Baron rozstał się z dziewczyną! Zerwała zaręczyny!

247
Podziel się

Wściekła się po zobaczeniu zdjęć z jednego ze spotkań ukochanego z Edytą Górniak. "Kasia jest przewrażliwiona na jej punkcie. Już nie są parą". Wcześniej spotykała się... z Dariuszem K.

Baron rozstał się z dziewczyną! Zerwała zaręczyny!

Edyta Górniak i Aleksander Milwiw-Baron, gitarzysta zespołu Afromental bardzo zaprzyjaźnili się podczas wspólnej pracy na planie The Voice of Poland. To właśnie Baron okazał artystce najwięcej troski po jej rozstaniu z Piotrem Schrammem, śmierci byłego menedżera i aresztowaniu Dariusza K. Jak donosiły tabloidy, w tym czasie spotykali się na winie. Najwyraźniej Edzia zwierzała się młodszemu przyjacielowi ze swoich kłopotów.

Trzeba przyznać, że spotkania wyglądały bardzo romantycznie - komentuje Fakt.

Na widok relacji fotograficznej z jednego z takich spotkań, opublikowanej w tabloidzie, nerwy puściły niestety narzeczonej muzyka. Katarzyna Grabowska nie dała się przekonać, że to nic nie znaczy i zerwała zaręczyny.

Zdjęcia narzeczonego z piosenkarką to było dla nie za wiele - potwierdza w rozmowie z tabloidem osoba z otoczenia pary. Już nie są parą.

Być może, gdyby chodziło o kogoś innego niż Górniak, zareagowałaby łagodniej. Sprawę komplikuje fakt, że Grabowska od dawna jest źle usposobiona do Edyty. Kilka lat temu spotykała się z jej byłym mężem, Dariuszem K., obecnie przebywającym w areszcie śledczym. Ich związek rozpadł się, gdy Grabowska odkryła, że muzyk nie może zapomnieć o swojej byłej żonie. Od tamtej pory alergicznie reaguje na wszelkie wzmianki o Edycie.

Kasia jest przewrażliwiona na jej punkcie - ujawnia jej znajoma.

Cóż, trudno się dziwić.

KOMENTARZE
(247)
gość
5 lata temu
jeżeli ona zerwała zaręczyny, to chyba ona zerwała z nim, a nie Baron z nią lol
gość
5 lata temu
Fajny jest
Gość
5 lata temu
Widać po nim,że on żadnej nie przepuści, więc nic dziwnego,że go dziewczyny opuszczają. Ten mały w czapce (tomson ??) Jest sympatyczniejszy
GośćAnkaSkaka...
5 lata temu
Po co wpierdzielac się w czyjś związek?? Baron jest/byl zajęty wiec Edzia powinna trzymać ręce z daleka od niego. Kurcze nie lubię takich sytuacji....
gość
5 lata temu
Baron się sobą zachłystuje...
Najnowsze komentarze (247)
Gość
2 lata temu
😈 s
NIKOLA
4 lata temu
la to edyta nie bedzie stabam ale fainie p****c ie czona bedzie majampszyjaculkom prosze cie plis nikola urbanczyk
Gość
4 lata temu
Eeeeeeeeeeeeeeeeeeeee......................
Gość
5 lata temu
Przede wszystkim to Dzesika Gembska a nie Jessica ;p bo tak ma w dowodzie ;P to ona daje sobie s**c na twarz w Dubaju hahaha ale rzyg blee niedługo w necie będą jej zdjęcia z takich o to "luksusowych " imprez czekajcie
gość
5 lata temu
Edzia jest dla niego za stara, no przecież on jest ledwo po 30, a ona po 40!!!! A tak w ogóle Baron nie chce być z Edzią na ego kiejscu też bym nie chciała!
gość
5 lata temu
Gruba Jess pochodzi ze wsi spod Słupska Mirek Karski wyrwał ja ze strasznej biedy i patologii..Porzadny facet nigdy nie będzie chciał Jess nóżki jak u prosiaczka zamiłowanie do starszych panów .Prostactwo i prymitywizm
gość
5 lata temu
ja bym sie na kolege Barona na miejscu Edyty przerzucila -ładniej sie usmiecha
gość
5 lata temu
Edzia jest stara wyjadaczka
gość
5 lata temu
Może jej nakłamał a poszedł spotkać sie z edzia
gość
5 lata temu
Często tak jest że ramie do wypłakiwania zamienia się w chu... do ujeżdzania
Gość
5 lata temu
On ma reszte.
wera
5 lata temu
1 edyta jest superaśną wokalistką a Baron chmmmm nie pasują do siebie tak myśle
gość
5 lata temu
Sliczna to Katarzyna.... Ladniejsza niz gorniak
Ann
5 lata temu
Wymienić z kimś się Grabowska nie spotykała będzie szybciej niż wymienić listę partnerów... Żenujący typ przylepy.
...
Następna strona