Ojczym Kim JAKO KOBIETA na okładce "Vanity Fair": "Mówcie mi Caitlyn!"
bruce jenner
01.06.2015 20:00

Ojczym Kim JAKO KOBIETA na okładce "Vanity Fair": "Mówcie mi Caitlyn!"

"Bruce zawsze musiał mówić kłamstwa. Caitlyn nie ma żadnych tajemnic" - mówi nowa macocha Kim Kardashian.

Podziel się
Dodaj komentarz

Rodzina Kim Kardashian od dawna wie, jak zarabiać na problemach rodzinnych, które ujawnia w swoim reality show. Ale żadne z nich nie przebiło Bruce'a Jennera, byłego sportowca olimpijskiego i ojczyma Kim. Jego deklaracja, że jest... transseksualną lesbijką zapewniła mu własny program, który stał się natychmiast hitem w całych Stanach.

Za miliony dolarów, jakie spływają na jego konto, może spełnić dowolne marzenie o tym, kim chce być. Postanowił wykorzystać okazję w 100% i skorzystał z propozycji Vanity Fair, żeby wystąpić na okładce pisma jako kobieta. Redakcja spodziewa się wyprzedaży całego
nakładu.

Marzenie Jennera się spełniło. Właśnie zadebiutował na okładce Vanity Fair jako Caitlyn. Magazyn zorganizował jej sesję w kobiecym wcieleniu. Za aparatem stanęła słynna fotografka Annie Leibovitz. Owoce współpracy można zobaczyć na okładce czerwcowego numeru pisma oraz w 22-stronicowym materiale.

Na okładce Jenner zachęca: "Mówcie mi Caitlyn". Macocha Kim wystąpiła kostiumie z gorsetem, podnoszącym jej biust. Na innych zdjęciach występuje w długiej sukni wieczorowej odsłaniającej ramiona oraz leży w krótkiej sukience na domowym tapczanie.

W nagraniu na YouTube promującym artykuł Jenner zapewnia, że publikacja zdjęć "uwolni ją" od dawnego wcielenia:

Bruce zawsze musiał mówić kłamstwa i żył nimi. Każdego dnia miał sekret od świtu do nocy. Caitlyn nie ma żadnych tajemnic - zapewnia. Jak tylko ukaże się okładka "Vanity Fair", będę wolna. Nie robię tego, żeby być interesującą. Robię to, by żyć.

Jenner debiutowała w kobiecym wcieleniu także w mediach społecznościowych. Założyła na Twitterze nowe oficjalne konto.

Jestem bardzo szczęśliwa po tak długich zmaganiach, by żyć w zgodzie ze sobą - napisała. Powitajmy na świecie Caitlyn. Nie mogę się doczekać, aż ją/mnie poznacie.

Przed Jenner jeszcze najważniejszy etap funkcjonowania jako kobieta, czyli debiut przed rodziną. Jej córka, Kylie Jenner, nadal nie akceptuje przemiany ojca w drugą matkę.

komentarze
+1
+1
wow!
ważne
słabe
straszne
Napisz komentarz
Zwiń komentarze
01-06-2015

gośća ja życzę powodzenia :) niech jej się wiedzie i niech bedzie szczesliwa

01-06-2015

gośćNajważniejsze w życiu to być szczęśliwym, a już tym bardziej, jak się nikomu tym nie szkodzi. Pięknie wygląda. Gratuluję odwagi!

01-06-2015

gośćKiedy uświadamiasz sobie, ze ojczym Kim Ma lepsza figurę niz Ty. 0.o

12-06-2015

GośćGratuluję nic w życiu nie daje tyle szczęścia jak bycie sobą

07-06-2015

gośćpsychicznie chory

04-06-2015

gośćwygląda jak przepiękna, dojrzała kobieta. dojrzała do decyzji. jedynie tabloidy odejmują jej powagę.

04-06-2015

gośća co z jego żoną ?

04-06-2015

gośćserio, gdyby ktos nie wiedzial,ze ta pani w czerwonej sukience to pan...wyglada super. na zdjeciach. w rzeczywistosci troche gorzej

04-06-2015

gośća nawet ladnie wyszlo to przemienienie Trzeba przyznac ze kobieco wyglada przynajmniej na zdjeciach.

03-06-2015

gośćMoże to jego urok, może to photoshop...