Trwa ładowanie...
Przejdź na

Uciekł od żony do przyjaciółki!

201
Podziel się:

"Wieczorami patrzę w oczy zielone..." - wyznaje Kuczok.

Uciekł od żony do przyjaciółki!

Jak wiadomo, krótkie, "łóżkowe" małżeństwo Agaty Passent i Wojciecha Kuczoka przeszło już do historii. Para nie zdołała dojść do porozumienia, czy ich miłość naprawdę się skończyła. Stąd zapewne niezdecydowanie pisarza, zaskoczonego przez dziennikarza pytaniem, czy to prawda, że rozstaje się z Agatą.

Wkrótce potem wyznał jednak, że nigdy nie był szczęśliwszy niż po rzuceniu celebrytki. Żalił się też na Warszawę, w której próbował się bez powodzenia wypromować, pozując na ściankach.

Rozwód, który ostatecznie przeprowadzili, nie pozostawia już co do tego żadnych wątpliwości. Kuczok oświadczył, że "dobrze się czuje na ściance wspinaczkowej, a nie ściance fotograficznej" i wyjechał ze stolicy. Jak się okazuje, w ciągu swojego krótkiego związku z Passent, polubił jednak kolorowe magazyny, bo nie mógł się powstrzymać przed udzieleniem wywiadu Grazii.

Dziennikarzom podał już swój nowy adres. Jest nim dom jego przyjaciółki Aliny Markiewicz, byłej partnerki himalaisty Krzysztofa Wielickiego. Jak informuje tygodnik Na żywo, aktualnie ona i Kuczok mieszkają razem w Podlesicach, leżących w środku Jury Krakowsko-Częstochowskiej i pracują nad... wspólną książką.

Wieczorami patrzę w oczy zielone... - zwierzył się pisarz.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(201)
gość
10 lat temu
Życie bez zobowiązań i wartości, ot co, nie podoba się to zmiana na lepszy model, to smutne, bo w końcu człowiek zostanie sam
Obserwator
10 lat temu
Sorry, ale jego fizys odstręcza.
Gość
10 lat temu
Wyczuwam, że ktoś tu jest beznadziejnym pisarzem.
gość
10 lat temu
pewnie jak zwykle powodem rozstania było to że znalazł sobie inną, ehhh....
gość
10 lat temu
NIECH SIĘ WALĄ
Najnowsze komentarze (201)
maciek żuk
6 lat temu
sato co coż kochaćnas a nie klaudą tylko mnie kocha wiesz dziewczyno markiewicz lecz comówisz +48 660151 921
gość
10 lat temu
Nie wszystkie takie muszą być ;)
gość
10 lat temu
Przyjaciolki facetów to podstępne i wredne s**i. Buxiaki dla oliwki
gość
10 lat temu
NIE znasz nawet Pani Aliny a ją obrażasz....Wg mnie jest o wiele atrakcyjniejsza od Passent...A Pani Alina prowadzi pensjonat Podlesice 38 -dom dla ludzi z Pasją i to dzięki niej wielu ludzi może odpocząć od miejskiego zgiełku i internetowego hejtu. Najlepiej obrazac kogos jjak sie go nie zna
Ewaewa89
10 lat temu
Passent się uwolniła. Dzielna. A ten udaje że jest szczęśliwy z rozwodu (chi chi) bo na zakładkę jakąś ustawioną starszą panią z domkiem i śniadankiem jak widać sobie urabia. kabotyn bez klasy
gość
10 lat temu
Nowa ładniejsza o wiele, ale o ile pamiętam z tego związku było dziecko ? . .
gość
10 lat temu
Nie dziwie mu się że tak pokochał Podlesice ;) Piękna miejscowość a Pani stworzyła wyjątkowe miejsce ;) DLa ludzi z pasją którzy chcą uciec od miasta i odpocząć ;) Podlesice 38 górą :D
gość
10 lat temu
panie Kuczok, ale chwast z pana...dziwie sie tym babom
kiki17
10 lat temu
Agata jest sliczna
gość
10 lat temu
Polecem pensjonat Pani Aliny Markiewicz w Podlesicach 38 ;)
gość
10 lat temu
Widocznie Passent była kiepska w te sprawy. Niektóre kobiety są tzw modliszkami, fajnie wyglądają ale w łóżku są jak deska bez polotu.
gość
10 lat temu
O, i to sa ludzie, o których chciałabym czytać. PS. Też się wspinam w Podlesicach ;)
gość
10 lat temu
Uciekł od agatki bo ta ciągle domagała sie pentracji analnej
gość
10 lat temu
Ta Markiewicz to fajna i mądra kobitka, także himalaistka. Pasują do siebie bardziej niż Passent z Kuczokiem. Ma śliczny dom w górach, który sama wybudowała po wielkim pożarze poprzedniego i gdzie przyjeżdżają ciekawi ludzie.
...
Następna strona