Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Mam nadzieję, że Wojewódzki i Figurski zostaną SROGO UKARANI!"

154
Podziel się:

Wyrok w sprawie rasistowskich żartów w radiu zapadnie już za miesiąc.

"Mam nadzieję, że Wojewódzki i Figurski zostaną SROGO UKARANI!"

Rasism w Polsce ma się niestety całkiem nieźle. W minioną środę w warszawskim sądzie pojawił się Alvin Gajadhur, rzecznik Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego. Przed sądem zeznawał przeciwko Kubie Wojewódzkiemu i Michałowi Figurskiemu, którzy trzy lata robili sobie żarty z jego nazwiska i koloru skóry na antenie swojej mało zabawnej audycji radiowej.

Urodzony w Polsce syn Polki i Hindusa poczuł się dotknięty niewybrednymi żartami. Przypomnijmy, co mówili "satyrycy":

Może zadzwonimy teraz do Murzyna? Krajowy rejestr Murzynów... Gajadhur, tak, Murzin. Dzisiejszą audycję sponsoruje warszawski oddział Ku-Klux-Klanu. W jakiej sieci on może mieć telefon? Która się z czarnym kojarzy? Buszmeni?

Obecnie w warszawskim sądzie toczy się sprawa z art. 257 Kodeksu karnego o publiczne znieważenie na tle rasowym. Początkowo sędzia miała problem z rozpoczęciem procesu, gdyż Wojewódzki konsekwentnie nie przyjmował wezwań do sądu. Ostatecznie policjantom udało się jakoś go odnaleźć. Niestety na rozprawie, która odbyła się trzy dni temu, nie pojawił się. Przyszedł za to Michał Figurski. Sąd zapowiedział wydanie wyroku na 13 czerwca.

Mam wielką nadzieję, że panowie Wojewódzki i Figurski poniosą zasłużone i srogie konsekwencje za swoje skandaliczne rasistowskie i niewybredne wypowiedzi – powiedział Super Expressowi Gajadhur. Mam też nadzieję, że po wyroku już nigdy nikogo nie znieważą tak, jak zrobili to w moim przypadku. Liczę na uczciwy i sprawiedliwy wyrok 13 czerwca.

Oskarżonym grozi do 3 lat więzienia.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(154)
gość
10 lat temu
Figurski jak zostanie ukarany to juz nie powstanie
Kuba Bubu W.
10 lat temu
Tomku Kammelu, kochało Cię wielu. Lecz to ja z miłości do Ciebie usycham leżąc krzyżem na glebie - Twój na zawsze Kubuś Bubu. Chciałbym z Tobą pójść do ślubu. Tomku! Przebaczyłem Ci zdradę! Tęsknię bezgranicznie! Wróć do mnie, proszę ślicznie! Marzę o wnuczce i nowej peruczce. Wyjdźmy z szafy godnie, podciągając spodnie.
gość
10 lat temu
Renia rzuciła leśnego dziadka, bo przyłapała go jak wił się na łóżku w ekstazie ze starymi majtkami Kammela na głowie.
gość
10 lat temu
mam taką nadzieję. oby bezkarność wojewódzkiego wreszcie się skończyła.
gość
10 lat temu
Widziałam Powiatowego z jego przykrywką w lesie kabackim w sobotę. Kaczorkowa zmieniała dziadziowi pieluchę i śpiewała mu, że małego wacka mieć to żaden wstyd.
Najnowsze komentarze (154)
łyżka
9 lat temu
Ż*d rasistą - NIEMOŻLIWE.
gość
10 lat temu
Jeśli to przeczytałeś twoi rodzice umrą za 5 lat ! Jeśli wkleisz to do 15 komentarzy klątwa zginie
gość
10 lat temu
pozamykać darmozjadów
gość
10 lat temu
zamknij się alvin, nudny jesteś...
na drzewo.......
10 lat temu
Dlaczego nie biali tak się wymadrzaja ? Banana może ?
gość
10 lat temu
p**********y panjabi sie oburzyl eorlki ksiaze hinduski, troche dystansu do siebie wiecej miej lysa palo
gość
10 lat temu
wstyd mi że tacy ludzie jeszcze mogą robić wielką kasę w mediach -oni powinni zniknąć i to na zawsze - oni nie mają szacunku dla innych!
gość
10 lat temu
powinni siedzieć
gość
10 lat temu
w stanach wszyscy by już o sprawie zapomnieli jak i o wyroku, który by dawno temu zapadł. wstyd mi za polski wymiar sprawiedliwości.
gość
10 lat temu
o matko, znowu... czy naprawde tak trudno pudlowi poradziac sobie z tym spamem? jak trudno - to moze jakiegos spacjaliste trzeba zatrudnic???
gość
10 lat temu
nie wybierajcie do urzędów obcokrajowców !
gość
10 lat temu
dwóch debili;( a znając życie to guzik im zrobią ;( w naszym państwie jak biedna babcia pójdzie do sklepu i zje 1 batonik za który nie zapłaciła to zrobią z niej bandytkę ,i naj lepiej skazali by ją na dożywocie,natomiast tym którzy okradają na miliony czy obrażają ludzi tylko sąd pouczy ,;(
gość
10 lat temu
dwa pajace
gość
10 lat temu
A przepraszam kto to jest figurski ..... kto wojewódzki na drzewo z nimi
...
Następna strona