Trwa ładowanie...
Przejdź na

Brat Kwiatkowskiego: "Francuzów nie interesuje, że jestem gejem!"

379
Podziel się

Wystąpił we francuskim "Idolu" i "Tańcu z gwiazdami". "Zaraza" - mówi o homofobii.

Brat Kwiatkowskiego: "Francuzów nie interesuje, że jestem gejem!"
bCPyInPF

Kilkanaście lat temu Michał Kwiatkowski odniósł spory sukces we francuskim Idolu, później wystąpił w Tańcu z Gwiazdami. Powrócił do show biznesu za sprawą swojego młodszego brata Dawida, który w zeszłym roku zrobił karierę w Polsce. Michał Kwiatkowski od lat jest zdeklarowanym gejem.

Wokalista udzielił ostatnio wywiadu Onetowi, w którym stwierdził, ze chce walczyć z homofobią w kraju, a jako artysta ma na to nieco większe szanse:

Uważam, że moim obowiązkiem jako artysty i przypadkowo artysty, który ma taką, a nie inną preferencję, jest o tym głośno mówić, gdy mnie to ktoś zapyta - mówi. Takie słowa mogą pomóc jakiemuś małemu homoseksualiście, który płacze sobie gdzieś w kącie, bo go kolega wyzwał w szkole czy rodzice wrzucili z domu. Zaraza.

bCPyInPH

Michał opowiada także, że w jednym z programów w polskiej telewizji przyznał się na wizji do swojej orientacji seksualnej. Wiadomość zaskoczyła wiele osób, ale Kwiatkowski nie żałuje swojej decyzji:

Być może ktoś, kto zobaczy, że tak normalnie o tym mówię, w gronie najbliższej rodziny, której to absolutnie nie przeszkadza, zobaczy, że nie ma w tym nic złego? - mówi.

Przyznaje, że najwięcej problemów ze swoim homoseksualizmem miał w Polsce:

Po tym jak kilka lat temu zrobiłem swój coming out, nie odczułem żadnej różnicy jeśli chodzi o moją karierę, spojrzenie ludzi na mnie, zachowanie mediów. Inaczej było, gdy ta informacja dotarła do Polski - swoją drogą z dużym opóźnieniem, gdy Dawid stał się popularny i zaczęto grzebać w jego życiorysie. Pamiętam artykuły, które mówiły tylko o tym i nagłówki: "Brat Dawida Kwiatkowskiego jest gejem!". We Francji nikogo nie interesuje, z kim sypiasz. Jeśli ktoś idzie do telewizji i mówi, że jest gejem, ludzie zmieniają kanał, bo to nie jest interesujące.

bCPyInPN
bCPyInPO
bCPyInQi
KOMENTARZE
(379)
Gość
6 lat temu
I super! Mnie to tez nie interesuje :)
gość
6 lat temu
to u nich rodziine:P
gość
6 lat temu
mnie też to nie interesuje, to jego sprawa z kim sypia.
bCPyInQj
gość
6 lat temu
co on spiewal ???
gość
6 lat temu
Nas też, panie nowy celebryto
Najnowsze komentarze (379)
gość
4 lata temu
i jeden i drugi wygląda jak c***a
gość
4 lata temu
Ciekawi kiedy Dawid się odkryje przeceiż każdy wie że jest geje
gość
5 lata temu
Masz dobry głos Michał,jednak kariery w Polsce nie zrobisz raczej. Twój repertuar nie powala -((((((
gość
5 lata temu
Tym wyznaniem złamał mi serce :'< xDDDDDDDDDD
gej
6 lat temu
przecież ten młody to też GEJ :D a najelepsze, że udaje hetero i mlode nastki sie na niego spszczaja. OMG też jestem GEJEM, ale ten mlody to chodzący ANTYSEX brzydactwo mega!!
Dorcia.
6 lat temu
Mnie on nie interesuje.
gość
6 lat temu
Znacie go , że go tak negatywnie oceniacie ? Każdy ma prawo żyć po swojemu i nikt nie powinien w to ingerować. Może poprostu jesteście zazdrośni że ma młody chłopak się wybił i ma talent. Jeżeli was coś nie interesuje to będzie najłatwiej jak nie będziecie tego czytać ;)
gość
6 lat temu
A kogoś w ogóle interesuje gej Kwiatkowski?
bCPyInQb
przekliniak
6 lat temu
Może w końcu ludzie w Polsce zaczną zmieniać kanał…? To się skończy promocja.
Gość
6 lat temu
kwiatkowscy to szpetne buraki, a kto zacz ten blondynek w białym sweterku, bo wizualnie atrakcyjniejszy
gość
6 lat temu
ma obrączkę na palcu?
kwiatonators
6 lat temu
jezu jest jaki jest .. a dla niektorych intelaktualistow dawid nie jest gejem ..:)
gość
6 lat temu
Ani Francuzów, ani nikogo nie obchodzi z kim bzykają się ciotury Kwiatkowskie, stare wariatki.
kwiatonnators...
6 lat temu
amm w d***e hejty ( żałosne hejty). Hejterzy co to są hejetrzy ludzie którzy zazdroszczą innym i boli ich to że Dawid dążył do swoich marzeń i mu się udało a wy hejterzy odwalcie się bo Dawid hejterów ma w D***E sam też tak mówi ... A z kwiatonators nie wygracie więc ... Ja nie lubię dużo osób czy ich hejtuje nie ! więc troche rozumu // pozdro . I jeszcze jedno to że Michał brat Dawida jest gejem / pedałem nie znaczy że Dawid nim jest // żałośni Przestancie ok zazdrosniki j****e
...
Następna strona
bCPyInQD