Piasek: "Siedem razy proponowano mi udział w Tańcu z gwiazdami!"

Zapraszano go średnio co drugą edycję... Dlaczego odmawia?

Obraz

Andrzej Piaseczny jest jedną z nielicznych polskich gwiazd, która jeszcze nie próbowała swoich sił na parkiecie Tańca z gwiazdami. W Ogniu pytań piosenkarz wyznał, że producenci od lat nie dają mu spokoju.

To było jakieś siedem razy - odpowiedział, zapytany o to, ile razy proponowano mu udział w programie.

Biorąc pod uwagę, że obecnie emitowana jest 16. edycja, musieli do niego dzwonić prawie co drugi sezon. Piasek zapewnia jednak, że się nie zdecyduje.

Ja potrafię tańczyć tylko menuety, kadryle i polonezy - śmiał się piosenkarz.

Jak myślicie, dlaczego naprawdę odmawia udziału w programie?

Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą