Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Sponsor Miss Polski" odpiera zarzuty: "BĘDĘ WALCZYŁ o swój wizerunek w sądzie!"

699
Podziel się:

Niestety, media dotarły do jego wypowiedzi, w której potwierdza, że zapytał 15-latkę, czy "będzie ssać pałę 40-latkom". "Tak tylko się zapytałem..."

"Sponsor Miss Polski" odpiera zarzuty: "BĘDĘ WALCZYŁ o swój wizerunek w sądzie!"

Miss Polski Wielkopolski kilka dni temu oskarżyła w ostrym oświadczeniu organizatora i głównego sponsora konkursu. Maja Nizio twierdzi, że w nagrodę za zdobycie korony miała dzielić ze sponsorem pokój w hiszpańskim hotelu. Kiedy odmówiła, organizator chciał ją wysłać za karę autokarem do Budapesztu.

Wygrałam wycieczkę do Hiszpanii, która została ogłoszona na Gali Finałowej Miss Polski Wielkopolski 2014, jednak gdy okazało się, że jest ona "w pakiecie" z głównym sponsorem konkursu postanowiłam ją natychmiast komuś oddać! - ujawniła Nizio. Organizator konkursu wraz ze sponsorem (który zobowiązał się do jej zakupu) stwierdzili, że w takim razie nie otrzymam żadnej nagrody, a kiedy nadal ubiegałam się o swoje, otrzymałam wiadomość zwrotną, iż skoro tak się domagam zostanie zakupiona mi "jednoosobowa wycieczka, do Budapesztu, autokarem, pod koniec października 2015"! Bo jak można się domyślić wtedy jest najtaniej!

Sponsor konkursu od 2009 roku, "gwiazda disco polo" Sławomir Stopczyk, w rozmowie z Faktem zapewnia, że to wszystko pomówienia.

Pani Nizio od początku chciała nas pogrążyć i wyłudzić pieniądze. To bardzo wyrachowana osoba – żali się w tabloidzie. Do tej pory nigdy nie zdarzyło mi się coś podobnego. Nie molestowałem żadnej kobiety. Nie narzekam na brak powodzenia. Nie muszę się posuwać do takich rzeczy - przekonuje,

Pechowo dla niego do mediów trafiły nagrania rozmowy Stopczyka z innym sponsorem. Fakt publikuje jej fragment:

Bartek, sponsor konkursu:Gdzie k... pytasz laski, czy 15-latka będzie się jebać i ssać pałę 40-latkom.

Sławomir Stopczyk, sponsor konkursu:Tylko tak się zapytałem, a co ty byś powiedziała, gdybyś miała wybrać na przykład faceta 40-letniego?

Organizatorzy konkursu zapewniają, że zgłosili na policję próbę szantażu i wyłudzenia przez miss kilkudziesięciu tysięcy złotych. Rzecznik wielkopolskiej policji twierdzi, że nic o tym nie wie.

Nie mamy takiego zgłoszenia i nie prowadzimy takiej sprawy - oświadczył rzecznik Andrzej Borowiak.

Ostrzegamy wszystkie dziewczyny: uważajcie na takie "konkursy".

KOMENTARZE
(699)
gość
7 lat temu
choć obleciał wszystkie sale - nie podymał sobie wcale
gość
7 lat temu
p***c z różańcem na szyi... do Ronaldo ci daleko śmieszny człowieczku!
gość
7 lat temu
Ło matko jaki o****h.
gość
7 lat temu
p****t
Gość
7 lat temu
Wtfff co aj wlasnie przeczytalaam typ wygląda jak z teledysku disco polo
Najnowsze komentarze (699)
gość
6 lat temu
Za molestowanie do paki w sali z grypserami tam jego miejsce
gość
6 lat temu
Ale cięć. Pentak
gość
6 lat temu
Popatrzcie mówi samo za siebie.
gość
7 lat temu
2tyś na miesiąc to jest kasa???
maka
7 lat temu
Taki sorek i niby sponsor...o ludzie wstyd w wielkopolsce ...gdzie klasa a obycie u takiego ....ten lancuch ti niech sobie owinie ale....odwazna dziewczyna brawo
gość
7 lat temu
Widać że wsiok.
87575362532
7 lat temu
chlopaaki juz sie na niego szykuja !!! kasa mu nie pomoze.... kulasy połamane ma na bank!! sławek srawek czy jak C i tam frajerze idziemy po Ciebie >> hooligans rules!!
gość
7 lat temu
Ten o****h ma krzywy ryj i te włosy na żel ha ha z jakiejś wiochy chyba jest... nie obracając ludzi ze wsi to jest przykład akurat tego jednego we wsi który jest największym prymitywem i prostakiem. Śmieci w kraju powinno się utylizować! A to jest smiec!
gość
7 lat temu
Dobrze zrobiła tym swiniom, zboczeńcom, pedofilom ! Kara śmierci w Polsce! Wiele dziewczyn w polskim show biznesie było i jest molestowane
gość
7 lat temu
Jedna odwazna,brawo.To jakiś smieszny mały czlowieczek, a ten rózaniuec co ma oznaczać ,rozumu tej osobie nie dodaje ,myśli pewnie że dostanie rozgrzeszenie.
gość
7 lat temu
laska na 100% nie kłamie xd
gość
7 lat temu
Szkoda, że Majka nie chce pokazać zdjęć z Międzyzdrojów jak świetnie się bawiła całe 3 dni na festiwalu filmowym ze sponsorem Sławomirem S., jego kolegą i swoimi koleżankami :) !!!
gość
7 lat temu
Po co się tam pchała
GRAZA
7 lat temu
ZA brzydki jesteś, żeby mieć każdą. Kasa ci nie pomoże B****U
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie