Trwa ładowanie...
Przejdź na

Znany rosyjski aktor ZNALEZIONY MARTWY we własnym domu!

290
Podziel się

Aleksiej Dewotczenko mocno krytykował Putina. Znaleziono go w kałuży krwi, w zdemolowanym mieszkaniu... Policja tłumaczy, że zmarł na... "atak wściekłości".

Znany rosyjski aktor ZNALEZIONY MARTWY we własnym domu!
bCMYqFWt

Polityka Władimira Putina nie u wszystkich Rosjan budzi zachwyt, którego oczekiwałby prezydent Rosji. Co prawda aktorzy, piosenkarze i inni artyści są raczej zadowoleni z jego rządów, które zapewniają im stałą i dobrze płatną pracę. Najpopularniejszym fanem Putina jest Gerard Depardieu, do niedawna Francuz, który z miłości do Rosji i pieniędzy zmienił obywatelstwo. Przypomnijmy: Depardieu jest "dumny z bycia Rosjaninem" i... reklamuje zegarki (FOTO)

Niestety, życie rosyjskiego artysty-opozycjonisty dalekie jest od luksusów, na jakie mogą liczyć twórcy popierani przez Kreml. Coraz częściej do mediów trafiają niepokojące informacje o kolejnych, tajemniczych zgonach dziennikarzy i aktorów walczących z putinowską władzą. W środę wieczorem rosyjskie agencje podały, że znany aktor, Aleksiej Dewotczenko, został znaleziony martwy w swoim moskiewskim mieszkaniu.

Okoliczności jego śmierci są co najmniej zagadkowe. Mężczyznę odnaleziono leżącego "w kałuży krwi", ale policja sugeruje, że zmarł z upływu krwi po... "ataku wściekłości". Nie wiadomo, co dokładnie go tak "zdenerwowało", ale podobno chodził po mieszkaniu i wybijał szyby w szafach. Dewotczenko miał być pod wpływem alkoholu. Tak właśnie tłumaczą jego zgon w zdemolowanym mieszkaniu...

bCMYqFWv

Aleksiej Dewotczenko bardzo angażował się w sprawy Ukrainy, krytykował politykę Władimira Putina i brał udział w wiecach protestacyjnych. W 2011 roku wziął udział w marszu pod nazwą Ta władza musi odejść!, podczas którego głoszono postulaty odsunięcia od władzy Władimira Putina i podjęcia walki z korupcją.

bCMYqFWW
KOMENTARZE
(290)
gość
6 lat temu
"Atak wściekłości" go zabił? No cóż, w Rosji wszystko możliwe
gość
6 lat temu
PUTIN TO SZALENIEC
gość
6 lat temu
Putin to zbrodniarz
bCMYqFWX
gość
6 lat temu
seryjny samobójca...
gość
6 lat temu
nie chciałbym mieszkać w rosji kocham polskę
Najnowsze komentarze (290)
gość
6 lat temu
CAR PUTIN -TAK WALCZYMY Z OPOZYCJĄ !
gość
6 lat temu
A w Polsce grasuje seryjny samobójca...Co kraj-to obyczaj...
gość
6 lat temu
Pokazywali jak Putin go śmiertelnie pobił.Nie ośmieszajcie się a aktor Władysław Gałkin naprawdę wielki aktor,ulubieniec Putina znaleziony w 2010 roku tak samo zabity. też pijany i co też go Putin zabił.Ciemnota polska.Wejdzcie na stronę ruskino a przekonacie się kto jest wielki.Piją z meliniarnią ,szwendają się z hołotą i giną.
gość
6 lat temu
ludzie przeciez tak wlasnie molo byc…dlaczego od razu zwalacie wine na kochanego ptina
Krótko... !
6 lat temu
OFIARA GŁUPOTY - Zamiast spokojnie żyć zaczął bawić się w politykę. - Nie od dziś wiadomo, że polityka to najgorszy syf. - PS. Co to z gadanie, że Putin mu się nie podobał. Niech pokocha banderowców. Będzie miał RŻNIĘCIE PIŁĄ na ŻYWCA. - Mógł też jechać do pokojowego noblisty Obamy, tego co z Iraku, Syrii i Libii zrobił krwawe jatki.
gość
6 lat temu
to był atak putina
gość
6 lat temu
przecież tam są wszyscy naj****i non stop... gdyby alkohol w rosji wywoływał takie reakcje putina dawno by już pogonili... z wściekłości :)
gość
6 lat temu
cieszę się, że nie jestem Rosjanką i nie muszę mieszkać w kraju którym rządzi szaleniec Psychutin.
bCMYqFWP
gość
6 lat temu
Putin to 2 Stalin wszystkich zabija...
Gość
6 lat temu
Ciekawe ile osób jeszcze będzie cierpiec ...Nie moge rozmawiac, prosze o SMS lub email
gość
6 lat temu
Jenak Tusk nie jest taki zly :P
gość
6 lat temu
zrobcie porzadek z tym hitlerem
gość
6 lat temu
Boże... Bardzo smutne!
gość
6 lat temu
czy to przypadkiem nie był mąż Gruszki?
...
Następna strona
bCMYqFXr