Poniedziałek 15.05.2006 00:00

Mroczek zwycięzcą!

Rafał Mroczek Aneta Piotrowska Ola Kwaśniewska Rafał Maserak Taniec z gwiazdami

Mroczek zwycięzcą!Ola Kwaśniewska i Rafał Mroczek - Agencja SE/EAST NEWS

Już wszystko jasne. Wiemy, kto dostał Kryształową Kulę. W ostatnim odcinku 3. edycji Tańca z gwiazdami każda z par zatańczyła trzy razy. Rafał Mroczek i Aneta Piotrowska zdecydowali się na sambę (bardzo na czasie z okazji zbliżających się mistrzostw), walca (za którego dostali 4x10 punktów we wcześniejszym odcinku) oraz freestyle do piosenek Michaela Jacksona. Łącznie otrzymali 117 punktów.

Ola Kwaśniewska i Rafał Maserak zatańczyli spokojną rumbę, a następnie ogniste tango do piosenki z Upiora z opery, która przyniosła im pierwsze dwie 10 podczas innego odcinka. Do freestyle'u wybrali piosenki Whitney HoustonI will always love you i Queen of the night. Te występy dały im łącznie 119 punktów – prowadzili więc w punktacji jury.

Przed freestylem mieliśmy okazję zobaczyć wszystkie inne pary z tej edycji – to miłe, chociaż wiadomo, że służyło tylko wypełnieniu przewidzianego czasu antenowego. Z kolei przed ogłoszeniem końcowych wyników na parkiecie pojawili się zwycięzcy poprzedniej edycji programu - Kasia Cichopek i Marcin Hakiel.

A potem podano wyniki. Wygrał Rafał Mroczek z Anetą Piotrowską. Aktor wygłosił podziękowania – przede wszystkim pod adresem rywali z parkietu, Oli i Rafała, ale także dla wszystkich, którzy ich wspierali, pomagali i uczyli. Na końcu podziękował także Anecie, z którą, jak wiadomo, łączy go już nie tylko taniec.

Wygrała zatem miłość – głosami telewidzów. Gdyby nie ich SMSy, zachwyconych zapewne nie tylko tańcem, ale i rozwijającym się na ich oczach romansem dwojga młodych ludzi, wygraliby Kwaśniewska i Maserak. Dla Oli drugie miejsce to jednak i tak dużo więcej niż się spodziewała, startując w programie.

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (1256)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 1256
Odpowiedz
2 4
zgłoś
buka 14.05.2006 23:37
a już się bałam że wyniki zostaną spreparowane;P pozdrawiam ;)
Odpowiedz
2 3
zgłoś
gość 15.05.2006 00:07
nie przesadzajcie...ja kibicowalam Oli, bo sadze ze rumba, ktora zatanczyli byla bezkonkurencyjna, ale jak wiadomo nikt i nic nie jest w stanie pokonac "aktorow" z M jak milosc (mam przeczucie ze jestem jedyna osoba w tym kraju, ktora nie widziala ani jednego odcinka:P).
Odpowiedz
2 3
zgłoś
gość 15.05.2006 00:17
"Dla Oli drugie miejsce to jednak i tak duzo więcej niż sie spodziewała, startując w programie." - Watpie, skoro ma byc ta instrukrorka tanca... jak ostatnio wspominaliscie! :)
Odpowiedz
2 3
zgłoś
gość 15.05.2006 00:18
Ola Kwaśniewska na pocieszenie może dostać Nagrodę Specjalną w kategorii: Najzabawniejszy Moment Finału... Kiedy zaczęła przedwcześnie klaskać sobie na poczet wygranej :D:D:D Coż, nie tylko sportowcom zdarzają się falstarty ;]
Kwasniewska zamierzala sie do klaskania Mroczkowi a nie sobie.
Odpowiedz
2 3
zgłoś
gość 15.05.2006 00:21
Ola zaczęła klaskać, bo już zdawałą sobie sprawę, że Rafał Mroczek wygra. Ciągle jej dogryzacie, ale jesteście beznadziejni. Wszystko wymyślicie, żeby jej tylko dopiec, a jesteście poprostu zazdrośni.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 1256