Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wendzikowska zgodziła się zrobić wywiad z... Charlesem Bukowskim!

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
709
Podziel się:

Nie wiedziała, że słynny pisarz zmarł 21 lat temu, w 1994 roku.

Wendzikowska zgodziła się zrobić wywiad z... Charlesem Bukowskim!

Anna Wendzikowska, która w śniadaniowym show TVN zajmuje się popkulturą i często podkreśla, jak znanych i cenionych poznała artystów, zaliczyła kolejną wpadkę. Niedawno głośno było o tym, że nie wiedziała, kim był Jerzy Grotowski. Wprawdzie wiele osób usłyszało o tym nazwisku przy okazji tej afery, ale akurat ona powinna była je znać - chwali się w końcu, że skończyła teatrologię.

Wendzikowska zaliczyła właśnie kolejną "wpadkę" - zgodziła się przeprowadzić wywiad z... Charlesem Bukowskim, autorem Faktotum i zekranizowanej Ćmy barowej, w której główną rolę zagrał Mickey Rourke. Niestety, z wywiadem byłby pewien problem, ponieważ sławny pisarz zmarł 21 lat temu, w 1994 roku.

Wendzikowską udało się wkręcić dziennikarzom Rock Radia. Celebrytka natychmiast zgodziła się na złożoną przez nich propozycję przeprowadzenia wywiadu. Wyraźnie nie wiedziała, o kim mowa. Później, gdy zorientowała się, że śmieją się z niej w sieci, nadrobiła zaległości na Wikipedii i próbowała wybrnąć z wpadki, pisząc na Facebooku:

Wczesny poranek. Stoję w korku. Dzwoni telefon. Propozycja poprowadzenia spotkania z nieżyjącym od 21 lat pisarzem. Charlesem Bukowskim. Nie cenię zbytnio jego twórczości, ale jestem ciekawa tego spotkania. Zawsze otwarta na nowe wyzwania!!

Oczywiście nie każdy musi czytać książki, ale dziennikarka "zajmująca się popkulturą" mogłaby kojarzyć przynajmniej najpopularniejsze nazwiska. Widać, że nigdy jej to nie interesowało.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(709)
Gość
7 lat temu
Zawsze czułam, że jest totalną ignorantką. Do tego jej występ w Ugotowanych pokazał, że nie znosi porażek i krytyki. Sztywna i nudna.
Gość
7 lat temu
Brak słów
Ola
7 lat temu
ignorantka
gość
7 lat temu
Taka sama inteligentka jak Siwiec, która chce zagrać w filmie Kubricka...Kogo jak kogo,ale tytanów intelektu to nam w polskim szołbizie nie brakuje...
gość
7 lat temu
Na pewno wy wiecie kim on był, znacie dokładną datę jego urodzin i śmierci. Daj spokój pudlu. Sensacja byłoby jakby zgodziła się przeprowadzić wywiad z księżną Dianą
Najnowsze komentarze (709)
Edward
5 miesięcy temu
Bezkres
Jsnsj
6 miesięcy temu
Szkoda ,że nie zgodziła się na wywiad z Bareją albo Wajdą.
Jan
3 lata temu
Ugotowani...pamiętamy
Gość
4 lata temu
Nie rozumiem jej wpisu
Gość
6 lat temu
A ja ja lubię. Miłego dnia hejciki:-)
Gość
7 lat temu
Ona i Agnieszka Szulim to dwa największe tępaki !!!
gość
7 lat temu
Zmarł 21 lat temu w 1994 roku? ale na pewno ?
gość
7 lat temu
strasznie mnie w*****a jej głos.
Anioł_Stróż.
7 lat temu
też nie mam zielonego pojęcia kto to jest Charles Bukowski i gdyby ktoś do mnie zadzwonił, że on chce mnie zaprosić na obiad, to bym odmówlił, bo nie jestem pedałem i z facetami się nie spotykam. Jednak jak ktoś twierdzi, że studiował teatrologię, to chyba powinien trochę zagłębić się w temat, albo po prostu zapytać kto to jest. Mam wrażenie, że to jest przypadłość tego młodego pokolenia. Każdy chce błyszczeć w telewizji, ale żaden nie jest pasjonatem. Z kolei pasjonaci siedzą w domach i opowiadają o Charlsach Bukowskich znajomym przy piwie. Pani Aniu, jest Pani śliczną kobietą, to fakt, chciałbym kiedyś - oczywiście jeżeli to panią pociąga i interesuje - usłyszeć o Pani jako o ekspercie w tym co Pani robi. Tak jak profesorowie, są autorytetami w danej dziedzinie i nikt nawet nie śmie im zarzucić niewiedzy. Odwagę i możliwości już Pani ma, teraz tylko fanatyczne zgłębianie wiedzy i będzie Pani perfekcyjną osobą. Tego życzę Pani i tego życzę naszemu narodowi, żeby takie wspaniałe osoby jak Pani, posiadające wszechobecną wiedzę, były filarem naszego życia kulturalnego, naszą wizytówką, naszej kochanej Polski. Całuję mocno i powodzenia!
polskie dzien...
7 lat temu
Pozostaje mieć nadzieję że w rozmowach z tymi znanymi i cenionym artystami nie chwali się że jest z Polski.
Gość
7 lat temu
Ona nie recenzuje literatury tylko gada z celebrytami i aktorami, czego od niej wymagacie? Ilu z was słyszało wczesniej to nazwisko?
ja
7 lat temu
kto tego matoła trzyma w TVN ,czy szefowie nie czują tefgo, że ona ośmiesza całą stację?
gość
7 lat temu
zaraz zaraz...jak to próbowała wybrnąć wpisem n a fb??? sama zanaczyła, że facet nie ,żyje od 21 lat, ale ciekawa jest spotkania?
gość
7 lat temu
Ona zawsze chciała tylko stać przed kamerą i ładnie wyglądać. Wywiad dla niej to przeczytanie z kartki pytań, które jej napisała researcherka, i poczekanie na odpowiedź gwiazdy. Każdy small-talk, każde dorzucenie czegoś od siebie to kolejna kompromitacja.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie