Kwiatkowski TRAFIŁ DO SZPITALA!

"Lekarze robią wszystko, żeby mi pomóc" – napisał idol nastolatek.

Obraz
Obraz

Serce idolek Dawida Kwiatkowskiego zamarło, gdy na jego Instagramie pojawiło się zdjęcie ze szpitala. Gwiazdor powiadomił za pośrednictwem mediów społecznościowych, że tuż przed koncertem trafił na ostry dyżur, gdyż stracił przytomność.

Lekarze robią wszystko, żeby mi pomóc. Myślę, że damy radę. Trzymajcie kciuki! Nie mam pojęcia co się stało, potrafiłem grać 6 koncertów pod rząd... Wasz pacjent - napisał Dawid Kwiatkowski na swoim profilu, okraszając post zdjęciem ze szpitala.

Kilka godzin po wizycie w szpitalu Kwiatkowski wrócił jednak na scenę.

Obraz
Obraz
Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą