Trwa ładowanie...

Celebrytki na pokazie: Ślotała, Zamachowska, Siwiec czy Zielińska?

0
Podziel się:
0
Podziel się:

Wszystkie przyszły zobaczyć nową kolekcję Tomaotomo. Która wypadła najlepiej?

1
 / 20
Maja Sablewska
Maja Sablewska
0
0

Po świętach wielkanocnych show biznes wyraźnie się ożywił. Wszystko za sprawą kolejnych pokazów mody, na których projektanci prezentują wiosenne kolekcje swoich ubrań. Dopiero co w Łodzi zakończył się Fashion Week, który wszystkim będzie kojarzył się z nazistowskim kapeluszem Michała Witkowskiego, a celebrytki lubiące uchodzić za znawczynie mody już pojawiły się na kolejnej imprezie.

Tym razem swoją kolekcję zaprezentował Tomasz Olejniczak, właściciel marki Tomaotomo. Pokaz zgromadził liczne grono gwiazd i celebrytek, w którym królowały między innymi Katarzyna Zielińska, Barbara Kurdej-Szatan, Monika Zamachowska (niestety bez Zbyszka) oraz coraz młodsza Maja Sablewska. Natalia Siwiec pochwaliła się markową i drogą torebką a Zosia Ślotała ciążowym brzuchem.

Zobaczcie zdjęcia. Która z "gwiazd" wypadła najlepiej?

2
 / 20
Zosia Ślotała
3
 / 20
Katarzyna Zielińska
4
 / 20
Natalia Siwiec
5
 / 20
Omenaa Mensah
6
 / 20
Monika Zamachowska
7
 / 20
Maffashion
8
 / 20
Ilona Felicjańska
9
 / 20
Anna Samusionek
10
 / 20
Patrycja Kazadi
11
 / 20
Barbara Kurdej-Szatan
12
 / 20
Izabella Łukomska-Pyżalska
13
 / 20
Karolina Malinowska
14
 / 20
Katarzyna Skrzynecka
15
 / 20
Paulina Sykut
16
 / 20
Karolina Szostak
17
 / 20
Mariola Bojarska-Ferenc
18
 / 20
Magdalena Schejbal
19
 / 20
Weronika Książkiewicz
20
 / 20
Ewa Mielnicka
KOMENTARZE
(0)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Znane twarze na premierze spektaklu Agnieszki Kaczorowskiej i Marcina Rogacewicza. Emilia Dankwa, Rafał Maserak i inni (ZDJĘCIA)

W poniedziałkowy wieczór w warszawskim teatrze Garnizon Sztuki odbyła się premiera spektaklu Agnieszki Kaczorowskiej i Marcina Rogacewicza. Podczas wydarzenia zameldowali się między innymi Emilia Dankwa w sukience z prześwitami, a także Rafał Maserak w niezobowiązującej stylizacji.
9.

RZADKI WIDOK: Dawid Ogrodnik posyła uśmiechy na gali Orłów w towarzystwie ŻONY (ZDJĘCIA)

W poniedziałkowy wieczór cała plejada gwiazd związanych z branżą filmową zjawiła się na gali wręczenia Orłów. Na ściance zameldował się także Dawid Ogrodnik w towarzystwie żony, która nieczęsto towarzyszy aktorowi podczas oficjalnych wyjść.
8.

Orły 2026: Sonia Bohosiewicz świeci nagimi ramionami na ściance. Klasa? (ZDJĘCIA)

W poniedziałkowy wieczór plejada gwiazd związanych z branżą filmową zameldowała się na gali wręczenia Orłów. Wpadła także Sonia Bohosiewicz, która postawiła na dwukolorową kreację składającą się z odsłaniającego ramiona gorsetu i obszernej spódnicy.
7.

Orły 2026. Agata Turkot bryluje w złotej sukni jak z "Bridgertonów". Klasa? (ZDJĘCIA)

Na gali Orłów pojawiła się oczywiście nominowana w kategorii "Główna Rola Kobieca" Agata Turkot. 33-letnia aktorka zaprezentowała się w satynowej kreacji.
6.

Orły 2026. Małgorzata Kożuchowska odsłoniła płaski brzuch w szykownej kreacji (ZDJĘCIA)

Wśród gwiazd, które w poniedziałkowy wieczór pognały na galę Orłów 2026 znalazła się m.in. Małgorzata Kożuchowska. Aktorka zachwyciła na czerwonym dywanie w czarnej, szykownej kreacji, która podkreśliła jej imponującą sylwetkę.
5.

Pozbawiona makijażu Małgorzata Foremniak przemierza z pieskiem stołeczne uliczki (ZDJĘCIA)

Małgorzata Foremniak wciąż pozostaje w centrum zainteresowania mediów i fotoreporterów. Ostatnio paparazzi "przyłapali" ją, gdy w naturalnej odsłonie spacerowała z uroczym pupilem. Zobaczcie, jak aktorka wygląda na co dzień.
4.

Orły 2026. Izabela Kuna czaruje w eleganckiej sukni z dekoltem i rozcięciem (ZDJĘCIA)

Izabela Kuna zjawiła się w poniedziałek na gali Orłów 2026, zachwycając elegancką stylizacją. Petarda?
3.

Orły 2026: Leszek Lichota bryluje na ściance w towarzystwie NOWEJ UKOCHANEJ. Ładna z nich para? (ZDJĘCIA)

Na czerwonym dywanie podczas ceremonii wręczenia "polskich Oscarów" zameldowała się plejada gwiazd branży filmowej. Wpadł między innymi Leszek Lichota w towarzystwie nowej partnerki. Katarzyna postawiła na cekinowy garnitur.
2.

Orły 2026. Zakochani Bartłomiej Kotschedoff i Katarzyna Wajda o kulach ślą uśmiechy z czerwonego dywanu (ZDJĘCIA)

Bartłomiej Kotschedoff i Katarzyna Wajda pojawili się razem na gali Orłów 2026. Ładnie się wyszykowali?
1.

Orły 2026. Zatrzęsienie gwiazd na gali: eteryczna Iga Lis, szykowna Krystyna Janda, Magdalena Różczka i Jan Holoubek (ZDJĘCIA)

Poniedziałkowy wieczór upłynął w show-biznesie pod znakiem kolejnej odsłony gali Orłów. Na czerwonym dywanie pojawiła się plejada rodzimych gwiazd kina i telewizji. Wśród nich znalazły się m.in. Iga Lis, Krystyna Janda, Karolina Gruszka i Katarzyna Wajda. Która z nich zachwyciła stylizacją najbardziej?