Trwa ładowanie...
Przejdź na

Felicjańska: "WYTRZEŹWIAŁAM! Chcę odzyskać synów!"

157
Podziel się

"Chłopcy czekają na ten moment" - wyznaje Ilona.

Felicjańska: "WYTRZEŹWIAŁAM! Chcę odzyskać synów!"
bDojtVph

Ilona Felicjańska nie oszczędza swojego byłego męża w wywiadach i książkach. Cała Polska dowiedziała się już między innymi, że zmuszał ją do "robienia laski". Ostatnio ujawniła też, że Andrzej Rybkowski zagroził, że ją zniszczy, jeśli nie odda mu dzieci.

Jak wiadomo, Ilona zgodziła się i zobowiązała się płacić na dzieci miesięczne alimenty. To naprawdę rzadka i wyjątkowa sytuacja.

bDojtVpj

_**Sądownie dzieci pozostają pod opieką ojca, ja się na to zgodziłam, bo dla mnie najważniejsze jest trzeźwienie**_ - tłumaczyła się krótko po rozwodzie. Czasami trzeba się na początku poddać po to, żeby potem ostatecznie wygrać i być prawdziwą dobrą matką. Wiem, że nadejdzie taki moment, w którym będę mogła złożyć papiery do sądu i ubiegać się o opiekę nad dziećmi**.**

Odkąd modelka publicznie wytrzeźwiała, kombinuje, jakby odebrać synów byłemu mężowi. Jest przekonana, że jej obecny partner Yossarian Malewski będzie dla nich znacznie lepszym opiekunem niż ojciec.

Czekam na orzeczenie sądu. Gdyby to ode mnie zależało, już mieszkalibyśmy razem... Chłopcy czekają na ten moment - wyznaje Ilona. Kiedy byłam na początku terapii, usłyszałam od męża, że jeśli mu nie oddam dzieci, on mnie zniszczy. Bałam się, że nie dam rady zachować trzeźwości, tocząc taką batalię... Dziś wiadomo, że się udało.

_

bDojtVpp
bDojtVpq

_

bDojtVpK
KOMENTARZE
(157)
gość
6 lat temu
Chłopcy czekają aż ZAMILKNIESZ, kobieto! Zdajesz sobie sprawę jaką siarę robisz im przed znajomymi??? Zlituj się nad własnymi dziećmi, byłym mężem i sobą samą...
Gość
6 lat temu
No nawet juz sie jej wspolczuc nie da... Mam juz dosc tej baby. Musi o wszystkim tak gadac?? Moze medal jej dac ze przestala pic? Druga richardson
Gość
6 lat temu
Jak mozna tak wywlekac brudy ,pani Ilono,co synowie przezywaja w szkole?:-/
bDojtVpL
gość
6 lat temu
Ona na matkę się nie nadaje. Nie dlatego, że piła, ale, że nie umie trzymać języka za zębami dla dobra dzieci.
gość
6 lat temu
Skończ już babo, bo nudna jesteś! :/
Najnowsze komentarze (157)
gość
6 lat temu
Skoro ta pijaczka mówi ludziom jak żyć i radzić sobie z alko to czekam kiedy mama Madzi napisze książkę o macierzyństwie. Porażka!
gość
6 lat temu
zapraszam na flachę
Gość
6 lat temu
Tacy piekni synowie! Wstyd !!!!!!
gość
6 lat temu
wytrzeźwiała NA MOMENT :/
gość
6 lat temu
Hahahahahha...pomyślałby kto, że to prawda! Schowaj się w ciemną dziurę Felicjańska i nie wychodź z niej, aż zmądrzejesz!
gość
6 lat temu
Ta na chwile
gość
6 lat temu
jak ona moze... jak mozna tak sie zachowywac, niby te dzieci takie wazne, och, ach, ale robi dokladnie wszystko odwrotnie i kieruje sie tylko swoja osoba... biedne dzieciaki:/
gość
6 lat temu
Wszyscy w Polsce czekamy na 4 część pt. "Wszystkie odcienie brązu" - czyli moje gwniane życie. Mam nadzieję, że znajdą się tam pikantne szczególy dot. przygodnego seksu analnego na dworcu centralnym. I mam nadzieję, że to już będzie ostatnia "książka".
bDojtVpD
gość
6 lat temu
Co za NIEBEZPIECZNA kobieta! Najpierw rozwaliła dom i rodzinę. Wpadła w alkoholizm. Narobiła długów i masy głupot. A teraz obwieściła sukces bo juz nie pije! Za późno droga pani! Sukces to by był jakbyś się w porę opamiętała. Nie masz prawa nikomu mówić jak ma żyć, jak ma nie pić, bo jeszcze ktoś cię zacznie naśladować i wyląduje w tym samy gwnie gdzie jesteś ty z tym swoim nieudacznikiem narkomanem bez zębów! SPRD lajcie!
pozdro
6 lat temu
Mojej żony zmuszać nie trzeba:)
gość
6 lat temu
tylko szkoda mi dzieci z taka matka to szok
gość
6 lat temu
Chłopaki niedługo będą pełnoletni i w nosie będą mieli opieki.
Gość
6 lat temu
nara jak ona wygląda przyjzyjcie się temu zdjęciu!
Gość
6 lat temu
NARESZCIE.. LEPIEJ SZYBCIEJ NIZ WCALE
...
Następna strona
bDojtVqf