Trwa ładowanie...
Przejdź na

Magda Modra ZASŁONIŁA DZIECKO PODCZAS WYPADKU! Było o włos od tragedii!

426
Podziel się:

"Żebra Magdy były połamane z przemieszczeniami, musiano dokonać pionowego rozcięcia jamy brzusznej. Narządy wewnętrzne mocno krwawiły" - mówi jej menadżerka.

Magda Modra ZASŁONIŁA DZIECKO PODCZAS WYPADKU! Było o włos od tragedii!

Niedawno informowaliśmy o groźnym wypadku Magdaleny Modrej, którym zakończył się dla niej długi weekend. W jeden z najniebezpieczniejszych dla kierowców dni w roku aktorka i prezenterka zderzyła się w Warszawie swoim mini z BMW. Jechała z nią jej mała córeczka, której na szczęście nic się nie stało. Zobacz: Magdalena Modra miała wypadek samochodowy!

Świadkowie zdarzenia opisywali je jako typową stłuczkę. Okazuje się jednak, że było naprawdę groźnie. Kierowcę BMW z samochodu musiała wyciągnąć straż pożarna. Odwieziona do szpitala Modra przeszła zaś skomplikowaną operację i ledwo uszła z życiem. Anna Adamiak, menedżerka prezenterki, udzieliła wywiadu dla Faktu.

Żebra Magdy były połamane z przemieszczeniami, więc musiano dokonać pionowego rozcięcia jamy brzusznej - zdradza tabloidowi. Potłuczone narządy wewnętrzne mocno krwawiły, szycia wymagał żołądek, a śledzionę lekarze usunęli całkowicie.

Na wyniki operacji czekał mąż Marek Krupski oraz dwójka małych dzieci. Najmłodsze jest szczególnie zależne od mamy, urodziło się zaledwie... miesiąc temu. Tak ciężkie obrażenia były wynikiem tego, że Modra podczas stłuczki zasłoniła je ciałem.

Najgorsze okazały się godziny tuż po operacji, kiedy życie Modrej podtrzymywała aparatura medyczna! - dodaje tabloid. Mąż przeżywał najgorsze godziny w swoim życiu, wiedząc, że żona walczy o życie, a w domu czeka na nią dwoje małych dzieci, w tym córeczka, którą do tej pory karmiła piersią.

Na szczęście operacja zakończyła się pomyślnie.

Trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia!

KOMENTARZE
(426)
Lul
8 lat temu
Niech jak najszybciej powraca do zdrowia!
Truth
8 lat temu
Dobrze że żyją. Szybkiego powrotu do zdrowia!
gość
8 lat temu
Dobrze ze wszystko szczesliwie sie skonczylo
gość
8 lat temu
fajna ona jest, lubię ją. i tak powinna zachować się każda normalna matka.
gość
8 lat temu
powodzonka!
Najnowsze komentarze (426)
paulina
4 lata temu
cz marek wiećał owypatku magdy i dziecka
asics singapo...
7 lat temu
toms shoes outlet asics singapore outlet
gość
8 lat temu
Z twarzy bije sztuczność.
gość
8 lat temu
twarz ma końską
gość
8 lat temu
Wspaniała prawdziwa mama :)
gość
8 lat temu
to gdzie to dziecko wiozla???Skoro zaslonila swoim cialem? Obok kierowcy???To najniebezpieczniejsze miejsce w samochodzie... brak rozummu!!!!
gość
8 lat temu
następny w****t za kierownicą, a sąd go pewnie puści i dostanie coś "w zawieszeniu"...
Dawid
8 lat temu
TRZYMAJ SIĘ !!!
kasia
8 lat temu
Nie znam tej pani, ale zapamietam sobie jej nazwisko. W tym natloku smiesznych istot, osoba, ktora ryzykuje wlasnym zyciem, zeby uratowac dziecko. Niech jak najszybciej wraca do zdrowia!!
gość
8 lat temu
A kim jest ta kobieta?
gość
8 lat temu
Sympatycznie wygląda ten jej mąż
gość
8 lat temu
fatalna fota w żółci...mega staro wygląda z tak ciemnymi cieniami na oczach jaki morał ze stłuczki? kupujemy większe, bezpieczniejsze samochody a nie mini
gość
8 lat temu
kto to?
gość
8 lat temu
Madziu zdrówka życzymy!!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie