Trwa ładowanie...
Przejdź na

Olejnik nie ma czasu dla wnuka?

200
Podziel się

"Jego rodzice na pewno nie będą mogli liczyć na pomoc w opiece."

Olejnik nie ma czasu dla wnuka?
bCOocqGJ

Monice Olejnik wymsknęło się kiedyś w wywiadzie, że żałuje, że nie zdecydowała się na więcej dzieci. Swojemu jedynemu synowi, z małżeństwa z Grzegorzem Wasowskim, dwa lata temu wyprawiła huczny ślub. Podobno kosztował aż 100 tys. złotych.

Dziennikarka nie żałuje także pieniędzy na swojego wnuka. Jeszcze przed jego narodzinami zadbała o to, by dziecko jeździło najmodniejszym w show - biznesie wózkiem za 8 tysięcy.

Niestety, syn i synowa Moniki nie mogą liczyć na to, że babcia pomoże im przy dziecku. Olejnik jest na to zbyt zapracowana.

bCOocqGL

Nigdy nie ingerowała i w dalszym ciągu nie zamierza wtrącać się w decyzje syna i codzienne sprawy - donosi tygodnik Życie na gorąco. Z wychowaniem dziecka włącznie. Owszem, zrobi wszystko, by maleństwu niczego nie zabrało, ale jego rodzice na pewno nie będą mogli na nią liczyć, jeśli chodzi o pomoc w opiece. Pani Monika jest babcią pracującą.

Kilka dni temu reporter tabloidu wyśledził dziennikarkę na spotkaniu z synem, synową i zaledwie miesięcznym wnukiem w jednej z warszawskich restauracji.

W pewnym momencie dziecko zaczyna się budzić i wiercić, więc świeżo upieczony tata zaczyna lekko poruszać wózkiem - relacjonuje tabloid. Babcia nie ingeruje. Nawet nie zerka w stronę wnuka. Pani Monika najwyraźniej się spieszy, często spogląda na telefon komórkowy. Wkrótce wstaje, zarzuca na ramię dużą torbę, chwyta naręcze gazet i odjeżdża, nie przedłużając pożegnania z rodziną.

bCOocqGR
bCOocqGS
bCOocqHm
KOMENTARZE
(200)
gość
5 lata temu
minęły czasy babć bujających się w fotelach i robiących wnukom skarpety na drutach
gość
5 lata temu
O matko ale byla zobaczyc wnuka byla, zreszta pracuje jak wiele babc i czasem nie maja czasu dla siebie a co dopiero dla wnuków
gość
5 lata temu
Nic dziwnego, przecież ona ciągle pracuje
bCOocqHn
gość
5 lata temu
No sorry ale że jest babcią, nie oznacza z urzędu że powinna rzucić wszystko i opiekować się dzieciakiem.
gość
5 lata temu
A może nie chca aby babcia Olejnikowa im się wtracala do opieki nad malym dzieckiem, skąd wiecie jak jest mieszkacie z nimi?
Najnowsze komentarze (200)
Kaśka
5 lata temu
Odczepcie się od Moniki Olejnik, robi jak jej pasuje .Nikt nie lubi jak mu się cos narzuca.
Kinga
5 lata temu
A czy babcie muszą się zajmować wnukami, nie te czasy.
liberał
5 lata temu
Dlatego w ostatnich dniach Pani towarzyszki stokrotki szklankę wody poda jej : kariera, praca, szoł biznes lub wnuk przyśle pieniądze na ...... bo przecież co będzie się wtrącać. Na pogrzeb za to wnuk przyśle wiązanke stokrotek za 10 tysięcy , nie przyjdzie jednak bo wiadomo praca.
BABCIE
5 lata temu
PANI MONIKO JEST PANI OK.KUPIŁA PANI CO TRZEBA DLA WNUKA I NIE JEDNO JESZCZ OD PANI WNUK DOSTANIE ,JEST PANI BARDZO ZAPRACOWANĄ KOBIET,A I JEST OK,A CO PUDEL MYSLI ŻE PANI PRZESTANIE PRACOWAC SIĘDZIE PANI NIANCZYC DZIECO.OD TEG SĄ RODZICE I MOGĄ WZIĄC NINIĘ, NIE ROZUMIEM O CO CHODZI TO ZWKŁA ZAZDROSC.
gość
5 lata temu
Wie co robi synowa ma swoich rodziców i niech pomagają.
gość
5 lata temu
bycie babcią ,nie oznacza bycie nańką od wychowywania dzieci są rodzice - też babcia
Bonnie
5 lata temu
No i dobrze bo raczej do straszenia dzieci jest dobra ,jak zwykle nie umyta i te okropne wlosy tluste.Prezenty niech kupuje stac ja na to ....
gośćf
5 lata temu
Przestancie pokazywac ciągle to pr***no pomarszczone nie ma lepszych tematow
bCOocqHf
gość
5 lata temu
A co to? Obowiązek ???
gość
5 lata temu
uczesz sie babciu !!!!
gość
5 lata temu
ale stare pudło brzydkie
gość
5 lata temu
ludzie , po co ten żenujący artykuł ? żeby rzuciła pracę i zajęła się wnukiem, to by było dziwne.miliony kobiet nie może się zająć pilnowaniem , bo muszą pracowć do 67 roku życia. i tak są w komfortowej sytuacji,że babcia pomaga finansowo. Większość babć na to nie stać
gość
5 lata temu
k***a mać babajaga mało powiewdziane.wyjątkowo brzydki b******l
gość
5 lata temu
Mysli, że jest młoda i na taką się lansuje ale to już stare pudło niestety :)
...
Następna strona
bCOocqHH