Rubik: "Mam twarz konia? Pierwsze słyszę!"

"To jest straszne. Skąd to się wzięło?" - dziwiła się.

Obraz

Anja Rubik jest bez wątpienia najsłynniejszą polską modelką, która od lat robi karierę za granicą. Na kontraktach reklamowych i występowaniu na wybiegu zarabia 11 milionów złotych rocznie.

Nie wszystkie kampanie i sesje zdjęciowe z udziałem Rubik wzbudzają zachwyt. Modelka regularnie musi tłumaczyć się, że nie ma anoreksji. Rubik wciąż zapewnia, że "jest po prostu szczupła".

Wczoraj modelka gościła w programie Karoliny Korwin-Piotrowskiej. Rubik była bardzo zdziwiona, gdy dowiedziała się, że jest wyśmiewana z powodu swojej "końskiej twarzy". Porównanie nie wzięło się jednak z sieci:

- Przez niektórych nie jesteś lubiana w branży. Kobieta o twarz konia - wiesz, że tego nie wymyślili internauci? – zapytała Korwin-Piotrowska.

- Twarzy konia? To jest straszne. Pierwszy raz usłyszałam o tym. Skąd się to wzięło? - zdziwiła się Rubik.

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą