Drapieżna Doda z czerwonymi ustami!

Przyszła na zawody... szermierki na wózkach.

Obraz

Od minionego czwartku do niedzieli w Warszawie w zawodach Pucharu Świata Szabla Kilińskiego w szermierce na wózkach rywalizowało ze sobą 220 zawodników z 29 krajów. Był to pierwszy turniej kwalifikacyjny do Igrzysk Paraolimpijskich w Rio de Janeiro w 2016 roku. Galę Finałową imprezy uświetniła zaś... Doda.

Dorota pojawiała się w Hotelu Sobieski w dopasowanej, czarnej, skórzanej sukience, do której dobrała czerwone szpilki i szary płaszcz. Uwagę zwracały również jej intensywnie czerwone usta.

Jak wypadła?

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą