Doda w futerku pokazuje nogi! Nie za zimno? (ZDJĘCIA)

Widać, że przeszła na dietę i zaczęła trenować?

Obraz

Dzisiaj odbyła się konferencja Sylwestrowa Noc Przebojów, której gwiazdą była Dorota Rabczewska. Doda na spotkaniu z dziennikarzami pojawiła się w kusym, czarnym futerku, ciemnych okularach oraz kapeluszu. Mimo mało przyjaznej aury postanowiła pochwalić się opalonymi nogami. Miejmy nadzieję, że nie zmarzła.

Na konferencję wystroiła się w sukienkę marki Motive&More. Widać, że przeszła na dietę i zaczęła ćwiczyć?

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą