Trwa ładowanie...
Przejdź na

Paris oddała poprzedniego psa swojej matce!

91
Podziel się

Tajemnicę odkrył... polski Internauta.

Paris oddała poprzedniego psa swojej matce!
bEhaHCwl

Na początku tygodnia Paris Hilton pochwaliła się swoim nowym "nabytkiem": miniaturowym pieskiem rasy Pomerania, który waży zaledwie kilogram i mieści się w ludzkiej dłoni. Paris kupiła go za 13 tysięcy dolarów i nadała mu imię Prince. Przypomnijmy: Paris kupiła najmniejszego pieska świata za 13 TYSIĘCY!

Wszyscy zastanawiali się, co stało się z poprzednim psem dziedziczki hotelowej fortuny, słynną chihuahuą Tinkerbellem. Paris nie komentowała tych doniesień, jednak pytanie w tej sprawie zadał jej polski Internauta.

Śledziłem zagraniczne portale plotkarskie, które zastanawiały się co stało się z popularnym niegdyś psem chihuahua, który towarzyszył dziedziczce na czerwonym dywanie oraz w jej reality show "The Simple Life" - pisze Jacek Latosiński. Wczoraj zwykły zjadacz chleba jakim jestem napisał jej komentarz pod zdjęciem na Instagramie "What happener to Tinkerbell?". Prawdopodobieństwo odpisania polskiego celebrytyc a co dopiero hollywoodzkiej gwiazdy na komentarz zwykłego fana wynosi zero. Zazwyczaj mają ich po kilka tysięcy, ale mimo to Paris odpisała: "Ona mieszka teraz z moją mamą i ma 12 lat"

bEhaHCwn

Ciekawe, czy Tinkerbell może liczyć na podobne wygody, co jego następca. Zobacz: Nowy piesek Paris ma MASAŻYSTĘ!

bEhaHCwt
bEhaHCwO
KOMENTARZE
(91)
gość
7 lat temu
no i co z tego przecież nie wyrzuciła tylko oddała matce, też będzie kochany i będzie miał nianię
gość123
7 lat temu
"odkryl to...Polski internauta" normalnie jakbym czytala jakis kryminal,haha
gość
7 lat temu
przecież sama mu napisała. no KOLUMB po prostu ;)
bEhaHCwP
gość
7 lat temu
Jeśli piesek ma 12 lat to nie dziwi mnie to,że wolała go zostawić z mamą... przy jej trybie życia taki psi staruszek tylko by się męczył. ale oczywiście wszystko wiedzący pudelkowi komentatorzy i tak wiedzą lepiej.. rozkapryszona i rzuciła jak starą zabawkę w kont..
gość
7 lat temu
Najważniejsze, że ma dom...
Najnowsze komentarze (91)
sara
7 lat temu
ale sensacja glupoty piszecie
gość
7 lat temu
jej psy maja lepiej niz nie jedno dzieckow polsce. juz o znecanie sie czy niedbalstwo jej osadzac nie mozna.
gość
7 lat temu
juz pewnie Tinkerbell nie macha języczkiem tak sprawnie jak za młodu,. co za wydra.
gość
7 lat temu
pudlu: rasa to pomeranian! pomeranian! nie pomerania! pomeraniannn!
Gość
7 lat temu
Paris zżyna imiona dla psów od Michaela Jacksona! Obecnego psa nazwała Prince - tak jak nazywa się najstarszy syn Michaela, zaś poprzedni pies zwał się Tinkerbell, tak jak Michael nazywał swoją siostrę Janet i jest to Jej pseudonim. Wstydziłabyś się Paris za swoją "oryginalność" i "pomysłowość"....
Kas
7 lat temu
Wow wydaje mi sie ze ten pan ktory to odkryl niedlugo bedzie goscil na polskich salonach
gość
7 lat temu
Napisałem "What happened" jeżeli chodzi o ścisłość! Autor artykułu zrobił literówkę! Akurat język angielski mam w jednym palcu ponieważ mieszkam za granicą i w tym języku studiuję! :) POZDRAWIAM !
gość
7 lat temu
O boze, news roku! kasa i tak jej nie pomoze, nadal jest p******a
bEhaHCwH
gość
7 lat temu
o ludzie....biedny piesek
gość
7 lat temu
Nie żadna rasa pomerania, tylko pomeranian - a to i tak po angielsku - po polsku po prostu szpic miniaturowy. Douczać się!
gość
7 lat temu
I dobrze, starszy pies na salonach by się męczył a mama na pewno zapewni mu dotychczasowy komfort życia i spokój od kamer.
gość
7 lat temu
piesek przeszedł na emeryturę. :D dobrze zrobiła, bo ma swoje lata i na pewno by chciał odpocząć od tych wszystkich fleszy i natrętnych ludzi. u mamy Paris na pewno będzie miał jak w raju i co więcej nie straci kontaktu ze swoją poprzednią właścicielką. :)
gość
7 lat temu
kolejny durny temat ....
gość
7 lat temu
Jacku Latosiński, nie masz nic innego do roboty?
...
Następna strona
bEhaHCxj