Trwa ładowanie...
Przejdź na

Szczepan Twardoch: "Chcę z dumą ogłosić, że ZOSTAŁEM AMBASADOREM marki Mercedes-Benz!"

249
Podziel się:

"Wyjechałem dziś z salonu granatowym CLS400 4MATIC. Przyjemność z prowadzenia samochodu takiego jak CLS400 - stworzonego dla kierowcy należy do przyszłości motoryzacji".

Szczepan Twardoch: "Chcę z dumą ogłosić, że ZOSTAŁEM AMBASADOREM marki Mercedes-Benz!"

Najbardziej znaną ambasadorką marki Mercedes była dotąd Anna Mucha. Celebrytka dostaje od firmy regularnie nowe modele i w zamian za to pozuje w nich (i na nich) na imprezach. Okazuje się, że do takiej roli wynająć można też przystojnego pisarza. Popularny autor Morfiny, Szczepan Twardoch, zaskoczył dziś fanów na Facebooku, ogłaszając:

Dziś zaś chciałem z dumą ogłosić, że właśnie zostałem ambasadorem marki Mercedes-Benz Polska. Z tego powodu i dzięki uprzejmości Mercedes-Benz Inter-Car Zabrze wyjechałem dziś z salonu granatowym CLS400 4MATIC.

Pisarz opisuje dalej zalety modelu, który dostał:

Kilka tygodni temu gościłem na zlocie zabytkowych mercedesów w należącym do starego kumpla mercedesie W114 coupé z 1969 roku. Pamiętając o frajdzie jazdy zabytkową "strich-achtą" w nowoczesnym odpowiedniku tamtego wozu z wielką satysfakcją znalazłem dziś elementy wyposażenia zaprojektowane w ten sam, charakterystyczny dla Mercedesa sposób. Historyczna ciągłość marki zawsze była dla mnie ważna.

Przyjemność z prowadzenia samochodu takiego jak CLS400 - stworzonego dla kierowcy należy zaś zarówno do historii, teraźniejszości i - mam nadzieję - przyszłości motoryzacji.

Czego sobie i Państwu życzę.

Jego wpis skomentował znany krytyk literacki, wydawca książek Doroty Masłowskiej i magazynu Lampa, Paweł Dunin-Wąsowicz:

No to się ciesz, ale od dziś nie mogę Cię już poważnie traktować jako pisarza. Rozumiem, że prestiż pisarza przy obecnej niedużej konsumpcji książek jest stosunkowo niski i przyjąłeś propozycję, która to waloryzuje. Osobiście nie zazdroszczę, nie mam prawa jazdy, jeżdżę komunikacją publiczną albo na rowerze. Nie wiem, może się mylę, ale wydaje mi się, że jeśli chciałeś zakwestionować etos literatury, w której języku tworzysz, to udało się świetnie.

Etos widocznie się zmienił. Naszym zdaniem Szczepan pasuje do luksusowego samochodu. Na zdjęciach, które rozsyła do mediów widać, że lubi dobrze wyglądać.

Zobaczcie, jak się zmienił.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(249)
gość
7 lat temu
Chcę z dumą ogłosić, że jestem Polką i nie stać mnie póki co na takie fajne autko ^^
gość
7 lat temu
Trochę dziwną osobę wybrali, mało medialną. Ale z drugiej strony może to lepiej niż oglądać ciągle te same nieudane twarze celebrytów (a nie artystów).
gość
7 lat temu
ale o co cho?
Gość
7 lat temu
Kto to haha
gość
7 lat temu
a co mnie to obchodzi.
Najnowsze komentarze (249)
A. A.
3 lata temu
Wystarczy powiedzieć "pier..... się Polsko", a sąsiedzi zza Odry już nagrodę wręczają. Cóż, świat się nie zmienia.
gość
5 lata temu
Wystrugany z kartofla...
gość
7 lat temu
Twardoch ksywa: "Pie*** się Polsko"
gość
7 lat temu
Cytuję Twardocha który cxhce oderwania Ślaska od Polski "Pie*** się Polsko" Brawho Mercedes niezłego sobie przedstawiciela wybraliscie
gość
7 lat temu
Twardoch powiedział "Pie*** się Polsko" i już Niemcy mu Merca dali hahaha
gość
7 lat temu
Twardoch za Autonomią Ślaska i już bum NAGRODA od Niemaszków
gość
7 lat temu
Twardoch ostro działał z RAŚ czyli na rzecz autonomii Ślaąska, czy za Mercedes dał mu taką nagrodę? hoho Niemaszki przekupują a Polacy zachwyceni
gość
7 lat temu
kto t b nie znam, ale nie długo każdy go będzie poznawać, po zdjęciach już widzę podobieństwo metamorfoz które zapoczątkowały sławę głównego celebrytę pisarza M Witkowskiego
gość
7 lat temu
A może zostań ambasadorem Polsatu.................
gość
7 lat temu
ale pocisk, polska klasyczna zazdrość, u nas tak lubią, to bardzo ciekawe....
gość
7 lat temu
ja pierdziele, ale macie problemyu. Fajnie! niech gość się cieszy a wy się wyluzujcie! Co w tym złego.
Dr Blachara
7 lat temu
PDW jak zwykle wolny, niezależny. Etos, etos... Ale dla mnie facet bez prawa jazdy to słabeusz.
gość
7 lat temu
ale typek
gość
7 lat temu
Na pierwszym zdjęciu, wypisz wymaluj Sam z Gry o tron tylko w wersji rudy-podpalany.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie