Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wciągał kokainę na 1,5 godziny przed wypadkiem!

222
Podziel się:

"Biegły zasugerował w swojej opinii, że mogło nie być to jednorazowe przyjęcie narkotyku i Dariusz K. mógł je przyjmować wcześniej".

Wciągał kokainę na 1,5 godziny przed wypadkiem!

13 lipca na warszawskim Ursynowie doszło do tragicznego wypadku. Dariusz K., znany "menedżer gwiazd" i były mąż Edyty Górniak, jadąc ponad 100 km/h swoim BMW, potrącił przechodzącą na zielonym świetle 63-letnią Ewę J. Kobieta zginęła na miejscu.

Przeprowadzone badanie moczu wykazało, że Dariusz był pod wpływem kokainy. Sąd zdecydował o trzymiesięcznym areszcie obawiając się jego ucieczki, prokuratura postawiła mu zarzut umyślnego naruszenia zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym. Grozi mu nawet 12 lat więzienia.

Teraz wiadomo już oficjalnie, że obrona K. będzie jeszcze trudniejsza. Z opinii biegłego z zakresu toksykologii jasno wynika, że były mąż Górniak prowadził pod wpływem kokainy.

Według eksperta do zażycia narkotyku doszło co najmniej na 1,5-2 godziny przed zdarzeniem - relacjonuje TVP Info. Z nieoficjalnych informacji wynika, że biegły zasugerował także w swojej opinii, że mogło nie być to jednorazowe przyjęcie narkotyku i Dariusz K. mógł je przyjmować wcześniej. Prokuratura nie wyklucza także powołania opinii biegłych psychiatrów, którzy sprawdziliby poczytalność Dariusza K. w momencie spowodowania wypadku. Sam fakt zażycia narkotyku jest okolicznością obciążającą muzyka.

Dodajmy, że do tej pory Dariusz twierdził, że nic nie pamięta. Ostatnio zaś chciał "błagać o litość"... Wciąż jednak nie przeprosił rodziny zabitej. Teraz na jaw wyszło jeszcze, że ma 170 tysięcy złotych (!) długu w niezapłaconych mandatach. To cud, że do tragedii nie doszło wcześniej.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(222)
Gość
10 lat temu
Bezmyslny cpun. To nie był wypadek. Ten kto wsiada pijany czy nacpany i prowadzi auto jest potencjalnym mordercą.
gość
10 lat temu
Nie mogę patrzeć jak ci celebryci znani z tego, że są znani urządzają sobie imprezę życia. Luksusowe życie, zakupy w sklepie luxusowi, a na końcu potrącenie bogu niewinnego człowieka oczywiście luksusowym samochodem. Ale na luksus jakim są przeprosiny rodzina zmarłej już liczyć nie może...na to go nie stać ;/
gość
10 lat temu
do konca zycia niech sied******iciu i pracuje za darmo, a co wypracuje, niech odda rodzinie ofiary!
piroxeni
10 lat temu
Napiszcie o tej suce, która dziś wyszła na wolność i zapewne czai się wariatka na kolejne dzieci-to trzeba piętnować, a gdzie, jak nie w mediach ?!!
gość
10 lat temu
z szołbizu wszyscy tak robia, może nie każdy potrafi byc taki fajny i wyluzowany na prawde wiec trzeba się posiłkować
Najnowsze komentarze (222)
gość
10 lat temu
S*****syn!!! Zabił czyjąś matkę, żonę, babcię!!! Kobietę, która była anonimowa dla większości osób, ale dla swoich najbliższych była ważną osobą!!! Jak tak można???!!! biedaczek, wrzody, stres...nosz cho**ra mnie bierze no!
gość
10 lat temu
12 k***a lat za zabicie umyślne i to jeszcze pod wpływem cieżkich narkotyków? k***a gdzie ja żyje, za takie coś powinno być dożywocie
gość
10 lat temu
Ojciec Darka K., ex męża Edyty Górniak, ma za sobą kryminalną przeszłość. Teść Górniak naraził skarb państwa na stratę 2 milionów złotych, miał także problemy ze spłatą grzywny.prowadził kiedyś firmę zajmującą się obrotem paliwami płynnymi. Wkrótce działalnością przedsiębiorstwa zainteresowało się Centralne Biuro Śledcze, gdy w wyniku różnych malwersacji, ojciec Dariusza K. naraził skarb państwa na stratę 2 milionów złotych.
gość
10 lat temu
Gdyby faktycznie dał po nosie 1'5-2h przed wypadkiem to w momencie w którym do niego doszło nie byłby naćpany. Koks metabolizuje sie bardzo szybko, ok 20min
Znajomy...
10 lat temu
To mój kolega. Tak, wiem nic go nie usprawiedliwia. Również jestem tego zdania. Jego narkomania jest spowodowana miłością do Pani Edyty. Iza nic dla niego nie znaczy. On się nigdy nie podniesie po Edycie.
gość
10 lat temu
stwirerdził ze nie było jdnorazowo czy zasugerował nie moze stwierdzić więc nie brał wcześniej wszystko na temat..
gość
10 lat temu
Darek nie łam się ! Świat celebrytów już się składa na najlepszych adowkatów, swojaka skrzywdzić nie dadzą ! Wytrzymaj jeszcze miesiąc, góra dwa
gość
10 lat temu
kara smierci !!!!
kai
10 lat temu
Powinien zgnic w więzieniu i codziennie być cwelony! Żeby wiedział co zrobił
kai
10 lat temu
Powinien zgnic w więzieniu i codziennie być cwelony! Żeby wiedział co zrobił
Agata
10 lat temu
170.000 nie zapłaconych mandatów !!!!! To on miał jeszcze prawo jazdy ?????
gość
10 lat temu
99% ludzi w tej branży ćpa... nawet pies Kory. Niestety lekarze, prawnicy i politycy próbują im dorównać.
julo
10 lat temu
Tragiczna postać, ofiara bywania na salonach i wciągania używek. Facet wyjdzie po trzech latach bo dostanie 5 i zwolnią go po odbyciu 2/3 kary. Przestroga dla kolejnych celebrytów nie korzystających z TAXI za parę groszy. Gość wyskoczył z obiegu a atrakcyjne z wyglądu adoratorki załapią się na kolejnego frajera.
P
10 lat temu
Czemu w Polsce zakrywa się twarz mordercom ?
...
Następna strona