Doda w futerku pokazuje nogi! Nie za zimno? (ZDJĘCIA)
Widać, że przeszła na dietę i zaczęła trenować?
Dzisiaj odbyła się konferencja Sylwestrowa Noc Przebojów, której gwiazdą była Dorota Rabczewska. Doda na spotkaniu z dziennikarzami pojawiła się w kusym, czarnym futerku, ciemnych okularach oraz kapeluszu. Mimo mało przyjaznej aury postanowiła pochwalić się opalonymi nogami. Miejmy nadzieję, że nie zmarzła.
Na konferencję wystroiła się w sukienkę marki Motive&More. Widać, że przeszła na dietę i zaczęła ćwiczyć?