Trybson i Eliza pozują na ściance! MTV zaprosiło też... Rafalalę (ZDJĘCIA)

Kto wypadł lepiej? Młodzi rodzice z "Warsaw Shore" pokazali się po raz pierwszy po porodzie. Przyszli bez Victorii Elizabeth Trybały.

Obraz

Na początku października Eliza z Warsaw Shore urodziła swoje pierwsze dziecko, Victorię Elizabeth Trybałę. Eliza i Trybson poznali się na planie programu MTV, uprawiali seks bez zabezpieczeń i skończyło się ciążą. Dziecko jest pierwszy owocem telewizyjnego romansu w historii tego formatu.

Eliza i Trybson gościli na wczorajszej imprezie stacji, która ich wyswatała i zachęciła do pójścia do łóżka. Celebrytka wróciła do formy dość szybko: na ściance pozowała w wysokich butach i białej tunice. Na podobny strój zdecydowała się też inna zaproszona "gwiazda"... Rafalala.

Kto wypadł lepiej?

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą