Trwa ładowanie...
Przejdź na

Scjentolodzy SZANTAŻUJĄ Toma Cruise'a i Johna Travoltę?

299
Podziel się:

HBO wyprodukowało dokument o kulisach działania sekty. "Kiedy tylko John grozi, że odejdzie z kościoła, słyszy, że wszyscy poznają jego tajemnice."

Scjentolodzy SZANTAŻUJĄ Toma Cruise'a i Johna Travoltę?

Od prawie tygodnia Stany Zjednoczone żyją kontrowersyjnym filmem dokumentalnym, który wyprodukowała i wyemitowała stacja HBO. Twórcy filmu Going Clean prześwietlili sektę scjentologów i ujawnili kulisy jej przestępczej działalności, głównie wśród gwiazd Hollywood.

Najsłynniejszymi scjentologami są Tom Cruise i John Travolta, których historie także opowiedziano w dokumencie. Żaden z aktorów nie skomentował do tej pory materiału zebranego przez dziennikarzy. Ujawnione dowody są szokujące: ani Travolta ani Cruise nigdy nie wystąpią z kościoła scjentologów, bo sekta od ich lat szantażuje i grozi ujawnieniem kompromitujących materiałów.

Twórcy dokumentu dotarli do osób, które znały Johna Travoltę na początku jego zainteresowania scjentologią. Sekta trafiła na podatny grunt: aktor był w stanie załamania psychicznego i za wszelką cenę poszukiwał wsparcia oraz zawodowego ukierunkowania. Kiedy osiągnął pierwsze sukcesy, stwierdził, że wszystko jest zasługą jego nowych przyjaciół z sekty.

Jedną z bohaterek Going Clean jest Spanky Taylor, "przyjaciółka" Travolty w organizacji, która przeszła przez szereg szkoleń i kursów polegających na stosowaniu przemocy psychicznej i fizycznej. Taylor ujawniła, że aktor nie wstawił się za nią, gdy sekta odseparowała ją od córki.

Zakładnikiem scjentologów ma być też Tom Cruise, który po rozstaniu z Nicole Kidman ujawnił sekcie wszystkie swoje sekrety. Teraz jest przez nią szantażowany. To zresztą scjentolodzy doprowadzili do ich rozwodu, bo Kidman była "potencjalnym zagrożeniem": zdawała sobie sprawę z natury "religii" wyznawanej przez męża i chciała odciągnąć go od tego środowiska.

W ramach wdzięczności "kościół" sfinansował jedną z części filmu Mission Impossible oraz podarował Cruise'owi luksusowy jacht i hangar na samolot.

W filmie szokujące są wyznania Marty'ego Rathbuna, byłego członka sekty. To on miał "nawrócić" Cruise'a w trakcie związku z Kidman i to on pomagał Travolcie w procedurze nazywanej "audytowaniem", która w rzeczywistości polega na wyciąganiu od łatwowiernych ludzi kompromitujących informacji.

Kiedy tylko John grozi, że odejdzie z kościoła, słyszy, że jeśli to zrobi, wszyscy poznają jego tajemnice - stwierdził Rathbun. "Audytowany" członek sekty jest filmowany i podsłuchiwany. Ostatecznie scjentolodzy znają wszystkie szczegóły z jego życia i umiejętnie nimi manipulują.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(299)
Gość
8 lat temu
Dokladnie :)
gość
8 lat temu
Sami sobie winni
Gośćbaska
8 lat temu
Powinni odejsc od tej sekty ktora oglupia ludzi nic dobrego
koot
8 lat temu
Dziwi mnie jedno dlaczego Cruse i Trawolta nie napisali książek o swoich tajemnicach? Po pierwsze uwolniliby się od sekty i przy okazji zarobiliby kupę kasy:)
gość
8 lat temu
Opuszczam kraj! Syf w tej PL! Trzymajcie za mnie kciuki !
Najnowsze komentarze (299)
gość
4 lata temu
ciezko mi pojac jak ludzie choc w malym stopniu inteligentni moga dac sie tak ogłupic,,masakra
Gość
6 lat temu
A czego my jeszcze o nich nie wiemy. Prawda was wyzwoli pępki świata 😊
Gość
6 lat temu
Zwykli illuminaci
gość
7 lat temu
Travolta jak t**p...
gość
8 lat temu
Travolta wygląda jak z wosku!!!!
gość
8 lat temu
W sprawie Kabalisty Koniecznego taka opinia, mianowicie Kabalista Rosenthal: “Większość Żydów tego nie przyzna, ale naszym bogiem jest Lucyfer – tak więc nie kłamałem – jesteśmy jego narodem wybranym. Lucyfer jest bardzo prawdziwy.” Jeśli propagowana kabała przez MK Estate i Michała koniecznego jest zgodna z katolicyzmem to chyba następiła pomyłka. Ten oszust tylko wyłudza pieniądze a kabała to lep na naiwnych. Kabała w biznesie to ściema i scam.
gość
8 lat temu
UWAGA NA KABAŁĘ To okultyzm i magia! Antychrystem promującym Kabałę w Polsce jest oszust z Krotoszyna. Podający się za inwestora ,,rabi’’ Michał Konieczny proponuje super-dochodowe lokaty w nieruchomości. To następna afera typu Amber Gold, tyle że MK Estate z Krotoszyna. Jeszcze odbiera telefony i zapewnia o zwrotach pieniędzy uduchowionymi kazaniami ale pieniędzy z lokat jak nie było ta nie ma.
gość
8 lat temu
18
gość
8 lat temu
17
gość
8 lat temu
16
gość
8 lat temu
15
gość
8 lat temu
14
gość
8 lat temu
13
gość
8 lat temu
12
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie