Trwa ładowanie...
Przejdź na

HTTP sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, administrator portalu pudelek.pl niniejszym informuje, że w przedmiocie treści zawartych w poniższym artykule zostało wytoczone powództwo, w związku z czym mogą one naruszać dobra osobiste Joanny Koroniewskiej Dowbor oraz Macieja Dowbora. Powyższa informacja została zamieszczona na skutek postanowienia sądu w przedmiocie udzielenia zabezpieczenia powództwa o ochronę dóbr osobistych.

Koroniewska: "Nie lubiłam Małgosi Mostowiak!"

201
Podziel się

"Ona była wyjątkowo niedojrzała i mnie denerwowała. Niczego w życiu nie żałuję".

Koroniewska: "Nie lubiłam Małgosi Mostowiak!"
bDzxmWsB

Pod koniec 2012 roku Joanna Koroniewska zdecydowała się odejść z M jak miłość. Miała nadzieję, że jej kariera rozwinie się tak samo jak Małgorzaty Kożuchowskiej. Nic takiego się jednak nie stało. Żadna z telewizji nie zaproponowała aktorce roli w serialu. Skończyło się na tym, że musi dzisiaj zarabiać na chałturach, programie telewizyjnym o finansach i reklamowaniu brzydkich butów.

W najnowszym wywiadzie aktorka zapewnia, że nie żałuje swojej decyzji o odejściu z serialu. Jak twierdzi, po prostu nie lubiła Małgosi Mostowiak.

Niczego w życiu nie żałuję, a decyzje podejmuję świadomie, nie pod wpływem impulsu - mówi w rozmowie z TV14. Chciałam się rozwijać, a gdybym nadal grała Małgosię, rozleniwiłabym się. Wiem, bo znam siebie. Gdybym chociaż ją lubiła. Ale ona była wyjątkowo niedojrzała i mnie denerwowała.

bDzxmWsD
bDzxmWsJ
bDzxmWte
KOMENTARZE
(201)
gość
7 lat temu
ja też jej nie lubiłam.. pamiętam jak się związała z jakimś starym dziadem i mówiła, że jej mąż jest słaby w łóżku haha
gość
7 lat temu
jedna rola, jeden serial, a gwiazdorzy....zjedz snickersa
Obserwator
7 lat temu
My jej w tej roli też nie lubiliśmy.
bDzxmWtf
Gość
7 lat temu
Mnie Koroniewska denerwuje
gość
7 lat temu
a my nie lubimy joanny koroniewskiej
Najnowsze komentarze (201)
gość
7 lat temu
sa pieknym młzeństwem ona piekny idealny i myszka:)
gość
7 lat temu
a co ma powiedzieć... zrezygnowała pewnie teraz żal d**ę ściska a tu już nie ma powrotu.. a jak coś powie to może i niej napiszą i ktoś ją zauważy - choć fakt małgorzata była dość niewydarzona ale i tak lepsza od tej cichochłopek i braci xero.. ŻAL!!
gość
7 lat temu
Jak już jej tam nie chcą to co ma biedna powiedzieć. My też nie lubimy Małgosi
gość
7 lat temu
Ładna z niej dziewczyna
gość
7 lat temu
Koreniewska nie lubi M Mostowiak a ja nienawidze Koroniewskiej zadufana w sobie su ..a
gość
7 lat temu
Buty wojasa nie są brzydkie, ale też jej nie lubię
gość
7 lat temu
Kase zbiła i raptem jej nie lubi ...
gość
7 lat temu
Dlaczego brzydkich butów? Moim zdaniem "Wojas" produkuje całkiem fajne :)
bDzxmWsX
gość
7 lat temu
a ja ani małgosi ani joasi
gość
7 lat temu
oj, bedziesz wspominala tluste lata, masz chyba swiadomosc, ze jestes aktorskim z***m
gość
7 lat temu
Skoro w ten sposób się wypowiada to znaczy, że w ogóle powinna sobie dać spokój z aktorstwem. Jeżeli aktor jest dobry to nie powinnien patrzeć kategoriami : lubię swoją postać albo nie lubię. Ma taką rolę, trzeba ją zagrać jak najlepiej, a nie marudzić.
gość
7 lat temu
I teraz wiemy dlaczego postać Małgosi Mostowiak zamiast wzbudzać sympatię wręcz odwrotnie wzbudzała niechęć. Zawsze smętna, uśmiechała się w bólach…. Położyła główną rolę!!!!!! jest po prostu kiepską aktorką i dziwi mnie,że łepkowska się na nią zgadzała. Tylko dzięki innym aktorom ten serial dało się oglądać
aaaaaaaaaaa
7 lat temu
skoro jej nie lubilas, to moglas odejsc wczesniej, nikt cie nie zatrzymywal, droga wolna, ale kasa byla, to sie siedzialo cicho na d***e, i wtedy sie malgosie lubilo, a teraz wielka celebrytka, prawdziwy aktor to gra w teatrze, a nie w serialu,
gość
7 lat temu
Za to teraz dostała niesamowicie wspaniałą, ambitną rolę w durnowatym szpitalu.Nie znam tytułu serialu bo nie oglądam ale przypadkiem przemknęła mi przez telewizor.
...
Następna strona
bDzxmWtz