Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Zabiorą Bobbi do domu, żeby UMARŁA W SPOKOJU"

108
Podziel się:

To już koniec? Ojciec córki Whitney Houston nie zgadza się na odłączenie jej od aparatury podtrzymującej życie.

"Zabiorą Bobbi do domu, żeby UMARŁA W SPOKOJU"

W sprawie domniemanej próby samobójczej i obecnego stanu zdrowia córki Whitney Houston wciąż więcej jest pytań niż odpowiedzi. 22-letnia Bobbi Kristina Brown pół roku temu znaleziona została nieprzytomna w wannie, leżąca twarzą w stronę dna. Po przewiezieniu do szpitala miała samodzielnie oddychać, jednak lekarze zdecydowali o wprowadzeniu jej w stan śpiączki farmakologicznej, w związku z ciężkimi uszkodzeniami mózgu. W specjalnym oświadczeniu rodzina Bobbi Kristiny - jej babcia, Cissy Houston i ojciec, Bobby Brown - przyznali, że wyzdrowienie dziewczyny byłoby "cudem". Zobacz: Ciotka o zdrowiu Bobbi Kristiny: "BÓG ZADECYDUJE. Nic mi do tego. To Jego zadanie!"

Teraz pojawiła się kolejna, mocno niepokojąca informacja. Jak twierdzą informatorzy brytyjskiego The Mirror, rodzina Bobbi chce zabrać ją z ośrodka rehabilitacyjnego, w którym się obecnie znajduje, do jej rodzinnego domu po to, żeby, jak twierdzą, "odeszła w spokoju". Ponownie jednak bliscy Houston spierają się o dalszy los jej jedynej córki - Brown zapowiedział bowiem, że pod żadnym warunkiem nie zgodzi się na odłączenie jej od aparatury podtrzymującej życie.

Planują zatrzymać ją w stanie Georgia i, o ile to możliwe, przywieźć do domu - tłumaczy źródło tabloidu. To jest jej dom, to był dom jej matki. Byłoby wspaniale, gdyby udało im się zabrać ją z ośrodka. Chcą pozwolić jej umrzeć w spokoju, otoczonej bliskimi, zdjęciami i pamiątkami po Whitney. To dla niej najlepsze w tej bardzo złej sytuacji.

Z kolei osoby z otoczenia Bobby'ego Browna zapewniają, że ojciec będzie walczył o pozostawienie córki przy życiu: B_obby* nigdy nie pozwoli na odłączenie jej od aparatury podtrzymującej życie_* - mówi informator People Magazine.

Przypomnijmy, że wciąż nie jest znana rola Nicka Gordona, męża Bobbi i "przyszywanego" syna Houston, w tej tajemniczej sprawie. 25-latek zniknął tuż po hospitalizacji dziewczyny. Niedawno wyszedł z kliniki odwykowej. Zobacz: Mąż Bobbi Kristiny jest podejrzewany o próbę jej zabójstwa?!

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(108)
;)
7 lat temu
Jezu biedna dziecko do czego zdolny jest nieodpowiedzialny debilny tatuś.Zmarnował jej matkę i zmarnował ją
I....
7 lat temu
jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze
gość
7 lat temu
szkoda dziewczyny, czasami pieniądze i sława nie gwarantują szczęścia w życiu
Gość
7 lat temu
Narkotyki to straszna rzecz
jghyggh
7 lat temu
masakra, taka młoda dziewczyna... ale tak to jest jak ma się sievzke w głowie i złych rodzicow
Najnowsze komentarze (108)
Gość
7 lat temu
Ojciec córki? Czyli kto?
Brzydka
7 lat temu
szkoda, że zakochała się w takim brzydkim i nie dobrym człowieku, nie dość, że urodziła dziecko podobne do paskudnego tatusia, czym spaprała jej życie, bo jak patrzeć w lustro bez ekstazy, to na dodatek nie mogła się odkochać i pokazać córce, że idiotów trzeba unikać. to powinna być przestroga dla wszystkich dziewcząt. Nie ródźcie brzydkich dzieci i nie unieszczęśliwiajcie ich na całe życie, zanim to zrobicie, pomyślcie o losie brzydkich ludzi
gość
7 lat temu
Patologia....
gość
7 lat temu
strasznie brzydka ta laska ;/
gość
7 lat temu
Może tatuś odłaczy sie z tego świata tylu osobom zmarnował życie?
rrrrrrrrrrrrr...
7 lat temu
miejsce ćpuna jest w glebie !!!!
gość
7 lat temu
okropna tragedia
:/
7 lat temu
Straszna kolej rzeczy : ten drań wciągnął swoja zonę w ten syf corke ! Ćpała na jego oczach a on patrzył na to !!!!!!!!! Teraz co wyrzuty sumienia ma ! Chce patrzeć jak corka latami bedzie umierać ?!
gość
7 lat temu
Taka jest właśnie odpowiedź prostaka...... Bo ktoś ćpa dla zabawy? Ludzie mają różne problemy o jakich ci sie nie śnilo, przechodzą traumy, wiec używki maja stłumić to wszystko. I ty tego nie kumasz? Debilny świetoszek!
gość
7 lat temu
Tetaz tylk robią to dla siebie:(
gość
7 lat temu
jak do tej pory ojca nie obchodziło to co sie dziej z córką. Zresztą Christina usuneła ze swojego imienia człon Bobbie - to też o czymś świadczy,. To nie kto inny jak Bobby Brown doprowadził do tragedii Whitney Houston,
gość
7 lat temu
Wniosek jeden: z rodziną wychodzi się tylko dobrze na zdjęciach...
gość
7 lat temu
Kto by pomyślał, że bajka, która rozpoczęła się 30 lat temu, debiutem zjawiskowej Whitney, tak się skończy.. Straszna tragedia. Ludzie.. szanujmy swoje życie i zdrowie i podarowane talenty.
gość
7 lat temu
tak kończą narkomani
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie