Trwa ładowanie...
Przejdź na

Palikot ostro: "KUKIZ TO GÓWNO! Jeżeli dacie się nabrać, to będzie KU KLUX KLAN!"

982
Podziel się:

Polityk twierdzi, że muzyka wypromowali "ludzie systemu, którzy do tej pory tworzyli margines terroryzmu, a teraz chcą się załapać do wielkiej władzy".

Palikot ostro: "KUKIZ TO GÓWNO! Jeżeli dacie się nabrać, to będzie KU KLUX KLAN!"

Początkowo Paweł Kukiz był gwiazdą tegorocznych wyborów prezydenckich. Choć nie wszedł do drugiej tury, poparcie, jakie zdobył w bardzo krótkim czasie sprawiło, że stał się jednym z najważniejszych polityków w kraju. Szybko pojawiły się oczywiście głosy krytyki - jedni zarzucają mu ukrywanie kontrowersyjnych poglądów, inni pytają, kto za nim stoi.

Dzisiaj do krytyków Kukiza dołączył Janusz Palikot. Na swoim blogu nazywa byłego rywala w wyborach "gównem" i zapowiada, że jego władza będzie "istnym kukluxklanem":

Kukiz to Ubu król czyli gówno. Porzucone przez ludzi systemu, którzy do tej pory tworzyli margines terroryzmu, a teraz chcą się załapać do wielkiej władzy (to będzie halo!). Jeżeli dacie się nabrać na tę patologię i dysfunkcję to dostaniemy w kość tą władzą. To będzie akademia Kaczora, istny kukluxklan.

Prawdziwą zmianę systemu niesie dwukadencyjność, zmiana w polityce gospodarczej i społecznej. O realnej zmianie Pan Kukiz milczy.

Przypomnijmy, że Paweł Kukiz w pierwszej turze wyborów zdobył 20,8% poparcia, a Janusz Palikot... 1,42%.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(982)
Gość
9 lat temu
Palikot miał juz swoja szanse od wyborców i niewiele zrobił. Zazdrości poparcia społecznego które utracił?
gość
9 lat temu
Zazdrość d**ę ściska. W polityce nie ma przyjaciół.
gość
9 lat temu
do roboty chamy przeklęte
gość
9 lat temu
dno i wodorosty
Gość
9 lat temu
Jakos "zaryzykuje" i bede za Kukizem;)
Najnowsze komentarze (982)
gość
7 lat temu
ćpun, ćpun,, oszołom, lizak kaczobolszebii,. A tak poważnie g****o przykleja się do g****a, Człek nie ma nic poza tym czo go jara. Ciemna strona Polski i tak odda głos.
gość
9 lat temu
Palikot ty dziadu
gość
9 lat temu
Palikot ty z*****o narodu sam jesteś Gównem razem z tym dziwolągiem Grodzką!
gość
9 lat temu
palikot to faszysta, niech powie co ma wspolnego z komisja trojstronna i masoneria!!!
gość
9 lat temu
Bo facet mówi prawdę. Banda debili w polskim społeczeństwie nie wie co to JOW-y ale rzucają się na hasło, choć wprowadzenie ich jeszcze bardziej zabetonowałoby polską scenę polityczną. xDDDDDD
vendeta
9 lat temu
i widzisz Palikot-gdybys byl autorytetem to bym sie nawet zastanowil, ale ty jestes dla mnie ciagle ziomkim co w jednej rece trzyma bron a w drugiej wibrator.
gość
9 lat temu
no wiekszego g****a jak Palikot to juz nie ma ! I koniec Palikota w parlamencie zwiastuje normalność !
gość
9 lat temu
no wiekszego g****a jak Palikot to juz nie ma ! I koniec Palikota w parlamencie zwiastuje normalność !
gość
9 lat temu
"Palikot: "KUKIZ TO G****O!" Jeśli nawet, to w porównaniu z Kukizem, szanowny autor powyższego stwierdzenia znajduje się pół metra mułu poniżej. ;)
nie palę koci...
9 lat temu
Żona Urbana Jerzego ? Bo sama ona to, jest zaszczycona taką znajomością i oboje państwo Urbanowie wychwalają inteligencje Palikota.
cierpiedole
9 lat temu
Palikot kuźwa, daliśmy się nabrać już na wszystkie opcje - fanatycznych katolików, centrocehauji, homo sapiens czy tam homohomo, na grodzkiej też nie wiadomo o co chodzi czy to c czy h czy u czy j. S*******j dziadu, powiem po staropolskiemu, bo każda opcja jest lepsza niż dotychczasowa. Dziękuję za uwagę, i proszę mnie pocałować w d**eczkę
lubię Pawła
9 lat temu
PAL GUMĘ panie Palikot! To koniec. Nawet legalizacja trawy panu nie pomoże. A podgardle rośnie. A dlaczego ?
gość
9 lat temu
platfusy "sondaże" kupowali !!! co to za sondaz robiony telefonicznie na grupie 998 osobach ? to zwykłe kpiny !!! ten kto płaci ustala ile ma byc w "sondażu" ! platfusy do tej pory ogłupiali naród tymi sondażami ,wybory fałszowali i jakoś szło... a tu naród tak zmądrzał że mimo fałszerstw głosów na Bredzisława brakło i teraz ta żydowska banda zaczyna tonąć
gość
9 lat temu
Palikot to rzygowiny i odpad platformy oszustów !!!
...
Następna strona