Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kukiz o Kaziku i Muńku: "Zarobili ogromne pieniądze, a TERAZ PILNUJĄ MEDALI od Komorowskiego!"

368
Podziel się:

"Nie ciągną tego Jarocina dalej. Żyjemy w państwie klanów partyjnych".

Kukiz o Kaziku i Muńku: "Zarobili ogromne pieniądze, a TERAZ PILNUJĄ MEDALI od Komorowskiego!"

Kandydat na prezydenta RP Paweł Kukiz, oparł swoją kampanię wyborczą na hasłach antysystemowych i postulacie jednomandatowych okręgów wyborczych. Ostatnio jest chwalony za spot wyborczy, w którym, w odróżnieniu od swoich konkurentów, wypadł przynajmniej szczerze:

Wczoraj był gościem w programie Kuby Wojewódzkiego razem z... Natalią Siwiec. Zobacz: Siwiec: "Moim marzeniem jest zagrać u Tarantino. Albo u Kubricka"

Kukiz mówił o polskim systemie partyjnym i byłych kolegach, którzy zarobili miliony na antysystemowości, a teraz zależy im już tylko na pieniądzach i układach z politykami.

Żyjemy w państwie klanów partyjnych, które robią z ludźmi co chcą. 50 milionów złotych idzie z naszych pieniędzy na kampanię Dudów i Komorowskich - zaczął. Nie demonizujmy Platformy, bo to jest systemowe. Oni z nas zrobili Tutsi i Hutu, a po debacie idą razem na wódkę. Jestem absolutnie pewien, że jeśli nie zabijemy tej partiokracji to oni sprawią, że pozabijamy się nawzajem ku chwale klanów partyjnych.

Kukiz poświęcił kilka gorzkich słów swoim dawnym znajomym. Nie zaprzeczył, gdy Wojewódzki zasugerował, że chodzi mu o Muńka Staszczyka i Kazika Staszewskiego:

Mam pretensje o to, że zarabiając ogromne pieniądze na swojej antysystemowości, nie ciągną tego Jarocina dalej. Pilnują tych medali na 25-lecie wolności od Komorowskiego.

Muzyk podsunął Wojewódzkiemu do podpisania oświadczenie, że popiera jednomandatowe okręgi wyborcze. Prowadzący przez cały program szukał pretekstu, by go nie podpisać i wytrwale zmieniał temat. Udało mu się przeciągnąć sprawę do końca. W rewanżu Kukiz nie chciał się z nim stuknąć szklanką z oranżadą.

Przypomnijmy, co jeszcze mówił o byłych kolegach z show biznesu i zagranicznym apartamencie Kazika: Kukiz o kolegach z branży: "Cały ten Jarocin pilnuje swoich apartamentów na Teneryfie"

KOMENTARZE
(368)
gość
7 lat temu
Paweł jest odważny...odważnych ludzi w Polsce brakuje!Brawo Paweł!
gość
7 lat temu
Nareszcie sensowny Kandydat na Prezydenta!!!
gość
7 lat temu
Prawde prawi
gość
7 lat temu
Ludzie, jak można głosować na Po, PiS, partie, które grabią nas, kradną nasze pieniądze, są antypolskie Niekorzystne ustawy,podwyżki podatków. A ludzie i tak głosują! Oni powinni iść do wiezięnia, a nie głosować! Jesteśmy pośmiewiskiem na świecie!
gość
7 lat temu
lubie go
Najnowsze komentarze (368)
Gość
6 lat temu
Eu planuje bronic tego, co Pisowcy chca upanstwowic, czyli niemieckich wplywow w mediach.Zacznie sie nagonka.Ludzie nie nabrali sie na Kod_y i Petru, to teraz leci Sztechyna na pomoc.
gość
7 lat temu
czlowieku gdzie takich wiecej jak ty?! bo wokol s***e i sprzedawczyki albo tchorze...
gość
7 lat temu
ciekawe
gość
7 lat temu
Alkoholik ze zblazowanym mózgiem na prezdenta. Jeszcze tego nam trzeba....
Gość
7 lat temu
chlej Kukiz jeszcze wiecej i jedź tanim populizmem i nie wiedzą. Kazik nigdy nie odebrał żadnego medalu. Pokaż rzetelne dowody na to co lapiesz jęzorem...no właśnie.
gość
7 lat temu
Dlaczego nie czytacie mojego bloga?
gość
7 lat temu
cyt"Kukiz mówił o polskim systemie partyjnym i byłych kolegach, którzy zarobili miliony na antysystemowości, a teraz zależy im już tylko na pieniądzach i układach z politykami"- :) a ty się Kukiz zagapiłes i teraz chcesz to nadrobić w polityce ,ludzie was tak łatwo nabrać ,zazdrościł im ze kase zrobili to wymyślił sobie ze się w polityce odkuje
gość
7 lat temu
pudel s****o a tego ze wojewodzki poparl otwarcie kukiza i namawial by na niego glosowac juz nie napiszesz
ach te piersi...
7 lat temu
jak bede mial swoje 5 minut to tez mnie historia nie zapomnl....
gość
7 lat temu
Kolejny oszolom
gość
7 lat temu
Wara od Kazika!!!
Lord Jim
7 lat temu
Masz mój głos Chłopie !!!!!
gość
7 lat temu
" to taka piękna gra ":-)
gość
7 lat temu
Kukiz ty....... Zajmij sie graniem!!!!!co kasy brak
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie