Krupa z Dodą na obiedzie!

Kolejna odsłona medialnej przyjaźni.

Obraz

Joanna Krupa zaprosiła Dodę na ubiegłoroczną imprezę sylwestrową w klubie swojego męża w Miami. Najwyraźniej ta medialna przyjaźń przypadła im do gustu, bo od tego czasu spotykają się regularnie, przy okazji wizyt Dżoany w Polsce.

Prowadząca Top Model przyleciała do kraju na prezentację jesiennej ramówki TVN, gdzie ofiarnie prężyła biust. Wczoraj zaś wybrała się z Rabczewską na obiad do jednej z modnych warszawskich restauracji.

Naprawdę aż tak się przyjaźnią?

Obraz
© Agencja FORUM
Obraz
© Agencja FORUM
Obraz
© Agencja FORUM
Obraz
© Agencja FORUM
Obraz
© Agencja FORUM
Obraz
© Agencja FORUM
Obraz
© Agencja FORUM
Obraz
© Agencja FORUM
Obraz
© Agencja FORUM
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą