Mosesa.

O kryzysie w ich związku mówiło się od dłuższego czasu, jednak aktorka zapewniała, że wszystko jest w porządku. Dawała nawet dość intymne rady dotyczące rozwiązywania małżeńskich problemów... Zobacz: "Żeby uniknąć kłótni z mężem NAJLEPIEJ ZROBIĆ MU LASKĘ!"

Wczoraj wieczorem na stronie internetowej Paltrow ukazał się zaskakujący wpis, w którym wraz z Martinem ogłaszają separację. Dowiadujemy się z niego, że, jak to często bywa w show biznesie, powodem rozstania była... wielka miłość i bliskość:

Z sercami przepełnionymi smutkiem zdecydowaliśmy się na separację - czytamy w oświadczeniu. Przez ponad rok ciężko pracowaliśmy, żeby zobaczyć, co jeszcze jest między nami możliwe i doszliśmy do wniosku, że bardzo się kochamy, ale będziemy żyć osobno. Wciąż jednak jesteśmy rodziną i w pewien sposób jesteśmy teraz sobie bardziej bliscy niż kiedykolwiek wcześniej.

Pod spodem zamieścili też wspólne zdjęcie:

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(183)
Gość
9 lat temu
Tak sie kochaja ze az aie rozwdza.. co za milosc
gość
9 lat temu
Tak to jest jak się nie goli "pod pachami"
gość
9 lat temu
szkoda..taka fajna para!
Gość
9 lat temu
Kochaja sie tak bardzo ze az musza zyc osobno... Bize nie zsylaj na mnienigdy az tak wiwlkiej milosci
gość
9 lat temu
Za wyjątkiem przypadków przemocy domowej, alkoholizmu itp. rozwód to pójście na łatwiznę....a cierpią dzieci...
Najnowsze komentarze (183)
Dawid.W
3 miesiące temu
oky
ray ban shop ...
8 lat temu
cheap ray bans ray ban shop australia
ray ban shop ...
8 lat temu
cheap ray bans ray ban shop australia
asics singapo...
8 lat temu
asics shoes singapore online asics singapore outlet
asics singapo...
8 lat temu
asics shoes singapore outlets asics singapore online
asics shoes s...
8 lat temu
asics singspore sale asics shoes singapore
toms australi...
8 lat temu
asics singapore online store toms australia stores
seo plugin
9 lat temu
Hello Web Admin, I noticed that your On-Page SEO is is missing a few factors, for one you do not use all three H tags in your post, also I notice that you are not using bold or italics properly in your SEO optimization. On-Page SEO means more now than ever since the new Google update: Panda. No longer are backlinks and simply pinging or sending out a RSS feed the key to getting Google PageRank or Alexa Rankings, You now NEED On-Page SEO. So what is good On-Page SEO?First your keyword must appear in the title.Then it must appear in the URL.You have to optimize your keyword and make sure that it has a nice keyword density of 3-5% in your article with relevant LSI (Latent Semantic Indexing). Then you should spread all H1,H2,H3 tags in your article.Your Keyword should appear in your first paragraph and in the last sentence of the page. You should have relevant usage of Bold and italics of your keyword.There should be one internal link to a page on your blog and you should have one image with an alt tag that has your keyword....wait there's even more Now what if i told you there was a simple Wordpress plugin that does all the On-Page SEO, and automatically for you? That's right AUTOMATICALLY, just watch this 4minute video for more information at. Seo Plugin seo plugin
gość
9 lat temu
"doszliśmy do wniosku, że bardzo się kochamy, ale będziemy żyć osobno." Wtf? Jak się kocha to się z kimś rozstaje? Lecą minusy, już to widzę. Ale taka prawda, ludzie mają n*****e w łbach, a prawda boli.
gość
9 lat temu
szkoda. lubię oboje. wydawali się być fajną parą. ale, jak to w szołbiznesie, każdy musi się realizować i na wspólne życie i kompromisy nie ma już miejsca :-(
aguś
9 lat temu
czytałam, ze ona się nie myje codziennie i nie używa dezodorantu. Wcale mu się nie dziwię, że ma jej dosyć
gość
9 lat temu
za to córka ma niezły deficyt miłości, w wieku 10 lat ssie kciuk jak osesek
gość
9 lat temu
h*j nie milosc
gość
9 lat temu
coś tam było grubo nie tak, paltrow rzadko występowała w ostatnich latach - przypomina mi to nicole kidman i cruiza lub holmes i cruiza - wszystkie odżyły po rozwodzie
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie