Niedziela 28.05.2006 00:00

Angelina Jolie urodziła!

Angelina Jolie Brad Pitt

Angelina Jolie urodziła!

Angelina Jolie i Brad Pitt mają córeczkę! Dziewczynka urodziła się 27 maja w nocy, w szpitalu w Namibii, gdzie przebywa cała rodzina Jolie-Pitt.

Imię Shiloh Nouvel oznacza "Nowy Mesjasz".

Dziewczynka jest pierwszym biologicznym dzieckiem pary. Angelina ma poza tym dwójkę adoptowanych dzieci, które wychowuje wraz z Bradem.

Przypomnijmy - superpara, która poznała się bliżej na planie filmu Mr. and Mrs. Smith, długo ukrywała się ze swoim związkiem, głównie ze względu na fakt, że na początku ich znajomości Brad Pitt był jeszcze żonaty z Jennifer Aniston. Gdy jednak  na początku stycznia tego roku świat obiegła wiadomość, że Angelina jest w ciąży z Bradem nikt nie miał już wątpliwości, że ten związek nie jest tylko chwilowym romansem.

Od tej pory para starała się unikać amerykańskich paparazzi, przebywając najpierw przez kilka miesięcy we Francji, by następnie w kwietniu wyjechać do Namibii, gdzie Angelina wreszcie urodziła. W Namibii oboje zostali otoczeni szczególną ochroną, nie tylko przez wyspecjalizowanych ochroniarzy, ale także przez sam rząd, który ogłosił, że każdy zagraniczny dziennikarz, który chce zdawać relację z narodzin pierwszej córki najsłynniejszej pary Hollywood, musi mieć od nich pisemne pozwolenie by móc wjechać do Namibii i tam pracować.

Angelina i Brad zawsze twierdzili, że chcą mieć dużo dzieci. Jeszcze w zeszłym roku Angelina deklarowała, że nie wyklucza kolejnej adopcji, a prawdopodobną przyczyną rozpadu związku Brada z Jennifer była właśnie jej niechęć do urodzenia mu dziecka. Jak powiedziała przyjaciółka aktora Mary Louise Parker:

Sądzę, że Brad będzie wspaniałym ojcem dla swojego dziecka. Jest cudownym facetem, uprzejmym i dojrzałym. Jestem szczęśliwa za ich oboje.

Redakcja Pudelka gratuluje świeżo upieczonym rodzicom!

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (410)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 410
Odpowiedz
3 0
zgłoś
nemo 28.05.2006 09:58
Wszystkiego najlepszego
Odpowiedz
6 1
zgłoś
gość 28.05.2006 09:59
mała ma na imię Shiloh Nouvel Jolie-Pitt...;))
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 28.05.2006 10:00
GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!! :)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
patka 28.05.2006 10:00
wielkie gratulacje i dla rodziców i maleństwa :)
zyczęim wszystkiego naj i wielu lat razem w szczęsciu :) bo warto :)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
JuLc!A 28.05.2006 10:00
wow :D to niezle ;p wszytkie gwiazdy rodza dzieci teraz:P jakas nowa moda? pzdr :):*
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 410