Magdalena Ogórek w Gdańsku...

Tym razem w ciemnych rajstopach.

Obraz

Magdalena Ogórek, kandydatka SLD na prezydenta zdecydowała chyba, że jej kampania będzie polegać głównie na pokazywaniu się, a nie zabieraniu głosu. Niestety, "elementy wizualne" też nie są jej mocną stroną. Przypomnijmy: Magdalena Ogórek w rocznicę katastrofy smoleńskiej... (ZDJĘCIA)

Ogórek do tej pory nie skomentowała swojego stroju, w którym wystąpiła na Powązkach, ale wczoraj, przy okazji spaceru ulicami Gdańska zaprezentowała znacznie skromniejszą stylizację. I założyła ciemne rajstopy.

Wypadła lepiej?

Obraz
© fot. Eastnews
Obraz
© fot. Eastnews
Obraz
© fot. Eastnews
Obraz
© fot. Eastnews
Obraz
© fot. Eastnews
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą