Piasek: "Siedem razy proponowano mi udział w Tańcu z gwiazdami!"
Zapraszano go średnio co drugą edycję... Dlaczego odmawia?
Andrzej Piaseczny jest jedną z nielicznych polskich gwiazd, która jeszcze nie próbowała swoich sił na parkiecie Tańca z gwiazdami. W Ogniu pytań piosenkarz wyznał, że producenci od lat nie dają mu spokoju.
To było jakieś siedem razy - odpowiedział, zapytany o to, ile razy proponowano mu udział w programie.
Biorąc pod uwagę, że obecnie emitowana jest 16. edycja, musieli do niego dzwonić prawie co drugi sezon. Piasek zapewnia jednak, że się nie zdecyduje.
Ja potrafię tańczyć tylko menuety, kadryle i polonezy - śmiał się piosenkarz.
Jak myślicie, dlaczego naprawdę odmawia udziału w programie?