Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kto jeszcze uprawiał seks w restauracji Sowy?

435
Podziel się:

W "salce dla VIP-ów" bywały też prostytutki... "Było słychać, jak ktoś uprawia stosunek seksualny" - zeznał jeden z kelnerów.

Kto jeszcze uprawiał seks w restauracji Sowy?

Jak wynika z materiałów ujawnionych niedawno w sieci, w restauracji Sowa&Przyjaciele dochodziło nie tylko do bardzo szczerych rozmów między politykami i bogatymi biznesmenami. W "salce dla VIP-ów" bywało też wesoło. Kelnerzy, który zakładali podsłuchy, wspominają niedwuznaczne sytuacje, których bohaterami byli między innymi "znany minister", "znany lobbysta" oraz "bizneswoman".

Z zeznań kelnerów dowiadujemy się, że w salach dla gości pojawiały się też prostytutki. Schadzki z politykami odbywały się w pomieszczeniach, które miały specjalne, dyskretne wejścia od podwórka restauracji. Łukasz N. były pracownik Roberta Sowy, zeznał, że podsłuchał między innymi spotkanie znanego ministra z "jakąś koleżanką":

Było słychać odgłosy całowania. Tyle. Nic więcej. Słyszałem odgłosy całowania, to było wyraźnie słychać. Ja to przesłuchałem pobieżnie pod kątem informacji biznesowych.

Bardziej udane okazało się spotkanie, w którym uczestniczyli znany biznesmen, urzędnik i senator PO.

Nie jestem w stanie stwierdzić, o czym rozmawiali. W pewnym momencie dołączyły dwie panie. Ja wiem, że to były prostytutki, bo po jakimś czasie była u mnie jedna z tych pań i stąd wiem, że to była prostytutka. Ona powiedziała mi, że świadczy takie usługi - zeznał jeden z kelnerów. Po pewnym czasie polityk PO opuścił lokal.

I zostali dwaj panowie. Odbyła się impreza, była puszczana głośno muzyka. I w pewnym momencie było słychać, jak ktoś uprawia stosunek seksualny. Ja nie jestem w stanie powiedzieć, kto uprawiał stosunek. Ja nie słuchałem dokładnie. Do nas nikt z tego pokoju nie wychodził, ale z tego pokoju da się też wejść do toalety. Nie wiem, ile osób miało stosunek seksualny.

Od czasu ujawnienia tych zeznań głośno jest też o innym romantycznym spotkaniu w restauracji. Według kelnerów "celebrytka Dominika K." miała uprawiać w niej seks z pewnym młodym biznesmenem. Wszystkim wspomnianym gratulujemy ciekawego życia i wyboru miejsca. Niestety, trochę straciliśmy apetyt.

Pudelek apeluje do bogatych celebrytek, prostytutek oraz świata biznesu i polityki: Pamiętajcie, że w restauracjach ludzie również jedzą, nie tylko piją, lobbują i załatwiają "interesy".

Życzymy smacznego.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(435)
gość
7 lat temu
CZY TO ABY NAPEWNO BYŁA RESTAURACJA?
gość
7 lat temu
Sowa jest skończony
gość
7 lat temu
To nie mają swojego domu tylko muszą się gzić po obskurnych knajpach? ach ta elyta...
gość
7 lat temu
Świat warszawskich celebrytów
Gość ji8
7 lat temu
Burdel na kolkach
Najnowsze komentarze (435)
gość
6 lat temu
Gawłowski z PO i Ola żona gangstera od zegarków sex u Sowy
Gość
7 lat temu
W restauracji Sowy seks rowniez uprawiała Julia Dybowska, znana w Warszawie i w Sopocie z tego, ze lubi dawać w hotelu starym dziadom za niezła sumkę i lubi rowniez wypady do Dubaju w celu na...s.r.a.ni..a sobie do ry..j.a
gość
7 lat temu
wstrętny o****h ten sowa i ten jego brat ksiądz też.
gość
7 lat temu
a moja wychodzi jutro
gość
7 lat temu
To była restauracja z czerwonymi lampkami w oknie.
gość
7 lat temu
Elyta.Psiakrew!
gość
7 lat temu
Sowa jaki ważny.
tom
7 lat temu
burdello
gość
7 lat temu
jedno k******o..
gość
7 lat temu
Przeczytalam na ktorejs ze stron opisujacych ekscesy w restauracji u Sowy ze to wina Jaroslawa Kaczynskiego!!!?? jakis fan Bronka o podonym stopniu intelegencji mysle
gość
7 lat temu
staram się zrozumieć życie ale to przesada wiem że krew nie woda a majtki nie pokrzywy ale wszystko ma swój czas i swoje miejsce
gość
7 lat temu
nowy zawód ma pan sowa burdel papa
gość
7 lat temu
alfons sowa ha ha ha
gość
7 lat temu
burdel pełen k***wek i złodzieji
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie