Trwa ładowanie...
Przejdź na

Polska "projektantka gwiazd" OSKARŻONA O PLAGIAT!

442
Podziel się

Viola Piekut za bardzo "zainspirowała się" sukniami kolegów zza Oceanu. Porównajcie zdjęcia...

Polska "projektantka gwiazd" OSKARŻONA O PLAGIAT!
bDBmWHcR

Polskie gwiazdy i celebrytki od ponad dziesięciu lat promują suknie autorstwa Violi Piekut. Projektantka zdobyła dzięki nim popularność i na wielu imprezach sama kreuje się już na celebrytkę. Piekut zaprojektowała setki kreacji wieczorowych i sukni ślubnych dla gwiazd. Wygląda jednak na to, że nazywanie Piekut "polską Verą Wang" było trochę na wyrost.

Okazało się bowiem, że w trakcie swojego "projektowania" Piekut za bardzo inspirowała się kreacjami zza Oceanu. O sprawie jest głośno od kilku dni. Specjaliści zauważyli niepokojące podobieństwo dwóch par projektów: sukni Agnieszki Jastrzębskiej z Balu Dziennikarzy i kreacji Katarzyny Glinki z Telekamer. Projekty przypominają suknie autorstwa Toma Forda i Eliego Saaba.

Jak można się spodziewać, Piekut na razie nie komentuje sprawy. Robią to za to inni, na czele z Joanną Horodyńską i Kają Śródką, które bez ogródek wytykają "projektantce" jej inspiracje.

bDBmWHcT

WSTYD2 "to zaczyna przypominać sequel Mody na Sukces... Przy tej częstotliwości "nowych projektow" myśle że ktoś powinien utworzyć blog umożliwiający codzienne wpisy..codziennych plagiatów - napisała Śródka. Byl poniedzialek i T Ford by VP, dzis Elie Saab by Viola Piekut:Cd.radosnej tworczosci"projektowej"..a portale chwala jak Pani Glinka pieknie ubrana.

Porównajcie zdjęcia. Widzicie "inspiracje"?

bDBmWHcZ
bDBmWHda
bDBmWHdb
bDBmWHdu
KOMENTARZE
(442)
gość
6 lat temu
projekty naszej rodzimej projektantki jakiś takie biedniejsze niż oryginały
gość
6 lat temu
Ewidentnie plagiatuje!
gość
6 lat temu
no polska wersja trochę gorsza haha
bDBmWHdv
kacha s.
6 lat temu
Gdzie ta wiosna? I jeziorka w czerwcu? ;) muszę schudnąć kurde....
gość
6 lat temu
prawie identyczne, ale ta Glinki jest mocno biedniejszą wersją..
Najnowsze komentarze (442)
Gość
2 lata temu
Hehehe noooooo. Do tego strasznie „bidne” te podróbki. Pewnie w Ptaku jej krawcowe szyją, bo widać, że biedulki, co bardziej skomplikowanych szczegółów (robiących różnicę) nie są w stanie skopiować.... ;D Doda to pewnie u niej sobie te swoje „markowe” Diory i inne zamawia..... :D
Gość
2 lata temu
Projektanyka z niej jak z p***y gwòźdź...
lolol
2 lata temu
szybciej i taniej byłoby zamówić podróbę od chińczyka z internetu, a efekt ten sam.
gość
2 lata temu
oczekiwania vs rzeczywistość jak z aliexpress
gość
2 lata temu
jak nie ma własnych pomysłów to niech kogoś zatrudni projektanta
Gość
3 lata temu
Jastrzębska wygląda tragicznie w tym czymś, do takiego ubioru trzeba mieć figurę. Starej pani to nie pasuje! Zdecydowanie wolę oryginał!
gość
5 lata temu
oryginaly niesamowita jakość
Gość
5 lata temu
To prawie to samo!
bDBmWHdn
gość
6 lat temu
bezczelna..i sama bezguście!!
ona
6 lat temu
no przecież widać że wszystko zostało ściągnięte, chyba Pani projektantka się wypaliła bo zabrakło weny twórczej....buuuu
gość
6 lat temu
Wersje Piekut są źle wykonane i przez to nie uważałabym, że to plagiat.
Gość
6 lat temu
Jaka projektantka? "Wżeniła" się w rodzinę Piekutów z Warki.Nie ma pojęcia o wżyciu,nie wie jak nawlec nitkę w maszynie,a media nazywają ją projektantką Higiena osobista tej pani to koszmar.Wszyscy którzy mają z nią kontakt na codzień twierdzą,że ta pani po prostu śmierdzi!!!
Gośćzdegustow...
6 lat temu
Tą "mocno niedomytą" panią "projektantkę",znam od 15 lat. Gdyby nie pomoc jej dalekiej kuzynki Jabłczyńskiej,ta pani nie sprzedawałaby nawet sukienek na Różyckiego,tak jak to robiła jeszcze niedawno.Zgrozą jak w tym kraju rządzą układy i media.
misiek
6 lat temu
glinka chociaż fryzurą mogła zabłysnąć a nie skopiować na maksa, zero oryginalności a wszyscy pieją z zachwytu
...
Następna strona
bDBmWHdP