Trwa ładowanie...
aktualizacja

Najdziwniejsze momenty kampanii prezydenckiej 2015! (ZDJĘCIA)

0
Podziel się:
0
Podziel się:

Kandydaci na najwyższy urząd w państwie kilka razy nas zaskoczyli... Co zapamiętacie z tych wyborów?

1
 / 14
Bronisław Komorowski przemawia na tle nieistniejącej obwodnicy
Bronisław Komorowski przemawia na tle nieistniejącej obwodnicy
0
0

Już 10 maja odbędzie się pierwsza tura wyborów prezydenckich. Do konkurowania o prezydenturę na kolejną kadencję stanęło 10 kandydatów i 1 kandydatka:

Grzegorz Braun (bezpartyjny), Andrzej Duda (PiS), Adam Jarubas (PSL), Bronisław Komorowski, Janusz Korwin-Mikke (KORWiN), Marian Kowalski (Ruch Narodowy), Paweł Kukiz (bezpartyjny), Magdalena Ogórek (bezpartyjna), Janusz Palikot (Twój Ruch), Paweł Tanajno (Demokracja Bezpośrednia), Jacek Wilk (KNP)

Kilku kandydatom udało się już zaskoczyć potencjalnych wyborców, nie zawsze tak, jak chcieli. O pozostałych w zasadzie niewiele wiemy.

Zobaczcie najdziwniejsze "momenty" tej nietypowej kampanii prezydenckiej. Co z niej zapamiętacie?

2
 / 14
Bronisław Komorowski przemawia na tle nieistniejącej obwodnicy
3
 / 14
Magdalena Ogórek obchodzi rocznicę katastrofy smoleńskiej
4
 / 14
Magdalena Ogórek obchodzi rocznicę katastrofy smoleńskiej
5
 / 14
Andrzej Duda z żoną jak Frank i Claire Underwood
6
 / 14
Komorowski wchodzi na krzesło w japońskim parlamencie. "Chodź, szogunie!"
7
 / 14
Komorowski wchodzi na krzesło w japońskim parlamencie. "Chodź, szogunie!"
8
 / 14
Paweł Kukiz doucza Hannę Lis: "JOW-y, co usiłowała Pani wymówić pełną nazwę, ja Pani pomogę, to są Jednomandatowe Okręgi Wyborcze!"
9
 / 14
Janusz Korwin-Mikke u Kuby Wojewódzkiego
10
 / 14
Janusz Korwin-Mikke u Kuby Wojewódzkiego
11
 / 14
Bożena Dykiel zaatakowała Komorowskiego w telewizji: "Nowoczesny patriotyzm prezydenta polega na tym, że razem ze swoją formacją grabi nas, Polaków!"
12
 / 14
Dykiel: "Na 840 ustaw podpisanych zawetowane są tylko cztery. Wszystkie ustawy przeciwko społeczeństwu zostały podpisane! Reforma OFE, wiek emerytalny, zabranie twórcom kultury 50% zysków, to są takie drobiazgi. Policja, która nie strzeże nas, tylko na nas poluje."
13
 / 14
Magdalena Ogórek mówi jak robot w spocie wyborczym
14
 / 14
Magdalena Ogórek mówi jak robot w spocie wyborczym
KOMENTARZE
(0)
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Dawno niewidziana Alicia Keys pręży się w błyszczącym staniku na gali charytatywnej (ZDJĘCIA)

Alicia Keys na wydarzeniu The Gordon Parks Foundation jak zwykle pojawiła się w naturalnym makijażu. Towarzyszył jej mąż. Zobaczcie zdjęcia.
9.

Kuba Wojewódzki w koszulce za 2 tysiące złotych przyjechał na Powiśle swoim Lamborghini wartym 2 miliony złotych (ZDJĘCIA)

Kuba Wojewódzki został "przyłapany" w restauracyjnym ogródku na warszawskim Powiślu. Dziennikarz korzystał ze słonecznej pogody w koszulce za ponad 2 tys. zł, po czym wsiadł do swojego Lamborghini Urus Performante.
8.

Zlot gwiazd na sesji charytatywnej. Ida Nowakowska odsłoniła brzuch, Anna Dereszowska w dżinsach (ZDJĘCIA)

Gwiazdy i celebryci chętnie lansują się nie tylko na premierach kinowych czy imprezach kosmetycznych. Od czasu do czasu grono znanych twarzy uświetnia też eventy charytatywne. Ulubieńców widzów nie zabrakło na 40-leciu Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce.
7.

Wtuleni w siebie Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka celebrują miłość na ulicach Warszawy (ZDJĘCIA)

Natalia Kukulska poznała swojego przyszłego męża ponad 30 lat temu. Od tego czasu tworzą nierozerwalny duet nie tylko w domu, ale również na scenie. W ich życiu nie ma mowy o rutynie, o czym świadczą najnowsze, pełne czułości zdjęcia zrobione małżonkom z ukrycia.
6.

Katarzyna Warnke "medytuje" na ściance, świecąc dekoltem w cekinowej bluzce (ZDJĘCIA)

Katarzyna Warnke wielokrotnie podkreślała swoje zamiłowanie do mody. Aktorka zyskała właśnie okazję do wykazania się stylizacyjnym wyczuciem. Czy sprostała temu zadaniu?
5.

Skromna reprezentacja gwiazd na premierze dokumentu: odmieniona Anna Wyszkoni, opalona Julia Kamińska, stylowa Maja Ostaszewska... (ZDJĘCIA)

Premiera filmu dokumentalnego "Poza widokiem, na skraju lasu" przyciągnęła kilkoro zaangażowanych emocjonalnie przedstawicieli świata kultury. Tuż przed obejrzeniem poruszającego obrazu ochoczo zapozowali na ściance. Kto z grona znanych i lubianych zaprezentował się najlepiej?
4.

Priyanka Chopra eksponuje dekolt w ultradrogiej biżuterii. Klasa? (ZDJĘCIA)

Priyanka Chopra została sfotografowana podczas opuszczania luksusowego hotelu w Rzymie. Żona Nicka Jonasa olśniła dopasowaną suknią ze sporym dekoltem. Największe wrażenie robi jednak ultradroga biżuteria.
3.

Tak zmieniły się ikony lat dwutysięcznych. Niektóre gwiazdy są nie do poznania! (ZDJĘCIA)

Z okazji 18. urodzin Pudelka, uruchamiamy wehikuł czasu. Przypomnijmy sobie, jak na początku lat dwutysięcznych wyglądały polskie gwiazdy, które wówczas wiodły prym w mediach. Gosia Andrzejewicz, Szymon Wydra i Jola Rutowicz przeszli imponujące metamorfozy. A co z resztą?
2.

Daniel Martyniuk opublikował serię dziwnych relacji i dumał nad biustem Fagaty w programie Wojewódzkiego: "Gdzie są cycki?" (ZDJĘCIA)

Daniel Martyniuk postanowił o sobie przypomnieć. Tym razem syn króla disco polo udostępnił na Instagramie kilka zaskakujących enigmatycznych relacji, w których nie tylko dumał nad swoją przeszłością, ale także nad wdziękami m.in. Fagaty.
1.

Anja Rubik eksponuje ultradługie nogi nad basenem luksusowego hotelu (ZDJĘCIA)

Anja Rubik po kilku dniach spędzonych na Festiwalu Filmowym w Cannes postanowiła naładować baterie nad basenem. Paparazzi zrobili zdjęcia modelce w wyciętym stroju kąpielowym.